• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
@kamilkka , nebud z toho smutna ... mate este niekolko mesiacov, tak tfuj, tfuj, tfuj :slight_smile:
13. sep 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozrite čo som našla ...
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php
luga a chapete tym grafom?
13. sep 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , mne to dalo hlavnu stranku, tak neviem, co si tam presne mala na mysli
13. sep 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, co nove? :slight_smile:
13. sep 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly , ahoj, ty sa pochval :wink:
13. sep 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Isa, neviem,ci si na mna spominas, ale gratulujem ti k babatku!!!Prajem ti,aby sa ti narodilo zdravuckeeee!!!
13. sep 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nooo, male kopancuje, pomaly rozmyslame nad tym co pre neho zohnat a kedy zacneme zariadovat izbu a teda hlavne prisposobovat byt tomu nasmu malemu drobcovi :slight_smile: inak nevolnosti ma stale vedia potrapit, nastastie uz nie kazdy den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@tinnky nick si urcite pamatam, len suvislosti si akosi nevybavujem, sorry :grinning: a dakujem pekne
13. sep 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly , prijemne starosti :slight_smile: a nevolnosti sa nie a nie zbavit? :confused:
13. sep 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som tú kalkulačku hore, kde si zadaš posledný menzes a ti to presne vypočíta :wink:
13. sep 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak, prijemne, len skoda, ze mm teraz chodi len na vikendy domov, takze realizacie zacnu az v novembri asi, bo planujeme jeho braska konecne odtialto definitivne vypratat, bo ma u nas skladisko....
vidis to, nevolnosti este uplne neustupili a mne uz sa objavuje aj zaha... brrr... to je tusim este horsie :grinning:
13. sep 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , aha :sweat_smile:
@isabella_fly , mozes si zatial hladat, vyberat, co sa ti paci a potom to muzickovi uz len predlozis :wink:
13. sep 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga sak by ho aj vystrelo, keby mu rovno dam zoznam a vysledna suma... ved vies ake su drahe vecicky pre deti :grinning:
13. sep 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly :slight_smile: no, jo, ale ty budes taka sikulka, ze pohladas pekne a vyhodne a tym ho odzbrojis :grinning: :wink:
13. sep 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nastatie uz teraz sa obzeram a babicky sa s radostou zapajaju :sunglasses:
13. sep 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prve vnuca - pozname :wink: :grinning:
13. sep 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga hej, z mojej strany prve vnuca a z muzickovej druhe, ale konecne nie nahodne, bo o tom prvom sa dozvedeli, az ked mala neter 2 roky
13. sep 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si to stari rodicia uzivaju a budu uzivat dalej :slight_smile:
13. sep 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga veru hej :slight_smile: a tebe sa ako dari?
13. sep 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata...ako sa mate? konecne troska skor doma..dnes som to naozaj necakala :wink:
luga!!! ako bolo? kde vsade ste boli? ako rychlo to ubehlo, len teraz som ta hnala na dovolenku a uz si tu zasa..som velmi rada...
13. sep 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly , stale rovnako - v niecom sa dari, v niecom nie
@oknosmas , ahoj, ved to aj bola kratka dovolenka - este mohla pokracovat ... bolo krasne - prvy den NP Krka(lodka, prechadzky, vodopady, klastor na ostrovceku) a sibenik, druhy den NP Paklenica (skaly, turistika) a treti den NP Plitvicke jazera (celodenna "prechadzka") a jeden den sme mali byt pri mori,ale bol velmi silny vietor, tak sme sa "tulali" po meste
a ty ako, uz si si zvykla? dnes ti odpadla hodina? :wink:
13. sep 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, pomaly si zvykam...nie, neodpadla hodina, ale sef ma pustil necakane z porady, vraj tam teda nemusim byt, co som sa naramne potesila a bezala domov :slight_smile:
13. sep 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ale citala som, ze mas este vela dovolenky, tak by si ju mohla este vyuzit a ist si oddychnut...muselo vam byt super...
13. sep 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja nakupy len lekaren a nejake masko nic viac :wink:
13. sep 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , tak to verim - porady musia byt neskutocne nudne - lepsie sa im vyhnut :wink:
mozno niekam este pojdeme - mm by chcel kupele (ako minuly rok - splodit dalsie dieta :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale ako som pisala - skor ju asi vyuzijem "na doktorov"
13. sep 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , uz mas vsetko pokupene, co si chcela a potrebovala? :slight_smile: (myslim pre babo)
13. sep 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: @luga vsetko pokupene :wink:
13. sep 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , sikulka :slight_smile: aj nohavice "sa nakoniec kupili"?
13. sep 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak aspon na oddych nie su zle ani kupele...nechat sa rozmaznavat a nic nerobit :slight_smile:
13. sep 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no kupila som si jedny tehu nohavice nech mam na vymenu :wink: :wink: detske vecicky som nemusela lebo svokra pokupila toho ufffff :sweat_smile:
13. sep 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby musim sa balit a mne sa takkkk strasneee nechce :pensive: :confounded:
13. sep 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok