• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@zibi tfuj tfuj tfuj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
4. sep 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne doma...to nachladnutie je najhorsie rano a vecer a uz som rada, ze sme dorazili domov a som v postielke..
4. sep 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. sep 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....je tu niekto? :slight_smile:
5. sep 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak nikto.. :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. sep 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas :slight_smile: ako ?ktory den cyklu si?
5. sep 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. sep 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.... :grinning:

@zibi no pekne neskoro si vcera dosla.... :slight_smile:

@kamilkka krasna ovulka :slight_smile:
6. sep 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko
6. sep 2010 o 07:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka jej....krasne babatenko :slight_smile:
6. sep 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak dakujem....ako sa citis?
6. sep 2010 o 07:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka a velmi sa mi paci, co ma oblecene :slight_smile:
6. sep 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka musim zaklopat....vyborne.....len sa mi tazsie dycha..... :slight_smile: stredu mame poradnu, tak uvidime, ja len dufam,ze ten moj krcok drzi....inak si nemozem stazovat :slight_smile: a dufam,ze sa otocime hlavickou dolu, snad....
6. sep 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano baby...aky ste mali vikend???ja som sa opila v piatok aj som si pregrcla :grinning: :grinning: musela som si vyskusat ako vam je ked grckate..a celu sobotu som prespala :grinning: a dnes uz zarezavam v praci.......
6. sep 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 takze ty uz trenujes grckanie? no pekne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vikend bol super, len kratky a studeny, tak sme lenosili :slight_smile:
6. sep 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak fu ale ake grckanie... :grinning: vies predpriprava musi byt...kedze vestica mi povedala ze zaciatkom noveho roka otehotniem...takze sa zda ze teraz nic tento rok z toho nebude....a to mi uz 3 povedali takze serem na to vsetko...vraj mam daky zapal v tele mam pit zihlavu a praslicku..azajtra idem k dokimu nech mi zobere krv aj na hor.profil a ak sa da nech zisti ci mam naozaj ten zapal....
6. sep 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 mozno sa na to teraz vykasles a budes tehu uz tento mesiac :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a zapal coho mas akoze mat?
6. sep 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak zapal zo slepaka alebo mocovy mecher..tento mesiac urcite nebudem tehu lebo sme ani nesnazili....vcera bol 14 DC a nic nebolo :grinning: takze nic z toho........
6. sep 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no ide o to, ci si mala aj ovulku vcera :slight_smile:
6. sep 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak podla grafou to vychadza na 14 den..ale uz nemeriam...tento cyklus..zacnem asi od noveho cyklusu
6. sep 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 co ty vies, mozno motyka vystreli, nikdy nehovor nikdy :slight_smile:
6. sep 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :slight_smile:
evit, oli nema chybu - nadhera :dizzy_face:
...ja to uz zachvilku prestanem zvladat :pensive:
6. sep 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. sep 2010 o 08:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga co prestanes zvladat????
6. sep 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to cakanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... vsade sa to hemzi babatkami .... no nic, zatinam zuby a cakam dalej :sunglasses:
6. sep 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ste porabali cez vikend?
6. sep 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga na dobre sa oplati si pockat :slight_smile: vydrz moja
6. sep 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , dakujem, nic ine mi ani nezostava, ze :sweat_smile:
6. sep 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym...
ahoj luga... vies ze aj ja zacinam teraz po tych 3 rokoch cakania stresovat? :unamused: :pensive: ... neviem preco tak to teraz na mna dolahlo...ach jaj...
ja som v sobotu mala taku pracovnu orobila som sa ako kon a v nedelu sme boli v metre nakupovat :slight_smile:
6. sep 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja som cely vikend lenosila....iba som navarila, poprala ( baby z novembroviek uz maju vsetko nachystane, oprate, ozehlene...a ja nic....tak som aspon 1.varku oprala - vsetky deky :slight_smile: ...ani tasku nemam este zbalenu :slight_smile: )v sobotu sme boli na kofole vecer a nedelu sme sa valali pred telkou :grinning:

@katka.he ahoooj....
6. sep 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok