• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@oknosmas no hej nic ine neostava.. :wink: ja len dufam ze nam vykompenzuju tie vanoce a ze im daju aspon 1,5 nasobok platu to by bolo strasne super a velmi by nam to pomohlo..ale zavisi od nasej blbej vlady :wink:
no verim ze rok 2011 je nas a ze bude aj babo. :wink:
16. sep 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi v pohode, neurazim sa..
a to babo...iste budeme mat... hned, ako to len bude mozne :wink:
co studujes?
16. sep 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi tak to je fajn, ze "len" 6 mesiacov... sa mi zdalo, ze si niekedy spominala 9 :wink: hlavne nech ti to rychlo ubehne a ty si das za ten cas cyklus dokopy...
@luga Vaneska je nadherna :slight_smile: na detoch je vidiet ako ten cas neskutocne leti, ved si este len pamatam, ked si vravela, ze sa narodila :dizzy_face:
16. sep 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose hej malo ale to este stale nevieme.zatial sest :wink:
16. sep 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prijemne dobre rano babulky :slight_smile:
17. sep 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. sep 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ahoj adi uz som ta ocakavala :slight_smile: :wink: :grinning:
17. sep 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he dnes meskam, co? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. sep 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/2e1a7c tak pomalicky klesam mrcha sa blizi len aby este dnes neprisla lebo potom mi nevychadza na krv 3 den cyklu :confounded:
17. sep 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 jojha skoda poklesu....kedy mas ist na krv?
ja dnes idem zaucat opat a zase.....takze len sem tam nakuknem :frowning2:
17. sep 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky :slight_smile:
tak ja mam pekne ovulku vyznacenu, skoda ze z nej nic nebolo http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
a este mam od vcera nejaku hnusnu mykozu... :angry: :angry: :angry:
17. sep 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no skoda tej nevyuzitej ovulky.... :unamused:
17. sep 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moja ovu krasne vyznacena skuste keksik este dnes :wink:
17. sep 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky :o)
tak som dnes bola u gyn. - dohodnut si dalsi postup a ten je nasledovny: bud. tyzden mi spravi este odber na chlamydie a spol. a prekontroluje listerku - ked to bude oka, posle mm na spg. a ked ten bude oka (co nebude), tak mi spravi dalsie vysetrenia - inak uo ...vravela, ze to uz bude celkom rychlovka, tak uvidime - to snad bude tento rok aj prve ivf :unamused:
17. sep 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga fuha...tak ste to rozbehli....tak ti prajem, aby si uz na Vianoce bola tehulka!!! :grinning:
17. sep 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , dakujem, myslim, ze uz je nacase - trva to nekonecne dlho ...aj tak si myslim, ze to nebude taka rychlovka, ako slubovala
17. sep 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga pokial nebudu nejake komplikacie,tak by ste to mohli sihnut!
17. sep 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zevraj mame dalsie babatko v novembrovkach!!! este neviem podrobnosti.....
17. sep 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , wow, vy sa tam s tym neparate - hoci babatka este mohli chvilku vydrzat v brusku :sweat_smile:
17. sep 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ani nehovor.....este nech aspon par tyzdnov vydrzia!
17. sep 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vydrzia, to len niektori nedockavci sa tahaju von neuvedomujuc si, ako im tam je dobre - hned by som menila :grinning:
17. sep 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no luga..ja som pisala do jedneho centra a tam mi povedali ze je dobre ak mi doky urobi odber ci vysetrenie na chlamidie a tak..takze ten postup je spravny..ja si to dam spravit ale az tak ked bude februar kedze mm dojde v marci..aby som nemala stare vysetrenie..v decembri by som mala ist na preventivku tak mozno mi to spravi vtedy alebo az vo februari..neviem.uvidime.. :wink: len tak dalej...mas dobry postup..naco cakat zbytocne.. :wink: a podla mna to IFV nie je az take hrozne aj ked to nie je prirodzene ..ale co uz :unamused: :confounded: :grinning:
17. sep 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby som si uvedomila z edobre ze nie som teraz tehotna..som nervozna..neda sa mi jest...mm sa zatial neozval tak keby ze som tehu tka vsetko prenasam na babatko..tak fakt ten pan boh vie co robi :wink:
17. sep 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a to si bola v centre, ci u gyndy?? aj ja prave odchadzam k dr.
ked sa vratim dam vediet co povie ako chce postupovat a tak...
majte sa krasne a drzte mi palce :wink:

@aduliak tak skoro??? :confused: a to prve sa ma vlastne ako??
17. sep 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja to tfuj tfuj tfuj tehu virusiky aby si bola do vianoc tehula :wink:
17. sep 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi , ved ja nehovorim, ze postupuje zle, ja som vedela, ze mi nebude robit vsetky vysetrenia od vymyslu sveta bez toho, aby bol mm na spg. a ja som s ivf uz zmierena - cas na oddych som si dala a mozem ist opat do boja - plna sil a elanu (alebo aj nie? :sweat_smile: ) :grinning:
@blackrose , bola som zatial u svojej gyndarky ... palce drzim a som velmi zvedava, ako budete postupovat :slight_smile:
17. sep 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979, ahoj, mojka, dakujem :wink: :slight_smile: ... ako sa mas, uz si sa zadaptovala?
17. sep 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga oj moja jasne som plna energie az som v soku ze niesom vobec unavena citim sa ako znovuzrodena :dizzy_face: unava minula a citim sa ako pred tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
az v praci si vsimli a hovoria ze vypadam lepsie nez cely cas co ma poznaju :grinning:
17. sep 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , tak to je super - nech ti to dlho vydrzi :slight_smile: ... kedy sa to chystas ku doktorke najblizsie?
17. sep 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga 23sep idem na utz tak dufam ze nam ukaze co nam tam rastie :grinning: a 28sep idem do gyndy :grinning: vsetko mi vyslo tak ze nebudem v praci alebo budem meskat :grinning: :grinning: ale super menej prace budem mat a rychlejsie domov dojdem :dizzy_face: :dizzy_face:
17. sep 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok