• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
bre rano.dnes odem na jarmok no len aby neprsalo a nebola zima :frowning2:
10. sep 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved je to chore aby sme museli lekarom my hovorit co maju robit :angry:
10. sep 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko krasavice...
10. sep 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katka
10. sep 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
servus ludinka..nad teplotkou sa nezamyslaj... mas ju nizsie, pretoze si merala skor..to bude v poriadku... a ako sa mi tu mate inac?
10. sep 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ze teplota je dnes OK len som zvedava aka bude zajtra lebo na 4 den po ovulke vzdy nevysvetlitelne klesnem a to ma hneva
mame sa hadam dobre :slight_smile:
10. sep 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka veru, niektori lekari su fakt strasni....moja je ale chvalabohu taka poctivka.....ale napriklad ma prekvapilo, ze kultivaciu na streptokoka, ktora sa robi okolo 34.tt mi ide robit az v 36.tt ....
10. sep 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 jej...jarmok....aj u nas v TN je....chceme ist zajtra :grinning:
10. sep 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko prajem :slight_smile:
tak ja uz meriam :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
@zibi ako??? teplotka sa vysvihla??? :slight_smile:
10. sep 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ahoj black ako moja?? ako ide život??
10. sep 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka no s lekarmi je tazko... ja som si teraz nasla noveho, prave sa k nemu chcem dnes objednat a uvidim ci on bude riesit HP v druhej faze... vraj je precizny, tak uvidim... ked tak, sa ho spytam :wink:
10. sep 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 ahoj :slight_smile: no pomalicky... alebo rychlo?? :wink: mam pocit, ze vsetko okolo mna straaaaaaaaasne leti :grinning: :unamused:
10. sep 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi moja znackove veci kupis urcite lacnejsie v uk nez na svk to som si ista :wink: a no zarabaju na tom a to teda riadne :wink:
10. sep 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moja pred ovulkou tak tfuj tfuj tfuj :wink:
10. sep 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby boze ja uz mam ze 20tt :confused: uz mam polovicu za sebou :zipper_mouth:
10. sep 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 ahoj :slight_smile: jeeeeeeeeeeej ze 20 tt :confused: :confused: :confused: kde to beries??? :sweat_smile:
a ake mas brusko? uz si dlho nefotila :wink:
a dakujem :wink:
10. sep 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moja brusko uz pekne vykukuje len nemam ako urobit foto musim pockat kym budem v uk :sweat_smile: :wink: i ked musim uznat ak sa clovek troska teraz naoblieka, to ani nevydno ze som tehu :confused: :dizzy_face: a ked som kamoskam povedala ze som zacala 5mesiac to sa smiali a zhodnotili ze po porode zas budem taka lata ako som bola :sweat_smile: :confused: a ze jedine kde priberam to je brusko a prsia :rolling_eyes: ale tie prsia by uz mohli prestat rast, uz mam o cislo vacsiu podprdu a ta mi zacina byt mala :rolling_eyes:
10. sep 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose heeeh tak to je fajn lebo mne sa všeeetko vlečie
10. sep 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaciatok 20tt a brusko uz pekne vykukuje :dizzy_face: nejako som to zvladla na nie svojom pc :sweat_smile:
10. sep 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 jasne, teraz ked sa naobliekas to lahsko skryjes, ale neboj cim dalej tym horsie sa to skryje :slight_smile:

@denne73 u nas by to malo byt opacne, vsak? :slight_smile: ale aj mne obcas vyhovuje, ze to tak leti, lebo aspon si tak velmi neuvedomujem, ze sa uz snazime 1 rok a 9 mesiacov :confounded: preletelo to tak rychlo, ako keby sme sa snazili len 9 mesiacov :wink:
10. sep 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 si sikulka :slight_smile: a pekne brusinko :dizzy_face: ale fakt by som nepovedala, ze zacinas 5 tt :grinning: ale urcite zalezi aj na tom z akeho uhla si otocene a co mas oblecene atak. vzdy to inak posobi :slight_smile:
10. sep 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moja neboj coskoro sa vam to podari a ani si neuvedomis ako rychlo ti preleti tehu :wink: ja proste az mam zimomriavky na rukach ked si predstavim ze za 4 a pol mesiaca je moznost ze maly/a bude uz na svete :confused:
10. sep 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 ja viem, verim tomu a dufam v to :slight_smile: :dizzy_face:
a mas pravdu, tak ti to preleti, ze sa ani nenazdas a budes sa cudovat, ze kedy si bola tehu... no a potom ten krpcek uz bude behat, pojde do skolky, do skoly a v jeho/jej osemnastinach sa budes cudovat, kedy to ubehlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
pre všetky čo sa hormonalne profiluju -
hormonalny profil znamena aspon tri odbery
prvy na začiatku cyklu - tak 3. den (može byť aj 2. alebo 4.)
druhy odber 14 DC
a treti odber 20. - 24. DC (idealne 22. DC)
tieto tri odbery su potrebne aby sa dal posudiť cyklus,
super je ak sa popritom robi folikulometria (či všetko zapada ako ma:slight_smile:
10. sep 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka no moja len mas malo ochotnych doktorov co ti urobia HP na tie dni..vacsinou si to odbiju na 2-3dc a si myslia ze je vsetko ok.. :angry: to skor v tych ccentrach take robia :wink:
10. sep 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. sep 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose dobre ze merias..mne stupla o stupen nic moc ale stupla :wink:
10. sep 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka tak by sa to malo robit, to je pravda, ale podla skusenosti bab, to tak hadam nikto nerobi :pensive:
@zibi no tak ty si sa teda velmi nevysvihla... cakame dalej co bude... :confused:
10. sep 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi hlavne ze si hore :slight_smile:
ty tiez beries aj clostil vsak?
a mali nejaky dovod na to aby ti hodali ? ci len tak ako mne - zo zvyku :grinning:
10. sep 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ja postupne idem hore..netrepem sa naraz xi xi...pomalicky.k svojmu cielu :wink:
10. sep 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok