• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
@luga to teda su premudrene :grinning:
31. aug 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre bambulky idem sa ja konecne osprchovat , vyzliect sa s pyzama vsak nemozem cely den v nom chodit :sweat_smile: a ideme s maminkou urobit zemiakovy salatik s reznami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pekny dnik prajem aj ked uprsany
31. aug 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, aj tebe krasny, oddychovy den, uzi si ho :slight_smile:
aj ja sa lucim, ide sa pracovat , majte sa :slight_smile:
31. aug 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he Ahoj Katka, včera sme snažilkovali :slight_smile: tak dufam, ze z toho nieco bude :slight_smile: krvička je trošku aj dnes...
Dnes som mala taky krasny sen ohladom tehotenstva a potom ma zobudil budik :unamused:
A ty ako ?
31. aug 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj wewulka... tesim sa ze ste snazilkovali :slight_smile: :dizzy_face: ... a teraz budeme len verit ze to vyjde... ale dufam, ze nekrvacas velmi, pretoze to by nebolo dobre...a to uz je 3 den co spinis?
31. aug 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he nie nekrvacam iba tak spinim, je to 2,5 dna
31. aug 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to dnes urcite uz prejde wewulka :slight_smile: ... mna uz zacina pobolievat brusko :frowning2:
31. aug 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he aj ja si myslim max. zajtra... Takze sa ti blizi mrcha ? opat vam to tento mesiac nevyslo :unamused: ? a uz sa dlho snazite ?
31. aug 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:cry: ano... uz sa blizi mrcha.... :frowning2: ..my sa snazime uz 3 roky :pensive:
31. aug 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he tak to je uz dost dlho :unamused: dufam,ze nie je vazny dovod preco sa vam nedari a za chvilku budes tehulkovat... my sa snazime rok a niekedy som z toho na nervy...
31. aug 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wewulka... nevadi...raz sa nam to iste zadari... a budeme tehulkovat :wink:
31. aug 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he tak v to verim :slight_smile:
31. aug 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
nejako nestiham chodit tak som dosla len pozdravit :wink:
31. aug 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....zase som tu prva? dnes mam volny den, mozem lenosit pred telkou :grinning:
1. sep 2010 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adu ty sa mas :slight_smile: ja som uz v robote
1. sep 2010 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka joj, to ti nezavidim, ja som stale pod dekou pri telke, pozeram nejaku rozpravku na jednotke a Terezka vyvadza.... :slight_smile: mm sa chysta do Michaloviec, budu tam az do piatku :frowning2: joj, strasne daleko :frowning2: ako sa mas?
1. sep 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..

@aduliak adu a ty co tak skoro hore, ked mas volny den??? juj, ste vy ale ranostajky s terezkou...nenechate si ujst ziadnu rozpravku :wink:
1. sep 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. sep 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas no....ale zaspala som pri telke asi o 9 a teraz som vstala :slight_smile:

@zibi krasna ovulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uz ti len drzim palce!
1. sep 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak no moja dakujem :slight_smile:
1. sep 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile:
konecne doma z prace a mozem "sviatkovat" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vcera som si precitala smutnu spravu - car piestany asi konci, maju problemy (poistovne, budova) - takze zbytocne som si planovala veci - klasika :rolling_eyes:
1. sep 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niekto? :slight_smile:
1. sep 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jem :slight_smile:
1. sep 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoooj....na to piestanske CAR som pocula len chvalu, to je smola....tak ako zmenite plany? sli by ste do ineho?
1. sep 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja som sama doma, mm isiel rano prec az do piatku :cry:
1. sep 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, ahoj, ja neviem, dost ma to zaskocilo vcera ... velmi som sa nad tym este nezamyslala - mozno ferticent - len ho musim "prestudovat" :unamused:
ako si "volnovala"?
1. sep 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neboj, piatok je tu co nevidiet :wink:
1. sep 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga vzala som maminu so starkou na nakupy do Tesca a potom este do jedneho obchodneho centra u nas, stravili sme tam 4 hodiny! mamina kupila pre princeznu nadherne satocky tmavobordove, k tomu ponozticky a topanocky....nadherne :grinning: :grinning: :grinning: potom bola u mna na pokec buduca svagrina a odvtedy iba lezim, pozeram telku a driemem :grinning: :grinning: a ty?
1. sep 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga piatok je tu co nevidiet, ale mm bude este na cele tyzdnovky chodit cely mesiac :confounded: :confounded: :confounded:
1. sep 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu, tak to ste ozaj dlho kupovali - ja nakupy rada nemam, takze vzdy sa snazim byt co najkratsie v obchodoch ... ja som nerobila nic zvlastne - poobede som prisla z prace a potom tiez len lenosenie :wink:
juuj, tak to ti nezavidim :unamused: .... inak ja mam tiez niekedy pocit, ze s mm ani nie som, lebo maka od svitu do mrku a ked pride, tak je ko a hned zaspi :rolling_eyes:
1. sep 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok