• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
aale adi bola som sa dat zaockovat proti rakovine krka maternice uz poslednu 3 injekciu... tak uvidime, aky to bude mat efekt... :fearful: ...
black..presne o tom istom som premyslala aj ja, ze odkial to vsetky tie prvorodicky vedia, co maju mat nachystane pre babatko :grinning: :grinning:
27. aug 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , ja som sa len pred chvilkou zobudila - strasne - takto vyspavat ... mmm, ked budeme tehulky a zacneme sa pohybovat v tehu temach, tak to zase pozistujeme veciiiiiiii :grinning:
27. aug 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeej videla som ze wilinka sa tu vcera ukazala... zdravim ta a prajem len vsetko dobre :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
27. aug 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to budeme potom zase expertky v tehu teme :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata vsimli ste si ako krasne sa zaplna nasa tabulka?
27. aug 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose to budete....ja vas budem zasobovat informaciami :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to este len 16steho oktobra oslavime prve vyrocie:slight_smile: :wink:
27. aug 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he no veru....tabulka je krasna....uz aby bola cela cervena :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru adi z 25tich "členiek" uz len 10 caka na // :wink: ... takze statisticky mame 60% uspesnost..no ak to dobre ratam :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. aug 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak takze uz iba par veci ti chyba :dizzy_face:
dobre ranko vsetky bambulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmm,ja som akurat vcera vecer studovala tabulecku - a bolo by krajsie, keby je cela cervena
27. aug 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja nepredbiehaj buducnost, ona bude cela cervena :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, black...aj my tam co- chvila ocervenieme :wink: :grinning:
27. aug 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 a idem si supravicku pre copanu objednat od jednej tehulky od nas z novembroviek...pozri :grinning:
http://www.modrykonik.sk/katalog/firma/max1/
majus dnes ides do prace?
tabulka sa ozaj krasne zaplna :slight_smile: pred nedavnom tam nebola ani polovica tehuliek a teraz uz je to vacsia vacsina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ani sa nenazdame a ozaj bude cela cervena :slight_smile:
27. aug 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky
ja dnes takto divne raz hore raz dole ...ale snazim sa si z toho nic neerobit xi xi
http://www.fertilityfriend.com/home/1d1536
27. aug 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black jasnacka :dizzy_face: :wink: :grinning:
27. aug 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , ale ja chcem aby ta buducnost uz bola pritomnostou :wink:
@katka.he - ja akurat od hanby :grinning:
@aduliak , ze copanu :dizzy_face: :grinning:
@aduliak jeeej tak to je fakt nadhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
inak moja maminka zhodnotila ze to nebude chlapcek ze budeme mat dievcatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ja si stale myslim ze to bude chlapcek uvidime kto ma pravdu :grinning: :grinning:
@zibi ,ahoj, nic si z toho nerob , ved ono to zacne klesat :wink:
27. aug 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zibo...vobec si nemyslim ze by bola zvlatna... teraz uz budes len klesat a potom kozmickou rychlostou po ovulke vyskocis:slight_smile: :wink:
oprava zibi :astonished:
Pridávame sa a aj keby sa trošku posunul termín dodania, nevadí. Hlavne nech zásielka príde, akákoľvek nepoškodená, zdravá, krásna :wink:
27. aug 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nehnevaj ma!!!! :wink:

@zibi ozaj zvlastny graf... :confused:

@aduliak to su krasne vecicky :slight_smile:
27. aug 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he moja ja si uzivam dovolenku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som na svk a este lezim v postelke a nemam tusenie co budem robit, chcela som ist kuk gyndu ale som taka leniva :grinning: :grinning: nechavam to na buduci tyzden
@zibi moja zeby uz ovu ??
@luga moja bude to pritomnostou ani sa nenazdas :wink:
27. aug 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishka7 ahoj, vitam ta :slight_smile: ako dlho sa snazite?
27. aug 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. aug 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi zibo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to znie super :grinning: :grinning:
27. aug 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem ci to ovu uz bola alebo este len bude..kazdopadne divny graf..ale mm je doma..no v pondelok pojdem na ultrazvuk tak dufam ze tam vajko bude..a ze nebude ovu dajako neskoro do kelu..juj :unamused:
27. aug 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok