• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
no, aj to je moznost, ako sa vyhnut povinnostiam...ale to robia moje decka v skole.. teda aspon tvrdia, ze preto neprisli :wink: tak utekam na postu a expresne posielam kopku :sweat_smile:
si mala az doteraz dovolenku?
17. sep 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co vrackaju rano, ci co :sweat_smile:
nezlam si nohy pri tom behu :grinning:
jo, jo, dva sladke tyzdne nicnerobenia (a to som nemala robit :sunglasses: )
17. sep 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ale je im hockedy zle, tak nejdu do skoly... ale tak tebe by som tie ranne nevolnosti celkom dopriala...na daky cas.. :wink:
17. sep 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dopriali by sme to tu kazda kazdej - co najskor
... zehlicka chladne a postar nezvoni :confused:
17. sep 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga on to nestihol??? to si toho nemala vela... hm..tak snad, kym budes zehlit dalsie, tak to pride... :unamused:
17. sep 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba ho vymenit ... noo, len to najnevyhnutnejsie a k dokonalemu zehleniu to ma daleko ... myslim, ze za dva tyzdne by to malo stihnut prist :wink:
17. sep 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak to snad uz stihne.. dufam, ze som nesplietla adresu..
ok, bezim do obchodu, akosi nam dochadzaju zakladne potraviny.. hm..tak treba ist dopnit
17. sep 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny podvecer a vecer.. :wink:
baby, nestiham, tak len rychlo vam poprajem krasny vikend, snad dobehnem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
majte sa :o)
17. sep 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babule :wink: vidim ze mi vymazali foto domceka :grinning: nesplnala som podmienky stranky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze mozem si ich hodit na modrastrecha.sk ani ma nehne :grinning: ja som chcela ukazat iba vam :wink: :wink:
18. sep 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, chcela by som sa opytat, ci ma niektora skusenost, že po vyvolavačke nedostala menzes ani po dvoch tyždňoch...tehotna nie som...
18. sep 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timona moja ja nemam tusenie :unamused:
18. sep 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timona ja hej, ale u mna to bolo sposobene hlavne hormonalnou liecbou endometriozy. ked mi neprisla mrcha po vyvolavacke, robili mi sono a lekar povedal, ze tam ani nema z coho prist. bo mam velmi malicku sliznicu, skoro ziadnu. nuz mi dal lieky, ktore sa beru v prechode na upravu cyklu a pomocou nich som dostala kramy..
18. sep 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ziadne hormony neberem..uz som z toho hotova, snazim sa otehotniet, ale mam s tym cim dajel vacsie a vacsie problemy...
18. sep 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timona mali by ti urobit riadne vysetrenia a pozriet hp...ale tak to ti uz snad robia
18. sep 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timona mali by ti urobit riadne vysetrenia a pozriet hp...ale tak to ti uz snad robia
18. sep 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu...tak ja som na tom podobne ako ty petka, tiez bolestiva mrcha a hlavne hodne silna...tak sa velmi netrham pracou..
18. sep 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 joj majus som nestihla kuknut :frowning2: jujjj seju ma dakedy :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemin baby som mala upratovaic den som vsetko popratala aj wecko a aj kupelku kachlicky vydrhla x ixi okna umyla..prach utrela povysavala a aj susede stihla pradlo vyzmykat xi xi no proste dajako ma to pochytilo xi
inak mi dala zabrat ta kupelka a wecko no najmensia miestnost ale da alebo daju zabrat xi :wink:
18. sep 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda mas vsetko vyblyskane.. no, to ja som toho dnes az tak neurobila..akurat som prezliekla periny..a dala daco do pracky..inak len posedavam alebo lezim, co mi je fakt na ho....
18. sep 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas aj ja som na figu :unamused:
stale nafigu :unamused:
už sa ma mm pyta že čo mi je
a ja že som nasrata na cely svet :angry:
v noci som sa 3 krat zobudila na mrchove krče v bruchu
aj preto je mrcha mrchou!
18. sep 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
same mrchovske bolesti? :angry: :confounded: ... tak nech su cim skor za vami :slight_smile: ...ja som rada, ze vacsinou mam problem prvy den a jedna -dve tabletky to spravia
18. sep 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ty si v akom štadiu?
ukaž graf :wink:
ono je to aj o psychike.....
18. sep 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som 17DC, graf nemam - uz styri mesiace nemeram a ovulku som - myslim- stravila bez mm - takze asi tak :sunglasses:
18. sep 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer dievcence... ja uz zujem asi 3 tabletku dnes.. no kedze su tie kramy take silne, tak ani poriadne nezaberaju.. neviem, preco, ale posledne tri cykly su take na nic.. zasa.. fuuuj, asi predsa skocim ja za gyndosom...
ako sa mate? ako ste stravili den?
18. sep 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas :confounded:
ja "vzdelavaco" , cely den na seminari :rolling_eyes:
18. sep 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a jooo. .. spominala si..teraz si velmi mudra...no nie?
18. sep 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo a zajtra pokracujem - neviem, neviem, ci sa to uz do tej hlavy zmesti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak proste nieco vyhod z hlavy a urobis priestor na nove veci... :wink:
18. sep 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, to je take lahucke - vdaka za radu :slight_smile:
a ty si co dnes porabala?
18. sep 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok