• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@blackrose tak si uzi volno s mm a zastav sa niekedy aj cez dovcu :slight_smile:

@vrabcek154 jej...ze 16.tt.....to leti :slight_smile:
27. aug 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...konecne zasa doma :slight_smile:
27. aug 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslite, ze ked mm berie antibiotika, lebo ma podozrenie na boreliozu, teda je to hlavne preventivne teraz, kedze mal kliesta a mal to celkom zapalene, .. oplati sa nieco skusat? mam asi prave tieto dni ovu, ale asi z toho nic nebude.. teda.. hm... a hlavne je mu stale zle z tych liekov...
27. aug 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby chcem sa opytat ze aku mate skusenost s ovulacnymi testami? chcela by som to vyskusat a nie som si ista ci to nieco pomoze :wink: dakujem za radu
27. aug 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

katka.he, pozdravujem Ta a dakujem za povzbudive slovicka :wink: ...ako sa Ti dari?...inak pekna statistika, ked mame 60%-nu uspesnost v tehulkovani....ta zvysna 40-ka podmeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face::dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....adu, majuska, teda Vy ste sikulky...ako som Vas citala, tak nakupovanie vybavicky je uz v plnom prude :wink: ...ja teda nemam zatial nic, ale mame este cas :sunglasses: ....majuska, krasny kocik ste vybrali....budes ho kupovat cez internet?...inak tiez som pocula, ze nakup v PL sa stale oplati (kocik, postielka+matrac, zavinovacky, vecicky, atd.).....black, pozdravujem :wink: .... oknosmas....asi by som so snazilkovanim pockala, ked ma mm podozrenie na boreliozu (nie je to sranda) a najma, ked uziva atb. :confounded: ... zuzuula - ahoj :slight_smile: ...tak ja som pri prvom tehotenstve vyskusala ovulacne testy (Women secret) a otehotniet sa nam podarilo hned prvy mesiac, ale bohuzial nedopadlo to dobre :pensive: ...ale tentokrat sme to nechali na prirodu :dizzy_face:
27. aug 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa moze stat pri atb?
27. aug 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@willi moja no nakupovanie robim uz vo velkom, ani by som tak nenakupovala, ale viem ze doma budem najblizsie uz s malinkym :confused: takze chcela som si vsetko radsej kupit sama ako by som mala pytat niekoho a nebude sa mi to pacit :confused: ja som troska vyberava v nejakych veciach :wink: v stredu sa chystam na dalsie nakupy ale to uz vacsinou na seba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tebe to tiez uz leti
28. aug 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@willi moja kocik uz mam kupeny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kupila som ho v polsku za 278eur aj s autosedackou :wink:
28. aug 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte,ja nemam na vas cas, sa ospravedlnujem... :confounded: Dnes sa mi vrati z dovolenky muzik a dcera tak sa strasne tesim...bola som s malym u rodicov, bolo fajn, ale doma je doma... :wink: Mame nejake nove tehulky???
Majus nechcem ta strasit,ale pocula som,ze tie kociky z polska su dost kazove, tak dufam,ze to nebude tvoj pripad... :unamused: Ja som s nasim velmi spokojna, odporucam kazdemu... :wink:
28. aug 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mam taku bolest v krizoch, to je asi normalne, ze ? dokonca rano ked som lezala, tak som videla taky malinky kopcek na jednej strane bruska, tam bolo babo pravdepodobne otocene :slight_smile: , neviete nieco co pomaha na krize, svokra mi radi urologicky caj,no neviem :unamused:
28. aug 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@willi - dakujem za odpoved, kdesi som citala ze je to dobre, len som chcela vediet ci su to neni zarucene rady .... skusim a uvidim, mozno sa konecne podari :D dakujem
28. aug 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile:

oknosmas...pisala som Ti, co by som urobila ja...urcite by som sa nesnazila o babatko, ak by sme obidvaja neboli zdravotne v poriadku...myslim si, ze tehotenstvo je pre zenu dost velka zmena a zataz, tehulka je ovela nachylnejsia a preto treba byt "silna"...ja som si tiez po potrate nasadila 3-mesacnu kuru z hlivy ustricovej, aby som si posilnila imunitny system a myslim, ze velmi pomohla :slight_smile: ...takze radsej by som pockala, precistila seba aj mm a potom sup do toho...tot moj nazor :wink: ...majuska, teeeeda, Vy uz mate kocik - jeeeeej :slight_smile: ....inak vela mojich znamych chodi do PL na kociky a su rozne nazory...ale vela znaciek polskych kocikov predavaju aj u nas v obchodoch a nakoniec mas dvojrocnu zaruku, takze sa nie je coho obavat :slight_smile: ....ninuska - ahooooj, som rada, ze si podala aspon kratke spravy o sebe...no, odpustame Ti, ked mas teraz tie dva pokladiky, vyzaduju si vela pozornosti, tak sa opatrujte :dizzy_face: ....vrabcek, tie krize ma tiez niekedy pobolievaju, ale nie az tak intenzivne....treba oddychovat vzdy ako nieco take pocitujes :slight_smile: ...zuzuula, nemas zaco....rady na ovu testy asi neexistuju...moze sa Ti stat to, co mojej kamoske, ze budes mat stale negativne ovu testy a teraz je v 20tt tehotenstva... je to dost zatazujuce psychiku, ak sa dlhsie nedari....ale verim, ze Ty budes opacny pripad a rychlo sa tu ukzes ako tehulka a neskor stastna maminka :slight_smile: ...a ako dlho sa snazite?....no, idem ja "trosku" pozehlit :grinning: ....pekny vecer zelam :slight_smile:
28. aug 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@willi jasne, ze to nebudeme teraz silit...ja som sice ok a myslim, ze teraz je moja imunita na tom celkom dobre, ale mm je na tych atb..a nie je mu z nich najlepsie... i ked je to na nervy stale na daco cakat a pre nieco to odkladat.. tak sa to taha uz od januara, ze na nieco cakame a odkladame a preto som uz bola dost nervozna zo vsetkeho...
teraz budem mat veeela prace so skolou a druhou pracou, kedze idem ucit skoro na plny uvazok a veci, ktore som este nikdy neucila, bude to vesele a bude to vyzadovat vela energie a popri tom chcem stihat este aj terajsiu pracu :unamused: tak snad to pojde a v zhone tych vsetkych veci zabudneme na neustale snazilkovanie a budeme si skor veci vychutnavat a mozno potom raz budeme aj prekvapeni... i ked som velmi chcela mat dieta do 30, alebo aspon byt uz tehotna do 30, asi to nestihnem...november sa nezadrzatelne blizi a ja tych tridsat budem mat aj bez dietatka..asi.. no, taky je zivot... zial, nie vzdy celkom pochopitelny...
28. aug 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...asi este vsetky sladko spinkate... :slight_smile: mne nasa Terezka uz od 5 spat neda, takze mam za sebou nakup v Tescu....:slight_smile: neodolala som a kupila jej preve satocky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a do albumu som dala aktualne brusko, vypucila som ho najviac, ako som mohla :slight_smile:
29. aug 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, teeeeda, adi, ake ste vy s Terezkou skore vtacatka a sikovnice :slight_smile: ... a brusino - to uz nezapries, ze si tehu :wink:
29. aug 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko krasky....je tu niekto takto skoro? ja som uz v robote :confounded:
30. aug 2010 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko vsetkym..ahoj adi.. aj ja uz pilne pracujem :wink: ... aky si mala vikend?
30. aug 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he lenivy..... :grinning: nic som nerobila....a strasne sa mi nechcelo ist dnes do roboty :slight_smile: a ty ako?
30. aug 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ani ja som nic ale nic neupratala:slight_smile: len akurat som vcera poyehlila :grinning:
30. aug 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ja ani to...akurat som porozdelovala male vecicky podla velkosti....uz ma caka len vsetko vyprat, pozehlit.....je toho moc.... :frowning2:
30. aug 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tie vecickz budes prat v detskom prasku? alebo nornalne?
30. aug 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he kupila som Persil Sensitive a Lovelu :slight_smile: aspon prvy krat chcem vsetko poprat v nich....
30. aug 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ozaj, ktory DC si?
30. aug 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som mala byt 16 dc... asi... neviem... ja som vcera rano aj testla...ale nic sa mi tam neukazalo...az mozno po 3 hodinach, ked som este raz kukla tak tam bol taky dusik..ale myslim ze to je len zly poplach :frowning2: ... uz raz som takeho ducha mala :frowning2: :confounded:
30. aug 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he tak potom 16 DPO, nie? joj, takze dusik??? a akym testom si testovala?
30. aug 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamatest s citlivostou 10...ale vsade pisu ze sa nema pozerat po dlhsej dobe na tehu test.. raz som mala persne takeho ducha ako mala black na svojom teste..no a teraz vcera tento.... ten test som robila rano...potom nasledovalo tiche plackanie do vankusika... potom som test vybrala z kosa :astonished: ...a bol tam taky dusik..ukazala som ho manzelovi aj on ho tam videl..tak troska som v sebe nasla kus nadeje..ale viem ze si to uz len nahovaram..lebo potom neskor som uz znova nic nevidela na tom teste... :unamused:
30. aug 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he no co pozitivny testik? :wink:
30. aug 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie zibi len dalsi duch :frowning2:
30. aug 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he moja nepozeraj na testik po10min :confounded: ja som mala tiez take poplachy :confounded:
30. aug 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska... ved jasne ... co uz teraz uz len pockam kym nedojde mrchava mrcha a ideme do dalsieho kola :sweat_smile: ...
30. aug 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok