• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
ale sme zadockom dolu, co nie je moc dobre, ale ze sa este moze otocit.....
26. aug 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
istotne sa otoci..este ma troska casu :wink: :slight_smile:
26. aug 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vrabcek...jaj teba som tu dlho nevidela... ako sa ti dari?
26. aug 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuj baby, tak konecne zacnu aj dievcatka :slight_smile: ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :dizzy_face: :dizzy_face:
idem si do e-shopu prevziat novy teplomer na BT :slight_smile: cafte zatial :wink:
26. aug 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he no...este ma take 4 tt.... :grinning:
26. aug 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj :slight_smile:
adu, tak blahozelam k dievcatku :dizzy_face: ... tip mi nevysiel :sunglasses: ... a isto sa otoci :wink: (nemoze tu kazdy cisarskym rodit :sweat_smile:)
26. aug 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som spat :slight_smile: s novym teplomerom, tak aspon ten moj stary zajtra otestujem, ci meraju rovnako :slight_smile: ... joj uchylka :grinning:

@aduliak to som si ani nevsimla, ze este nie je otocena.... tak verim, ze sa otoci, budem drzat palceky :slight_smile:

a inak citali ste, co som pisala o tej gynde???
26. aug 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kinkinga dakujem :slight_smile: no byvala dr. bola celkom ok, len bola trosku stresacka... v papieroch mala nonstop neporiadok a nikdy nevedela co riesi... :confounded:
a teplota nie je velmi vysoka :wink: je to uplne normalna teplota co sa tyka poovulacnych teplot :wink: obvykle byvaju poovu teploty 36,7-37,0 niekto ma aj extremy 37,1 a tehu nie je a niekto aj opacne 36,5 a tehu je, ale to sa vyskutuje malo kedy :wink: dolezite je, aby sa teplota drzala hore, pripadne stupala a v case mrchy neklesla :wink:
26. aug 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , preco novy teplomer? nejaky lepsi? :wink:
citala som, citala a je to parada - takto by to malo byt - este teda dufat, ze to aj splni :sunglasses: ... a on vie, ze manzel mal oligo....?
26. aug 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no dufam, ze na nom budem mat vyssie teploty :grinning: ale nieeee... mala som len divny pocit z neho, mozno je v poriadku, ale obcas tak cudne piskal... tak radsej mat dva po ruke :grinning: a ked tam uvidim teplotu 37 °C tak aby som tomu verila, ked sa ukaze na dvoch :grinning:
no este som s nim az tak do detailov nehovorila, len tak zbezne u sestricky... mam si s nim dohodnut termin po mrche. Zatial vie len od svagra, ze sa nam nedari. Ale ja mu to poviem, len mu poviem, ze urolog nam dava sancu a chcem sa uistit, ze u mna tomu nic nebrani.
26. aug 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose hmm tak to je smolka,u kazdej z nas je to individualne...musime len cakat na tu spravnu ciarocku na tehu teste.. :wink:
26. aug 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kinkinga no po par mesiacoch meraniach budes vediet aka je normalna teplota u teba... ale dufam, ze nebudes musiet zistovat :wink: ale ked uvidis ku koncu cyklu teraz zvysovanie, tak je to dobre znamenie :slight_smile: a ked klesnes, tak vies, ze pride mrcha nemusis testovat...
26. aug 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :grinning: ...istota je gulomet - mas pravdu - ked bude fungovat, tak aj ja taky kupim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: ... snad to s nim dobre "vypali" (ale kedze je mlady, tak asi aj plny entuziazmu, tak to treba vyuzit :grinning: )
26. aug 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no ja uz podla ,,vlasov,,viem ze mrcha pride do tyzdna...ani nepotrebujem merat teplotu..ale najradsej by som bola,keby uz neprisla...asi kazda z nas :frowning2:
26. aug 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga spraaaaaaaavne :grinning: :grinning: :grinning: ja mu proste verim :slight_smile: (neviem teraz ci hovorime o teplomery alebo o dr. ale plati to na oboje :grinning: :grinning: :grinning:)
26. aug 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kinkinga hlavne si neplet mrcha priznaky s tehu priznakmi... uz sa nam za tie mesiace overilo, ze su veeeeeeeeeelmi podobne... :wink: a na priznaky vobec nemozes dat... :unamused:
26. aug 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , hovorime o oboch a ano, trosicku sa nam to pomiesalo :grinning: (ale dr. sa neda kupit - teda obcas aj hej :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teplomer vacsinou nema entuziazmus :sunglasses: )
@kinkinga , raz sa stane, ze ms nepride, len je otazka, ze kedy (uz konecne :rolling_eyes: )
26. aug 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no jasan,ved nik nevie ake su priznaky ked si tehu,dokial ich naozaj nezazivaz,neda sa predsa porovnat s inymi priznakmi,ked sme kazda ina.v tomto obdobi su 2 moje kamaratky tehu a jednej byva ze,nevolno.a druha ani nevie ze je tehotna akurat co jej brusko rastie...tak asi tak...)
26. aug 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga spravne :grinning:

@kinkinga a nevolnost vacsinou pride az vtedy, ked uz obvykle vies, ze si tehu... :wink: najlepsi priznak je vynechana mrcha... co sme odpozorovali, tak najcastejsie priznaky su: bolest bruska (ako pred ms), citlive prsia (ako pred ms) :wink: moze sa k tomu pridat caste chodenie na wc-ko, zapcha, unava, bolest krizov, hlavy apod. ale to tiez moze znacit ms :grinning:
26. aug 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw, black, ty si aka namakana :confused: :slight_smile:
26. aug 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :grinning: :grinning: :grinning: sa cudujes???? :wink: urcite to vies aj ty, len sa ti nad tym nechce rozmyslat :wink: :grinning:
26. aug 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no podla priznakov ja som tehu kazdy mesiac pred mrchou.. :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga uz si pripadam ako magor... normalne sa bojim, ze budem hovorit tomu dr. ze aby urobil toto a aby urobil hento... :grinning: chudak a potom mi povie... a na co ma potrebujete??? :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , nooo, keby porozmyslam, tak ma to napadne, ale ty to tu sypes ako z rukava :grinning: .... aspon pri prvej navsteve u neho sa treba trochu drzat na uzde, aby si ho nevyplasila :grinning: :wink:
26. aug 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kinkinga no vidis :grinning: a o tom to je :wink: :grinning:
26. aug 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak tak, budem sa snazit :grinning: ale ja uz pred lekarmi nie som taka hrdinka :grinning: oni ma dokazu vzdy tak krasne schladit... ani neviem ci mu mam povedat, ze si meriam BT... asi mu to nepoviem a uvidim co sa bude pytat a tak...
26. aug 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose citala som, ako si u dr dopadla...tak to by som ja bola taka vytocena.....sila, niektore sestricky a dr!!!
26. aug 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, ja utekam z roboty......zajtra sa vidime :slight_smile:
26. aug 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ved ano, ani ja nie som - ale musim si trosku naostrit lakte a jazyk, lebo takto to nepojde :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... mmm, nemusis mu hned vsetko vysypat sama
@aduliak , papa, pekny den :slight_smile:
26. aug 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja padam, krasny zvysok dna prajem... mam pocit, ako keby bol piatok... skoda, este zajtra... :pensive:
26. aug 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok