• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@luga no...dlho sme nakupovali ja to tiez nemam rada a teraz s bruchom sa mi uz horsie hybe....ale zase s nimi chodim len sem tam, ony si to uzivali, tak som im to nechcela kazit a uvidime, kedy sa takto v trojke dostaneme von najblizsie :grinning:
ja som si akurat dnes hovorila, ze mozem byt neskutocne stastna,ze cakame babatko, ze sa zadarilo, ked vidim, kolko ma mm roboty a kolko sme spolu....je to hrozne....a ked bude male, tak to bude este horsie...mm nic nehovorim, lebo vidim, ako ho to trapi....takze viem, ako sa citis.... :confounded:
1. sep 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz skor asi vo stvorke :wink:
ved ste si aj vy na toho zlatusika pockali - a zachvilku bude v postielke :dizzy_face: .... muzicek asi nemoze zmenit pracu tak, aby nemusel chodit na tyzdnovky, ze :wink:
mmm, ja uz fakt neviem, co a ako to najlepsie spravit (a najviac ma stve, ze clovek sa uz nejako rozhodne a bum - poleno pod nohami a mozes sa rozhodovat odznova)
1. sep 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm veru robotu zmenit nemoze, keby robil niekde ako zamestnanec, tak by zarobil tak polovicu a to si momentalne nemozme dovolit.... :frowning2:
ja sa snazim si hovorit, ze vsetko, co sa deje, co mi zkomplikuje zivot, tak ma asi svoj dovod....velmi to ulahcuje situaciu, aj ked je to niekedy strasne tazke...... :frowning2:
1. sep 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si vsetko vynahradite vzdy cez vikend a myslim, ze budes mat tolko prace, ze si ani neuvedomis, ze si tolko "sama" -... a tvoja mamka ta asi bude casto navstevovat (jej prve vnuca, ci nie?) :slight_smile:
:rolling_eyes: ja uz si ani nic nehovorim
1. sep 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga my mame vyhodu, ze maminka byva vedla nas (prve vnuca, presne tak :slight_smile: ), my mame dvojdom, takze prejdem cez terasu a som s nou....a s nou byva aj moja starka a brat s buducou svagrinou, takze sama nebudem asi casto.... :slight_smile: a svokrovci budu tiez casto chodit, svokra mi bude copanu aj opatrovat, ked pojdem na polovicny do prace.....su super :slight_smile:
ja mam toho zleho za sebou dost tiez, teraz sa snazim mysliet iba na nas, na babatko a ostatnymi vecami sa co najmenej zatazovat....neboj, zle obdobie vzdy prejde...som niekde citala,ze zivot je taka sinusoida :grinning:
1. sep 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: juuuj, tak to budete "obletovane" ... moja mamina ani nebyva v jednom dvore so sestrou a aj tak je kazdy den so svojou vnuckou - niekedy az nestiha porobit, co potrebuje :sweat_smile: - no, proste velka laska :grinning: .... a sa hrozne "boji", ze my zostaneme tu ,v ba a ona nebude casto vidat nase deti :sweat_smile: (len ja sa obavam, ze tie neuvidime ani my :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: )
1. sep 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ale uvidite, neboj....som si tym ista!!! :slight_smile: ver mi.... :slight_smile:
1. sep 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neuverim, kym neuvidim :grinning: :wink:
1. sep 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic, copana mi tlaci bok do strany, idem jej dat volaco jest, ked sa tak hlasi.... prajem ti krasny zbytok vecera, ja asi pozriem klasiku - Chaluparov a zajtra zase do prace... :slight_smile:
1. sep 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga uvidis neboj onedlho....a potom, pri prebdenych nociach budes uz len na toto obdobie spominat :slight_smile:
1. sep 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe, papa :slight_smile:
1. sep 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano... :slight_smile:
2. sep 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....tak ja uz makam :unamused:
2. sep 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ahoooj...ako sa mas? tiez si uz v praci?
2. sep 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ja zacinam o siedmej :unamused: ... aj ty? mam sa tak bolavo..lebo ma boli brucho...mrcha dorazila, tak si ju "uzivam" :confounded: ... a ty sa ako mas? oddychovala si vcera? :slight_smile:
2. sep 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he fuha....tak vazne ta hnusna mrcha dorazila??? :frowning2:
my mame pracovnu dobu od pol 8, ked pridem skor, tak si nadrobim :slight_smile: oddychovala som....na nakupoch s mamou a babkou :grinning:
2. sep 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ...veru dorazila ako stale .. je az neskutocne aka je stale presna a precizna v tom ze stale dojde :pensive: :confused: :sweat_smile: ... ale co uz.... tak to ma zrejme vsetko byt...
takze vy ste nakupovali.... dobre a co pekneho ste nakupili? :slight_smile:
2. sep 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :slight_smile:
katka, sme na tom rovnako - ku mne sa uz tiez dnes dotrepala ... len ja nie tak bolestivo
2. sep 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga seeervus luga... ku mne sa dotrepala uz v utorok..nastastie bolo vcera volno, tak som mohla prelezat v posteli.. :unamused:
2. sep 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ...tak to si mala pekny volny den, ozaj :unamused: .... to ti tak dlho byva zle? :confounded:
2. sep 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he moja mamina sa vysantila s detskymi vecickami.....len stale jej hovorim, ze co ked nasej Terezke pipik dorastie :grinning:

@katka.he
@luga baby, ale uz ma stvete s tou mrchou! takto rozculovat tehulu....ze sa nehanbite! :unamused:
2. sep 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga neprajem to nikomu...ja to neviem ani popisat... boli ma vsetko, brucho, krize, nohy, hlava...dokonca niekedy si nemozem ani sadiet... teraz mam v sebe 2 tabletky ktore som zobrala uz rano o piatej aby som mohla dojs do roboty... este ze som v kancli sama a nemusim nikomu vysvetlovat preco tu sedim a robim v krcoch..... ale uz len vydrzat do pondelka a bude dobre :wink:
2. sep 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko bambuky moje :wink:
2. sep 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , hadam nedorastie - ved uz je velka :wink: ... a prepac, ja by som bola rada, keby nechodite, aleona si neda povedat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak no to sa rozculuje na mrchu a nie na nas... myslis ze sme ju volali? ved ani list sme nezasielali, ze luga... :wink:
2. sep 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he :confounded: :frowning2: , hruza toto kazdy mesiac absolvovat ... ja dam jednu, dve tabletky a je mo okej a este k tomu uz tri mesiace som mala kratucku a ty ze do pondelka :confused:
@majuska7979 , dobre ranko, ako bolo na nakupoch?
2. sep 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , veru bez pozvanky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata ja uz aj pisem jak tatar :grinning: ..
ahoj majus... tak ako?
2. sep 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no na nakupoch prsalo ako z krhly ufff :grinning:
ale maminka si kupila kabatik a ja som kupila sadu do postielky, perinky, baldachyn, vsetci uz balili to som zjednala aj cenu :dizzy_face: kupila som to vsetko do postielky za 15eur
2. sep 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , sikulka :wink: ... a gate nie?
2. sep 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok