• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
skoro nic, kedze mi nie je najlepsie, tak som si pozerala dake rozpravky a len tak lezala a sedela a lezala a potom nieco urobila a tak dokola :wink:
18. sep 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne prave mm nafarbil vlasy...
čakam 30 minut a som zvedava čo z toho bude :grinning:
hned sa miá zdvihla nalada :sunglasses:
18. sep 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super...takze novy uces....teda nove vlasy.. dnes som nad tym premyslala aj ja :wink:
18. sep 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , tak to mas teda super muzika - vacsinou nemaju radi, ked si zeny farbia vlasy a tebe ich este aj nafarbi :confused: :dizzy_face:
18. sep 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj
nahodou som tu teraz došla a aha aj ty si tu!
no on to akože ofrflal a povedal, že to hrozne smrdííííí
ale nafarbil!
rukavice musel mať :grinning: ! a potom okno bolo 2 hodiny otvorene!
je to celkom ok, ešte čakam kym doschnem....

zasa čitam tie IVF-ka a som čím dalej tým viac za :confused:
18. sep 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka no j a som tiez minule citala o IFV. a ty si k comu dospela moja? :slight_smile:
18. sep 2010 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ja som sa rozhodla schudnut, nechat si trochu dlhsie vlasy mm ma nespozna ked dojde :grinning:
18. sep 2010 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi no to je aj moj ciel schudnut a nechat si vlasy, len musim pockat kym bude po krstinach a Adamkovych narodkach a potom idem na to
19. sep 2010 o 09:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka xi ja drzim tu 90dnovku aj ked mam dnes ovocny den ale svokra ma volala na obed tak to nemozem odmeitnut..hm
a idem jej povedat co mm co zatia l aspon viem :wink:
peknu nedelu vsetkycm
19. sep 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ja nebudem drzat ziadnu dietu len papat 5x denne v mensich davkach a dodrziavat pitny rezim, uz som takto minuly rok schudla za 4,5 mesiaca 15kg, papala som naozaj vsetko
19. sep 2010 o 11:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi neva, proste tu maju svoje pravidla :wink:
19. sep 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny slnecny dnik vsetkym :slight_smile:
@kamilkka, ja som hned aj zdrhla vcera - takze som ani nevedela, ze si online :wink: ... a veru, cim viac si clovek o ivf cita, tym je mu to pristupnejsie

@zibi, ja sa tiez chcem pustit do chudnutia - ale teda nie nejakou dietou, len striedmejsou, zdravsou stravou a cvicenim a tiez som si dnes povedala, ze sa hodinu denne budem ucit (tak hadam to splnim :sweat_smile: )
19. sep 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky.... :slight_smile:
19. sep 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adul, ahoj, ako vikend? :slight_smile:
19. sep 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ale pohodicka....mm bol vcera v praci zase, tak som si v ramci moznosti poupratovala, pozehlila dalsiu varku veciciek a lenosila :slight_smile: a dnes sme boli trosku po nakupoch, mm si bol vybrat nove okuliare, takze tento mesiac sme vyvalili na okuliare dost penazi ( ja som si kupovala pred tyzdnom )...no co uz s nami :slight_smile: a teraz mi zdrhol na futbal...a ty ako?
19. sep 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , nastastie su okuliare investicia na dlhsi cas - takze sa daju prizmurit oci .. ja seminar cely vikend a zajtra sa "tesim" do prace :grinning:
19. sep 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a seminar na aku temu? ja uz len tento tyzden do prace, piatok sa lucim, musim este niekde oblozene misy objednat.... :slight_smile: je to dobre vymyslene, 6 tt pred porodom koncit v praci....najhorsie je to vstavanie a dochadzanie....a z domu budem robit z postele s vylozenymi nohami :slight_smile:
a vy planujete IVF teda?
19. sep 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dermatologicka tema
adi, jeeej, tak ti zavidim .... booooze, ze sest tyzdnov budes mat do porodu :dizzy_face: :confused:
pravdepodobne to tak dopadne, ze ivf - podla spg. sa bude rozhodovat
19. sep 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic....utekam pozriet Nove byvanie....snad pokecame zajtra :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pekny zbytok nedele :slight_smile:
19. sep 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak si tu? uz som myslela,ze si odisla :slight_smile:
19. sep 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, je byvanie - dokelu, teraz som ho nestihla ... som tu aj nie som, odskakujem si
19. sep 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
tak kto tu ešte je?
@luga a ty v akom odvetvi robiš, ak sa smiem spytať?
že dermatologicka tema? uuuaaa
19. sep 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zase len ja :sunglasses:
19. sep 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.....Kati....kde si???? :slight_smile:
20. sep 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ahoj
stale si tu sama?
20. sep 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :slight_smile:
20. sep 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, uz som myslela, ze sa zacnem rozpravat sama so sebou :slight_smile:
20. sep 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak :slight_smile: ...mohla si, by sme si precitali :wink: ... ako? vela prace, este zaucas? ci uz sa pripravujes na dovolenku? :slight_smile:
20. sep 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ma napadlo (uz davnejsie som premyslala) - chodi do vasej sukromnej tehu temy este titu - ako sa ma?
20. sep 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cawte baby...ako sa mate?? ja som myslela ze ta mrcha uz nedojde a ona dosla :frowning2:
20. sep 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok