• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
willi to ani nehovor........ :grinning:
ale len sa liec radsej
12. nov 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka ahoj, uz som OK, baby mi pomohli zdvihnut naladu :slight_smile: ... nemala by si menit teplomer uz v priebehu merania jedneho cyklu. Ale snad by nemal mat taky velky rozdiel od toho druheho.... jedine, ze by to bola ovu. Ale 36,1 sa mi zda velmi malo, na to ze si nebola tesne pred ovu... hmm, tazko povedat... meraj teraz tym istym, teplomery nestriedaj a uvidis zajtra.
12. nov 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black ale ja som zacala len vcera merat cyklus (prave koli tomu ze som si na to chcela kupit ten teplomer)preto mam len dve teploty tu vcera a dnes

som rada black ze ti uz presla zla nalada, ja som sa tento mesiac citila presne tak isto :unamused: ale musime ist dalej neboj sa raz to urcite pride!!
12. nov 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj a teraz ma napadlo ze vcera som merala teplotu 5:50 a dnes 6:00 ,ale to hadam mozem nie?
12. nov 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludi..mala by si si merat teplotku stale v rovnakom case.... ale myslim ze 10 minut.. by to nemalo ovplyvnit
12. nov 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si myslim ze 10 minut nemoze vela urobit
12. nov 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...inak, ked som bola u tej mojej gyndosky, tak som jej spomenula, ze sa nam nedari otehotniet...tak navrhla, ze skusime najblizsie dva mesiace merat BT a ovulacne testy...udajne mozem merat obycajnym teplomerom a hodina nemusi byt presna, ze staci, ked sa rano zobudim...len aby sme zistili, ci vobec prebieha ovulacia a ak bude ovulacia ok, tak potom je rad na partnerovom vysetreni...takze asi zatial tolko :grinning:
12. nov 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wili ja to tiez tak planujem.......merat aspon mesiac BT a ked bude iste ze ovulacia bola tak pojde moj mm na SPG uz sme sa tak spolu dohodli, len asi to nechame az po vianociach lebo teraz ma problemy v robote vypytat s volno
12. nov 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka, ved aj nam tak navrhla doktorka na skusku dva mesiace, aby sme sa nestresovali cez sviatky a potom sa uvidi :wink:
12. nov 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, moj mm je IT technik a ja asistetna a personaliska v jednej osobe :wink: a vy co robite??

ludinka, 10 min. urcite nevadi, vraj +- 30 min. mozu byt odchylky. Viac sa uz moze ukazat rozdiel... Ahaa, ja som myslela, ze si jeden den merala jednym a druhy den druhym. Ono je mozne, ze proste ti hormony nejako skocili po mrche. Testuj dalej a ignoruj ten skok. :slight_smile: A uvidis, ako sa ti to bude vyvijat :slight_smile:

willi, tak ja som postupovala tak ako povedala tvoja dr. :slight_smile: BT meriam, potvrdila sa mi ovulka a mm bol tento mesiac na spg :slight_smile:
12. nov 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis, vidis black, takze dvojickovo sa potvrdzuje v kazdom kroku
12. nov 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black..my robime presne to iste co vy ...ale ja som este aj tlmocnicka:grinning:
12. nov 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze dvojickovo by sme uz mohli byt aj tehule!!! :angry: jooooj, keby to tu uz bolo :slight_smile: ja sa tak tesim na to, ze budem mat v brusku babatko :sweat_smile: :dizzy_face:
12. nov 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka :grinning: :grinning: :grinning: supeeer... a od kial ste?
12. nov 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati a vsimla si si, ze som ti poslala ten link na registraciu?? :wink:
12. nov 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne black ze vsimla:slight_smile:)))))))))))))) daaakuuujem :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ahoj :slight_smile:
black, mrzi ma to, myslela som na teba ....
12. nov 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ahoj, dakujem :wink:
12. nov 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, idem ku tej doktorke, zatial sa majte pekne :slight_smile:
12. nov 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa willi...a vyliec sa..
12. nov 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi papa :slight_smile: a drzime palce na // jasne :dizzy_face:
12. nov 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, tak ja som sa konecne zaregistrovala na meranie teploty, to je sranda, to ma bude bavit. drzim vam palce, zajtra idem aj ja k dokimu
12. nov 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze akosi vsetky sme sa dali na meranie a pak ku dokymu :grinning: :grinning: :grinning: ja tiez....teda ja az 1.12 ale aspon ze amm termin este toho roku :slight_smile:
12. nov 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby kazda ma nieco...vy by ste chceli babo a ja by som zasa chcela mat nejaky dom alebo konecne byt zariadeny lebo este spolu ani nebyvame :sweat_smile: Neda sa mat vsetko naraz..niekto ma hmotne veci a musi si pockat na babo a niekto zas naopak...potom mozme zavidet jedna druhej :grinning:
12. nov 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa k vam musim pridat :slight_smile: ... ale ja pojdem az v novom roku, zatial sa mi nechce - aj ked mozno ma to chyti, ked sa nahnevam :slight_smile:
12. nov 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doll, menila by som s tebou hned ... :slight_smile:
12. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neviem ja so si to nikdy nepredstavovala takto :grinning: ked som mala byvaleho priatela este tak sem mali byt a vsetko ale babo nie a nie prist :angry:
12. nov 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmm, asi fakt je to tak, ze clovek nemoze mat vsetko .... hoci niektori maju :grinning:
12. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Willi nie ja som nešpinila, ale každá sme iná... :wink: A nie negrciam, chvalabohu.. :grinning: Nemám žiadne príznaky, iba ťažké, väčšie prsia, to je všetko... :wink: (a mini bruško :wink: )
12. nov 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nechcem vsetko...my tiez nemame ani vlastny byt, ani vlastny dom...ale babatko by som chcela aspon vlastne :sweat_smile: :grinning:
12. nov 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok