• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

30. marca 2017 
@haninkat ja som si nikdy tie ovulačne testy nerobila, ja to poznam podla toho že mam taky vytok ako vajecne bielko! ono to je take ine! aj ma tak brucho pobolieva ako pred mrchou. Ale my sme sa posnažili aj ked bola ovulka aj ked nebola ovulka! Ked prisla chut tak sme isli! :slight_smile: :slight_smile:
24. sep 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emka0 aj mna bolelo brucho ako pred mrchou ... a tiez sa snazime aj mimo ovu :wink:
24. sep 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam taky pocit ze niekedy citim ked mam ovulku a nechcu sa mi tie testy robit aby to nebolo take prilis natlakove. Tento tyzden som dost mimo lebo manzel ma problem s chrbticou a vcera sme sa aj pohadali co sa mi skoro nikdy nehadame a tento vikend by sme mali skusat tak ja neviem co bude :frowning2: , ci vobec nieco bude :unamused:
24. sep 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaella86 hej urcite sa treba milovat castejsie nez 4 dni v mesiaci :grinning:
24. sep 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat tak cca kazdy druhy den :wink: ale teraz si vsimam, ze som sa nejako moc rozjedla ... jaaaj, len aby to bola pravda ... snad to nezakriknem :zipper_mouth:
24. sep 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaella86 bolo by to super, vy dve tehotne a potom na rade vsetky mi ostatne :wink:
24. sep 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat no uvidime :slight_smile: ale tesila by som sa :slight_smile:
24. sep 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. sep 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emka0 mas uz aj mena vybrane? :slight_smile:
24. sep 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaella86 no mne sa pači meno nelka, sarika, lilianka, davidko, filipko, samko, A ty uz mas vybrane??
24. sep 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emka0 samka chcem aj ja a vicktoriu annu ... uz je to viac menej rozhodnute :slight_smile:
24. sep 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaella86 mne sa pači aj samko aj victoria ale oboje maju uz moje kamošky tak neviem..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. sep 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emka0 no dufam, ze mna uz nikto nepredbehne - este sa mi paci dominik, ale to uz ma kamaratka a chcela som kevina, ale z toho som upustila .. moznno este tak sebastian, ale samko zatial vyhrava :slight_smile:
24. sep 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemine kolko novych baba po pol roku sa tu uz ani orientovat nebudem vediet
tak vitam xi xxi
a nech sa skoro dockate :grinning:
24. sep 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi vela novych bab,ze? :grinning: :grinning: :grinning: to sme tu uz dlho nemali :grinning: ako sa mas?
24. sep 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. sep 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence :slight_smile: tak ja som sa vratila zo skoly, na tento semester nam vychadzaju len 2 skusky :confused: :grinning: z ostatnych predmetov mame prace a projekty :slight_smile: A v letnom budemem mat len 3 skusky a samozrejme statnice.
Normalne sa tesim, ze to bude "viac-menej" pohoda :slight_smile:
Nejako ma skriabe hrdlo, mm je uplne chory, tak dufam, ze neskoncim v posteli... :unamused:
@aduliak veeeeeeeeeeeelmi ma mrzi, ze som zabudla na tvoju copanu :frowning2: uplne mi vypadlo, ze uz vies, co to bude... :wink: ospravedlnujem saaaaaaaaaaaaa a blahozelam ti k uspesnemu ukonceniu prace :slight_smile:
@luga ahoj, si tu este? :slight_smile: ja idem o chvilu k bratovi, ma dnes meniny, tak o chvilu zdrham
24. sep 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ahoj, tak parados, to bude ozaj pohoda :wink: ...takze zacina oslavovy vikend - uzi si ho :wink:
24. sep 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence...konecne som uz aj ja doma...sa vytesujem :slight_smile:
24. sep 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, teraz o 19:30 na jojke v spravach by mala byt moja mamina...hrala na otvarani centra pre autisticke deti drahuskovo... :wink: kde pracuje...
24. sep 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som si prepla kanal :sunglasses: ...ale noviny skoncili :confused: :sweat_smile:
24. sep 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ahaaa, to boli krimi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. sep 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, v krimi zatial este nastastie nie je :wink:
24. sep 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hned ma napadlo :grinning:
24. sep 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. sep 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas zacina balenie - stahujeme :confounded:
@luga luga a kde..? :confused: mi vela uslo xi :grinning:
a kedy stahujete? kedy bude ten den d?
24. sep 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi , o dum dal :slight_smile: ... "do svojho"
@oknosmas , to bude niekolko dni a akurat to zacina, musime to stihnut do konca septembra - ja to neznasam - tento rok uz druhykrat :rolling_eyes:
24. sep 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mate uz len tyzden...fuuu...ti verim, musi to byt des..ale uz budes vo svojom a uz sa nebudes musiet stahovat..ja sa tiez raz na to tesim..ale to este u nas asi potrva..
24. sep 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok