• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
cavles Kvetka...tak ty sa pochval...ty si na tom ako?
11. nov 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooj kv3ti, tak ako sa Ti dari?
11. nov 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black :wink:
kati ahoj....no ja takto....som len 11DPO....http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka
11. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi.....mne super....nemam sa naco stazovat....vcera som sa stretla v Edinburgu so spoluziackou(sme sa nevideli od skoly...asi 13rokov)....sme sa narehotali....
a uz o 9dni letime domov na holiday......tak momentalne som very happy :wink:
a ty?
11. nov 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...jeeeej, ze po 13-tich rokoch, to je super...aj ja mam velmi rada stretavky zo skoly, clovek pospomina ako mu bolo fajn :grinning: :grinning: :grinning: ...takze opat idete domov, ten cas leti, nedavno si pisala, ze sa nevies dockat novembra a uz je to tu :dizzy_face:

...ja po dlhsej odmlke som sa sem ukazala a uvidime co sa bude diat :slight_smile:
11. nov 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco ta deportacia??? :rolling_eyes: :frowning2:
11. nov 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trosku som si potrebovala dat pauzu od MK :slight_smile:
11. nov 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi, to som si aj ja hovorila, ale nikdy som to nedokazala :wink: tak v najtazsich dnoch som sa tu ukazala len raz za den na chvilocku, ale uz som takze dni dlho nemala :wink: mozno preto, ze nina nam tu trocha zlepsila naladu :dizzy_face:

kv3tka tak to verim, ze ste sa narehotali... doma sa nestretnete 13 rokov a stretnete sa v Skotsku :grinning: aky je svet maly-velky :grinning:
11. nov 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, no je to jednoduchsie, ked v praci nemas na net cas a doma ho zatial nemame nainstalovany, ale uz sa na tom pracuje :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pauzu od konika :confused: ....?....a pravidelne si nas citala? :grinning: :grinning: :grinning: ....takze spijonka :grinning: :dizzy_face:

presne tak.....black,doma sme sa nestretli....a byvame blizko....a tu vo svete ano :grinning: ....bola to taka nahoda....muza jej vyslali na sluzobku do Anglicka.....a pisala mi,ze idu do Edinburgu na hrad....tak inak sa ani nedalo...len sa stretnut :grinning:
11. nov 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak, tak kv3ti, spionka citatelka :wink:
11. nov 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze spionka :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no, som si vysluzila :unamused: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Kveti :slight_smile:
Black to si pamätaj,že Kvetka napísala,že si tehula, lebo aj mne to napísala a som :slight_smile:
11. nov 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, pamatam, len aby si to moje telo nejako vstrebalo :wink: :grinning:
11. nov 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ninka.... :wink: ....no ja len to,co vidim....a vidim tam jasne //.... :wink:
11. nov 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa zatial majte krasne :slight_smile:
11. nov 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj willi :slight_smile: pekny den a drzim palce :wink:
11. nov 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
AHOJ WILLI, DRž SA
Kveti ty si naša jasnovidka... :wink:
11. nov 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ,
tak uz som domka, pekne v teplucku :grinning:
inak boli ma lave vajco, to moze byt ovulka , nie??? :wink:
11. nov 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majuska :slight_smile: jasne ze to moze byt ovulka a podla mna aj je :grinning:
11. nov 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby vas docitat :grinning: a to som tu nebola len par hodin :grinning:
willi, ja si tiez myslim ze si tehula a black je tiez :grinning: len tamti mimozemstania to nechcu tak skoro dat vediet :grinning:
black, to dufam ze ta nasa vserajsia vecerno-ranna akcia nevysla, a tie male rybycky nenajdu cestu, to prisamfakt zjem tu drotenu kefu :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava vysla, dufam ze vysla, :grinning: uz nevidim co pisem :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zas tu nik nieje :angry:
11. nov 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky co nove? som tak zbezne nieco zachytitla ze willi ma slabu// a black ma super graf :wink: moc drzim palceky ja sa len chystam na predpokladanu nedelnu vikednovu ovu :wink:
11. nov 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte damy :wink:
11. nov 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majuska tak co, bola action ? u nas ano, aj graf sa pohol smerom nahor, tak snad bola ovu.
11. nov 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby,
mony, no action bola :wink: to teraz sa len modlit aby to vyslo :wink: neuveris, ale predchvilkou tiez :grinning: moj chlap prisiel z prace a mala som oblecene jeho teplaky, neviem co je na tom sexi, :grinning: ale hned sa namna vrhol, tak ak to nevyjde to neviem :angry: :grinning:
11. nov 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzou, asi sme tu same :slight_smile:
11. nov 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony moj graf to zastal v mrtvom bode, ale mala som bolesti laveho vajca :grinning: to myslim ze to bola ovulka :grinning:
11. nov 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok