• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
26. aug 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte krasavicky :slight_smile:

opat po dlhsej odmlke som medzi Vas nakukla :wink: ...adu - jeeej, takze zatial to vyzera na dievcatko :dizzy_face: , to je krasne - gratulujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...vrabcek - Teba som uz tiez davno "nevidela" :wink: - vidim, ze sa Vam zatial dari dobre :dizzy_face: ...black, citala som Tvoju nemilu skusenost u doktora :angry: , to je to nase slavne zdravotnictvo...niekedy mam pocit, ze sestricka potrebuje byt dolezitejsia ako doktor :confounded: ...a urobila si dobre, ze si zmenila osetrujuceho lekara, ten pocit pohody je na nezaplatenie :wink: .....ja mam nastastie aj sestricku aj dr. ok :slight_smile: ...minuly tyzden som mala poradnu, pribrala som zatial 2 kg, co si myslim, ze je v pohode :dizzy_face: ...8.9 idem na tripple testy, tak verime, ze bude vsetko ok...inak nevolnosti uz su na ustupe a naberam druhy dych :grinning: ....idem este hodit foto do albumu...pozdravujem vsetky ostatne :slight_smile:
26. aug 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky....tak ja opat v praci ...ale chvalabohu uz je piatok :grinning:
27. aug 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, dobre ranko :dizzy_face:
tak vcera som kupila 5 normalnych plienok, myslim ze by mi to malo stacit :sweat_smile:
27. aug 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 no.....tak to neviem, ci ti bude stacit :unamused: mne kazdy hovori, ze aspon 20 ich budem potrebovat.... :slight_smile:
27. aug 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak myslis, no maminka mi povedala ze ked pride do uk vo february ze donesie este par, ale asi mas pravdu a kupim v polsku este par :wink: chystam sa tam na trh lebo idem kupovat este tehu nohavice :wink:
co take mi este treba moja, porad lebo nech to kupim tu ak sa mi to viac oplati lebo v uk to moze byt omnoho drahsie, tiez som videla v pl, to na nosenie babatka na sebe neviem ako sa to vola, za 50alebo 60zlotych?? ale tiez ze ci sa to vyuzije
27. aug 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 myslis klokanku, alebo mandulu alebo satku?to by som kupovala, az ked uvidis, ake bude babo.....ci sa bude chciet nosit.... :slight_smile:
v Polsku sa oplatia matrace do postielky, postielky, cestovne postielky, sady do postielok ( hniezdo, vreckar, paplon, baldachyn,... ), ja som tam kupila perfektne pancuchy pre Terezku frote, chranic na matrac, mali tam krasne prutenne kose pre babatko.....
kocik budete kupovat v UK?
27. aug 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak preboha, klokanka mandula alebo satka, nic mi z tych slov nic nehovori :grinning:
no ziadne postielky kupovat nebudem, ale chcela som tiez este kupit paploniky do postielky, a badlachyn,
moja kocik som uz kupila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten co som chcela pockaj najdem ti link
27. aug 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 klokanka, mandula alebo satka...... skus zadat do googlu....ja som ich neriesila, iba viem z tehulkovskej temy,ze je tolko druhov.... :slight_smile:
27. aug 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.e-kociky.sk/?260,quatro-3
vypada presne taky isty len sa vola austin 3, ale presne je to kopia :wink: zeleny
27. aug 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 ten je krasny.....len ja som trojkolku nechcela :slight_smile: ale inak vyzera super :slight_smile:
joj, ja sa uz na nas kocik strasne tesim..... :slight_smile: a akurat mi pisali, ze pondelok nam pride cestovna postielka, tak sa vytesujem :slight_smile:
27. aug 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak praveze nemali ziadnu trojkolku vystavenu vsetko stvorkolky, opytala som sa a on ze ma ale este nevybalenu, no to davaj ukazal, a nakoniec som zjednala cenu aj s autosedackou na 287eur :grinning: preto mi ostali peniazky aj na zavinovacku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja budem mat cestovnu postielku od svagrinky, takze to viem presne ako vypada
27. aug 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 no paradna cena..... :grinning: cestovnu postielku som kupovala taku s prebalovacim pultom, lebo ju budeme mat v obyvacke,aby som hore nemusela behat prebalovat :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak oo viem aky je to typ, super :dizzy_face:
27. aug 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 som zvedava,aka bude nazivo....cez net som objednavala :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak uvidis bude super :slight_smile:
27. aug 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 mne uz len par veci z lekarne chyba a sme hadam komplet vybaveny pre zaciatok....som uz kludnejsia:grinning:
27. aug 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne piatkove ranko prajem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no a ja asi idem robit nejake rozky v grafe, ci co :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
merala som aj novym aj starym teplomerom a novy meria asi o 0,03-0,04 °C viac, takze uz budem merat len novym a mozno to bude aj trosku vidno na grafe... ved uvidim, necham sa prekvapit
@willi sa nam ukazala :slight_smile: som rada, ze si nas prisla pozdravit :dizzy_face:
27. aug 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak co ti este treba??
27. aug 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 uz len nejaky kremik na tvar do zimy, lieh na pupok, nejaky puder..... :grinning:
27. aug 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose jej...krasny graf a uz len stupaj!!! :grinning:
27. aug 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak budem sa snazit :grinning: :dizzy_face:
27. aug 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose to sa mi paci....ziadne odvravanie :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
fuuu, treba teda veeeela veci tomu drobcatu :sweat_smile: (hadam nieco podedim)
black, len tak dalej :slight_smile:
27. aug 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem krasne dobre rano :slight_smile:
27. aug 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga
@katka.he dobre ranko....kde sa tolko flakate? :grinning:
27. aug 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga velmi vela veci treba.... :frowning2: ja som tiez volaco podedila....ale vela sme museli aj dokupovat.....
27. aug 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte luga, katka :slight_smile:
nooo, to sa nezda vsak?? ze co tomu babatku vsetko treba nakupit... hlavne neviem cim by som sa riadiala... ved by som na polovicu veci asi zabudla :sweat_smile: :grinning:
27. aug 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose neboj...vela zoznamov existuje a vela sa na koniku docitas :grinning:
27. aug 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak asi hej :wink: len ked to zatial nie je moja tema, tak si pripadam hrozne stratena, ked tu o tom tak veselo pisete :grinning:
27. aug 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok