• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
@kamilkka, ja si myslim, ze neda - ako by sa aj dalo? vajko sa proste musi stretnut s rybkou - jedine, zeby dlho prezili - mozno, neviem ... no a ked dostanem mrchu teraz niekedy, tak to bude dost skoro a tym padom sme este spolu s mm boli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, malo tam byt spln...
25. sep 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. sep 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas - ahaaa, bol spln - to im ide na mozog :rolling_eyes: ... a co zmurkas ? :wink: :grinning: :sunglasses:
25. sep 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola slamena vdova od utorka do stvrtka a teraz to je skoro take iste, kedze je ako mrtvolka :wink:
nechapem ake sily posobia na nasich mm... hmm... :confounded:
@kamilkka som myslale ze sa nieco deje, ked si dala takeho smajlika...
ja si tiez myslim, ze alkohol, hlavne dobra ozierka ovlyvni spg a tiez som parkrat poprosila mm nech na oslavach nepije, tak sa snazil dat vzdy len poharik - dva, ale tiez sa netvaril nadsene... :unamused:
25. sep 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ luga tak možno motyka vystrelíííííí
jeden doktor mi povedal, že jeho žena otehu na 8.den
lebo aj fajny orgazmus može vyvolať ovu
@kamilkka jasne, ovu moze byt hocikedy a ak je folik uz dostatocne velky, tak orgazmus moze sposobit jeho prasknutie, ale ak nie je ovulka, tak ani ta najlepsia spermia nedokaze oplodnit :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z toho vyplyva že sa musime snažiť o poriadne orgazmy :dizzy_face:
25. sep 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas :grinning:
@kamilkka , nevystreli, uz je tu - 1DC (cyklus 23 dni :rolling_eyes: :angry: )... a ano, black ma pravdu, vajko musi byt dozrete - niektore otehotneju aj pocas mrchy
25. sep 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ty uz mas mrchu?????? nejako skoro, nie???? :confused: :confused:
25. sep 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ja neotehotniem nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaaale otehotnies :slight_smile: neboj moja :slight_smile:
25. sep 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , no, akurat dorazila - po dvadsiatichtroch dnoch -som to od rana citila - asi ta dovolenka to ovplyvnila :rolling_eyes:
25. sep 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :wink: ... ja sa uz nebojim - skepsa jak hovado :grinning:
25. sep 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga sme s tebou!
neboj!
trpíme s tebou!
a ani ja neverím že raz otehotnejem, ale to ešte nie je zarukou toho, že to bude aj pravda :wink:
25. sep 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka ... dik , ale ja netrpim - ja som uz nejaka zmierena
25. sep 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrcha jedna hlupa...fakt nemusela chodit...teraz, ked mame dost ineho, no nie? luga, rychlo ju vyzen prec...
25. sep 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ked už si sa rozhodla na UO tak musiš veriť, že tam to vyjde!
a bude to chcieť podla mna silnu psychiku, tak sa začni tešiť, že aj napriek namaham o rok budeš mať babo doma :slight_smile:
25. sep 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , sa obavam, ze to uz nepojde :sweat_smile: - ale ved nech sa paci, ked chce u mna byt, nech je a dlho sa nezdrzi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kamilkka, verim, ze snad, ale nejdem sa na to viazat, lebo to sklamanie je potom o to vacsie a teda sa nejdem ani dopredu tesit (tesim sa len nato, ze sa nieco zacina opat diat a mozno....) - bohuzial to moze trvat velmi dlho - to si treba priznat
25. sep 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nadej musi byt .. a este lepsie, ked je aj viera... ze to raz iste vyjde
25. sep 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas, viera? s tou je to uz tazsie :pensive: ...ale nevadi, prezijem ...
25. sep 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viera.. nemyslim teraz vieru v boha .. myslim vieru v uspech... ze sa to podari.. pricinenim uz cohokolvek (boha, lekarov, nas.. magickych sil.. neviem coho este.. )
25. sep 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , ja viem, ze si to takto myslela a plati moja odpoved
25. sep 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence a co mate dnes v plane? okrem liecenia sa a upratovania? ja robim maturitne otazky zo slovenciny... hladam vhodne texty na ukazky.. a potom uvidim..este mi to kusok casu zaberie.. ale tak uz som v polovici...
25. sep 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , ja ochvilku padam do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: ... teda sa uz aj rozlucim - krasny den vsetkym :slight_smile:
25. sep 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu...tak prijemnu pracu a co najmenej "pacientov" :wink:
25. sep 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte krasavicky :slight_smile:

ako sa Vam vsetkym dari? Ani si Vas nestiham precitat, ale kto by aj Vasmu tempu stihal :grinning: ....tak dajte kratke info, ci mame nejaku novu tehulku :dizzy_face: ...my sa mame vyborne, pekne rastieme...v pondelok nam prisli vysledky z tripple testov a su na jednotku - negativne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tak sme stastni-prestastni :grinning: ...no a v pondelok podvecer nas caka 2.scrinningove vysetrenie, takze bude aj fotka a mozno nam uz drobcek ukaze, co skryva medzi nozkami :dizzy_face: ...takze vsetkym Vam zelam krasny vikendik a ozvem sa na buduci tyzden :wink:
25. sep 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi, to je super, ze ide vsetko tak, ako to ma byt, ze ste zdravi a urasteni... :wink: pekne sa drzte a potom daj vediet, ci cakate bambulku, alebo chrustika :slight_smile:
25. sep 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok