• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

2. decembra 2016 
babulky mne uz prisiel mm tak sa majte a bru nocku :wink:
11. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
papapa a pekne snicky :wink:
11. nov 2009 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dik :wink: akuart sa este sprchuje :slight_smile:
11. nov 2009 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
papa dzou , dobruuu
11. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mony este si tu??
ja uz asi tiez idem pomaly spinkat, lebo zajtra ranna :angry:
11. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja tiez koncim na dnes, tak papa Maji a pekny dnik zajtra
11. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym...
12. nov 2009 o 07:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko babulky....ahoj katka... :slight_smile:
12. nov 2009 o 07:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahooj puska..tak ako sa mas? ako si na tom dnes? :wink:
12. nov 2009 o 07:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja tento mesiac nemeram, nesledujem, sex len tak sem-tam...prosto dala som si totalne oddych...mm je totalne v strese a tak som vyvodila ze to bude asi najlepsie ked si dame trosku pauzicku...ziadne ovu testiky prosto nic... :wink: a ty si ako na tom...stale ocakavam kazdy den ze niektora dalsia babula sa prihlasi ze je tehu...zeby ty??? :wink:
12. nov 2009 o 07:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie mojko..mne sa uz dnes naplno spustila mrcha.... takze dalsi mesiac je pred nami :slight_smile: ..a je mi luto ze tvoj mm je taky v strese...
12. nov 2009 o 07:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: dakujem....no s tym uz ja nic nenarobim, musi sa naucit vypnut a odreagovat sa trochu od stresu, ale zajtra ideme ku jeho rodicom,tak hadam sa tam trosku uvolni... :wink:
Aj mne je luto ze mas mrchu...no co uz, do vianoc mas este mesiac a tentokrat to klapne :wink: :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2009 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby... takze musim vas sklamat, mrcha sa uz hlasi :frowning2: http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
ja vlastne vobec nechapem, preco som si robila tieto posledne dni take nadeje :frowning2: ved podla vysledkov spg som si ani nadej nerobila... ale ked ten graf tak pekne vyzeral a prsia ma boleli snad ako nikdy :cry: ja som si fakt myslela, ze to tento mesiac vyslo. Rano mi bolo az do placu z toho ked som videla teplomer :cry:
12. nov 2009 o 08:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne ved raz aj z motyky vystreliiii :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 08:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze kati, ideme dalsie kolo :unamused: dufam, ze aspon pre niektoru bude uspesne...
12. nov 2009 o 08:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
AHojte...

Black kašli na to... Nádeje budú každý mesiac pred mrchou,či chceš,či nechceš... :unamused: Ideš ďalej... Uvidíš, raz budeš na túto dobu ešte v dobrom spomínaťa s deťmi sa zasmeješ na tom, ako velmi si ich chcela a čo všetko si podstupovala... Uvidíš... Drž sa... :wink:
12. nov 2009 o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
black...bude to dobreee.... ja vlastne ..ani neviem co ti mam povedat, lebo aj ja mam take stavy...ale ver mi ..vsetko zle je na nieco dobre..
12. nov 2009 o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
servus ninka..tak ako sa citis nes? tehula nasa? :wink:
12. nov 2009 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj som chcela napisat dnes ninka :slight_smile: ...som sa pomylila..ja som ale tuky tuk.. :slight_smile:
12. nov 2009 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninka ja viem :frowning2: ale teraz je to tazke... prave preto, ze som si tie nadeje tak strasne robila. Inokedy dufam, to ano, ale vzdy si poviem, ze mrcha dorazi. Aj teraz som sa snazilo o tom presviedcat, ale nejako som citila, ze sa to podarilo :frowning2:
O chvilu bude dobre, ale musim to nejako prekusnut a ist dalej :pensive:
katka ja viem, ja sa tymto porekadlom riadim cely zivot. A aj teraz si vravim, ze jednoduchsie dokoncim skolu... ale ked ja by som radsej bola tehula. :wink:
12. nov 2009 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
black..aku skolu si robis?
12. nov 2009 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Black, ja ta uplne chapem a presne viem ako sa citis :pensive: U mna sa stiredaju pocity ako na hojdacke, raz uplne verim, ze to vyjde, potom mi je to lahostajne, potom nic neocakavam a nakoniec aj tak vzdy dufam a ked ms pride je mi velmi smutno :frowning2:
12. nov 2009 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
blac neboj pridu stresy na skusky v skole a sup a budes tehu...lebo nebudes sa nato tak intenzivne sustredit :zipper_mouth: :slight_smile:
12. nov 2009 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulky :slight_smile:

...Kati, takze ides dalej, je dobre, ze si to zobrala tak v pohode :wink:

...Black, to ma stve, ze sa mrcha hlasi...to znamena, ze ja ako Tvoja dvojicka idem za Tebou :unamused:

...Ninka, este negrckas? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

...Bibi, Puska, Kv3ti a ostatne babule ahojte :slight_smile:

...ja som dnes netestovala, ale stale trosku spinim a brucho pobolieva, takze si myslim, ze mrcha dorazi :angry: , co uz
12. nov 2009 o 08:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj willi a dnes si merala teplotku? ..len tak ako to vyzera..ci nahodou sa nedrzi pekne hore:slight_smile:
12. nov 2009 o 08:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katka, studujem Andragogiku... ak ti to neco hovori... inak ide o vzdelavanie dospelych :wink:

bibi... presne si vystihla co citim :fearful: asi sme na tom vsetky rovnako :unamused:

puska, to dufam :slight_smile: ale minuly rok som mala statnice a ani tie mi nepomohli sa od toho odtrhnut, takze pochybujem :confounded:

willi, ja som si prave myslela, ze ty ma s tymi // zoberies so sebou :wink: no dufam, ze tebe tie // vyjdu
12. nov 2009 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...nie Kati, nemerala som :unamused:
12. nov 2009 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...bibi, velmi rada by som Ta stiahla so sebou, ale zatial nie je kam :frowning2:
12. nov 2009 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
black...hovori:slight_smile:) ja mam vystudovanu PG, PSY, EST. :grinning: ... ja som sa citila tiez pod psa..ved vies...takze chapem ako to prezivas... vies myslela som si...ze cim viac casu uplynie, tam sa budem menej stresovat..ale u mna to je uplne naopak..cim viac mesiacov sa snazime tym to zacinam znasat horsie..... ale stale si poviem... hlavu hore a ide sa dalej
12. nov 2009 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...teda black som myslela, ale aj bibi by som stiahla do tehulkovania, vlastne vsetky, keby sa to dalo :grinning:
12. nov 2009 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok