• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
dobre rano dievcence..... neukaze sa tu niektora z vas? :wink:
31. aug 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ja som mala posledne dni nejak zhon tak som vas nestihala sledovať :unamused:
čo nove?
nakazi ma niekto T virusmi?
31. aug 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko kamilka... mas IP... :slight_smile: :wink:
31. aug 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/2e1a7c ahojte graf o nicom lebo nestiham vstavat same zurky spavat som chodila neskoro vzdy az nad ranom takze tak pa
31. aug 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau peta tak ty si sa tu uz davno neukazala...co to?
31. aug 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babenky, ale nam tu prsi ale spinka sa super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. aug 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile:
maji, tak to je smola s tou gyndou :unamused:
co dnes planujete?
31. aug 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majus...jaaj ako sa mi dnes nechcelo vstavat..ale zajtra si uz pobuvinkam :grinning:
seervus luga... dnes doobedu praca poobede znova praca.. ukoncovanie mesiaca vo firmach :confounded:
ale zajtra si duuuufam oddychnem :wink:
31. aug 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj moja dobre ranko :wink:
momentalne dnes nic neplanujem, len by som si chcela ist kupit ihlice na strikovanie, nejake platno na vysivanie a hacik na hackovanie, :dizzy_face: ak bude malinke chcem este predtym nez sa narodi ustrikovat taku decku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: chcem sa k tomu vratit, ked som bola mladsia to som si strikovala svetriky, .....a nikdy som teraz nemala na to cas tak dufam teraz si ten cas najdem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ide zima a chladne noci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
zajtra sa chystame do polska na jarmok, no a pekne oddychovat a v piatok pride uz mm, uz sa ho dockat nemozem :dizzy_face: hlavne vecer :dizzy_face: :dizzy_face: budu cestovat velmi skoro rano ale jeho maminka sa chce stavit este v krakove chce tam nieco kupit ci co?? no to myslim ze budu u nas okolo 3poobedia :slight_smile: ibaze ako poznam ich maminku tak sa pusti do nakupov a pretiahne to trosku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. aug 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, ahoj, to je super plan - ja nieco podobne :grinning: ... jasne, za si zajtra pospis a oddychnes
a co teplota? :wink:
31. aug 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he moja pozri ako je mrzko vonku mas lepsie ak si to odrobis a zajtra vyjde slniecko to si uzijes krasny dnik :wink:
31. aug 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, tak ty si sikulka - ja neviem strikovat, ani vysivat velmi ... a spravit nieco vlastne babatku :dizzy_face: :slight_smile:
idete este nieco kupovat?
31. aug 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he moja a ako teplotka???
31. aug 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no chcela by som ustrikovat taku decku :dizzy_face: vysit nejaky pekny obrazok a este nieco uhackovat, ale najprv to budem musiet vstat a ist kupit naradie :grinning: ibaze najdem niekde v skrini moje stare ale kde to moja maminka dala to netusim lebo nonstop tu ma vnucatka tak myslim ze to niekde poskryvala z ich dosahu :sweat_smile:
no chcela som kupit nieco podobne ako fusacik, obliecky na postielku,este par plienok,mne tehu nohavice, lebo mam tu 2 do jednych som sa ledva zapla a dalsie tehu, ale su spinave to sa z domu pohnut nemozem :grinning: :grinning: :grinning: a kedze som to povedala mm to zhodnotil len si nakup nakup zide sa ti to :dizzy_face:
31. aug 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminka hadam bude vediet, kde to "naradie" skryla - zbytocne kupovat nove :wink: .... vy ste v tom polsku stale - mate to super, ze byvate tak blizko - dost usetrite na nakupoch .... jo, jo, tehu gate sa zidu - aj nabuduce :wink:
31. aug 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no mame to za rohom :grinning: :dizzy_face: kazdu stredu su jarmoky v Jablonke, a kazdy stvrtok v Novom Targu takze mame na vyber :dizzy_face: no vsak moja svagrinka ktora je v uk svoje vyhodila??? akoze nevynosila ich poriadne, boli ako cisto nove a ona ich vyhodila ?????? lebo hovorila ze uz ziadne deti nechce :confused: ale podla mna take veci je skoda vyhadzovat lebo to nestihnes ani vynosit
31. aug 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , no veru, u nas nevyhodila tehu veci ani nasa mamina :sweat_smile: ... a svagrinke mohlo "trknut", ze ma v rodine este mladu zenu, ktorej sa mozu zist a ozaj su tie veci vacsinou dost zachovale
31. aug 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no akurat tej svagrinke to "Nedoplo" :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to je jedno mam dovod kupit nove ale je jasne ze ich nevyhodim :wink:
31. aug 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj :slight_smile:

@majuska7979 ahoj :slight_smile:
ako sa mate?
majuska, pošli nejake viry :slight_smile:
a ty luga ako? :sunglasses:
31. aug 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka ahoj moja
jasne ze vam posielam virusy take ktore sa na vas nalepia hned tento mesiac, nezbavite sa ich :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
31. aug 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ja zaucam, tak mam pomenej casu :unamused:

@kamilkka posielam virusiky
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
31. aug 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 diki :wink:
ááááááááááá ako pozeram ty si už 18 TT!!!!!
wwwwwwaaaaaaaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwww
31. aug 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak tak super!
ak na mna "spľuvaju" dve tehotne musi sa to chytiť, ne?
31. aug 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka moja no uz 18tt, leti to tak ze ani sama neviem ako :confused: az sa toho bojim :confused: proste to tehu mi tak rychlo ubieha :confused: vsak uvidite baby ako vam to bude letiet :grinning:
31. aug 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule... zase prsi, zase nikam nejdeme :frowning2:
katka ako???? testovala si?? merala si??
31. aug 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahok kami, no ze sa uz pekne plazis za ovu :wink: je za dvermi :slight_smile:
31. aug 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kami, ahoj , ja normalka :wink: ... co cakas, kami, ovu, ci pozitivny tehu test? :slight_smile:
black, hojky .... :unamused: mate teda uzasne pocasie na dovolenku ... nas asi zastihne nieco podobne :frowning2:
maji, veru, strasne to leti, to ani normalne nie je
a dakujem za virusiky - adu, maji :dizzy_face:
31. aug 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , ovu za dverami :wink:
31. aug 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, zauc ju aj na MK chodit :wink: :grinning:
31. aug 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok