• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

17. januára 2017 
no mas pravdu mony, urcite si raz kupime :dizzy_face: lebo ja si myslim ze vychova deti a zvierat spolu je super, :dizzy_face: :dizzy_face:
11. nov 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby idem... dobru nocku...
jasne k domceku si to pyta hafana :slight_smile: v byte je to len pre malickych . Baby ja beriem Duphaston 2. den a cakam co sa bude diat, vselico som pocitala na MK... zatial sa nic nedeje.
viem dzou, aj som to mm vravela ze to je privelky pes,ale vsak uvidime a domcek uz je len ho treba dokoncit :wink:
mata, papaapapapap a pekne snazilkuj :wink: potrebujeme dalsiu tehulku :wink: :wink:
11. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pa mati :wink:
mony a co by sa malo diat? :confused:
ja mam jacka russella a kupujeme mu to 15kg balenie granul peso(Odie ako z garfieldu sa vola :grinning: ) bude mat v januari 2 roky a min, tyzden som mu kupila 4-te vrece za cely jeho zivot :grinning:
11. nov 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale rataj ze taky velky pes to bude mat asi tak na tyzden :sweat_smile:
11. nov 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska dalsiu tehulku?ktora baba je tehula a ja o tom ani neviem... :confounded: :confounded: :confounded:
11. nov 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no viem dzou, tak dufam ze mm este prehovorim alebo kupim maleho hafanka skor nez by on kupil velkeho :dizzy_face:
11. nov 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej to je dobre riesenie :grinning:
11. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata este to nieje iste, ale asi willi :wink:
a dalsia mozes kludne byt aj ty??? :wink: len snazilkovat, snazilkovat a este raz snazilkovat a robit necakane nocne alebo ranne akcie na mm :wink: :grinning:
11. nov 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska tak ta posluchnem.idem sa osprsit a idem na to.ahojte babulky... :sunglasses:
11. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k teme hafko mozem povedat ze nas kym bol stena, tak mal neuveritelnu spotrebu, teraz je to OK uz sa ustalil v papani aj v spravani :slight_smile: k teme Duphaston som citala ze baby mavali rozne vedlajsie ucinky ako akne, stavy na odpadnutie, svrbenie .......ale skusim a uvidim.
11. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Mati , dobruu
11. nov 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak mati drzim palceky :wink:
mony jaj som nevedela ze moze mat vedlajsie ucinky :confused:
11. nov 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja :slight_smile: kym som nepozrela MK. Ale je to tak individualne ze sa nemusi diat celkom nic.
11. nov 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej sak uvidis :wink: a ty si mala nejaky problem predtym?
11. nov 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano mala.....dlhy cyklus, sem tam bez ovu, sem tam PCOS, sem tam mlieko ...........tak skusame co spravi D, ci sa fazulke u mna zapaci .
11. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak moc drzim palceky... aby ti to pomohlo :wink: a urcite sa jej zapaci :slight_smile:
11. nov 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz skusam vsetko mozme, teda hlavne bylinky a fytoestrogeny .....momentalne cajik a D.
11. nov 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co je fytoestrogen :confused:
11. nov 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ahoj dzou :slight_smile: dakujem za pochvalenie grafiku, dufam, ze sa udrzi :dizzy_face:
11. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som strasne netrpezliva, je pre mna tazke akceptovat ze su veci, ktore nie su celkom v mojej rezii. Ale na druhej strane je to skusenost pokory, co je tiez velmi obohacujuce......
11. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fytoestrogeny su latky pochadzajuce z rastlin ale v tele posobia podobne ako estrogeny . su napr. v soji, dateline. ...Vacsinou su v pripravkoch pre zeny v klimakteriu ale aj snazilky si mini casto pomahaju.
11. nov 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a ty to mas ako cajik? a ako dlho sa snazite?
ahoj black :wink: aj ja dufam, ze sa udrzi ten tvoj grafik :slight_smile:
11. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, drzkam palceky :dizzy_face:
mony neporadim ti lebo netusim :unamused: ale ja tiez pijem bylinkove cajiky, a cierny s mlieckom som obmedzila na jeden na den :grinning:
11. nov 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuuuuuuj maji ty pijes ten ich hnusny anglicky caj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pijem tento, nasla som to tiez niekde u snaziliek

100g třezalky
100g kopřivy
100g kontrihelu
50g hluchavky
30g měsíčku
20g řebříčku

Polovina lžíce se spaří v 1/4l vody. Nechá se 15 min. louhovat. Pije se 3x denně mimo období menzes. Po využívání se nechá 14dní a pak opakujeme.

Ve středu jsem si byla bylinky koupit. Byl z toho 0,5kg pytel a vyšlo mě to na cca 170,-Kč. Doufám, že to zabere. Vydrží na 2-3 měsíce!!!

Držím palečky, aby vše, co zkoušíte pro to, aby jste otěhotněly, pomohlo!!!
11. nov 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, no, a milujem ho :grinning: baby v praci ma naucili , prvo som to nemohla ani citit, ale je super :grinning:
11. nov 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som skusala ale nejak mi to nejde :grinning: ja som kavickova :wink:
11. nov 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zas nepijem kavu, skoro vobec, vacsinou raz do mesiaca aj to taku sackove capucinko :grinning:
11. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok