• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@luga
no snazime sa len treti mesiac, ale ja uz mam 31 rokov a babo este nemam
27. sep 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne rano vsetkym... tak ja len oznamujem, ze som uz zacala spinit, takze mrcha sa uz spusti kazdu chvilku... takze ani 36ty mesiac snazenia nevysiel :confused: ... nevadiii...nebudem snad plakat nad rozliatym mliekom..ale ide sa dalej a vsetkym zatial tajne dufajucim drzim paluchy :wink:
28. sep 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky, tak ja dnes az takto neskoro, zobrala som si dva dni dovolenku, lebo mm je chory, tak to chcem vyuzit a byt s nim doma :slight_smile:
a prave dorazila mrcha, ale zvlastne, ze teplota klesla len malo, obvykle padne ovela na teplotu okolo 36,5
http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
28. sep 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ahoj... takze sme na tom podobne... s rovnakym dnesnym ortielom.. a ako sa ma mm? uz mu je aspon trosicka lepsie?
28. sep 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he takze ideme zase spolu? Tento krat aj na den rovnako... :slight_smile: len luga nas trosku predbehla...
28. sep 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna teraz caka 24. cyklus... hmm... to uz je vyzera ako dva roky... brrrrr dufam, ze do tych skutocnych 2 rokov uz budem tehu... :pensive:
28. sep 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he presne tak, hlavu hore a ide sa dalej, nikdy nevies ten dalsi mesiac moze byt ten spravny MESIAC :wink:
28. sep 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ahoj ... no ja budem na tom coskoro asi podobne s tou mrchou, ale nevzdavam to :wink:
28. sep 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose
@haninkat aj ked niekdedy revem jak tur, lebo mi je to vsetko luto..viem ze nic ine mi nezodtavalen ist dalej.... a bojovat...ale raz to urcite vyjde :wink: ..a ja, tak aj ako vy vsetky sa budeme takto usmievat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
28. sep 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky, tak mam troska casu tu nakuknut :wink: net mi nonstop vypina ide ma slak trafit :rolling_eyes: ale co uz
idem dnes do gyndy tak uvidime ako na tom vlastne som, v 9tt som vazila 50kg tak uvidime teraz v 22tt, no myslim ze mozem mat nejako 55,56kg, ale nemam tusenie :sweat_smile: :grinning: uvidime o 1pm
28. sep 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 .. tak budeme cakat nove krasne spravicky od teba..OK? a ako sa citis?
28. sep 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he moja citim sa uplne super :wink: dnes to mam naprate, idem do kamosky na cajicek, potom rychlo do gyndy, a od gyndy do prace :grinning: takze neviem co skor :grinning:
ale dam vam vediet ako som dopadla u gyndy :wink:
28. sep 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he a ty moja ako??
28. sep 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 ..tak som rada ze sa mas super..takze ta obisli nevolnosti a ine neduhy, ktore trapia niektore mamicky... juj to som taka rada... ze si to tehu plne uzivas...prajem ti aby to tak zostalo az dokonca :wink: ...a co sa tyka mna... uz som zacala spiniit takze ani na 36ty mesiac to nevyslo.... ale to vobec nevadi... :wink:
28. sep 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he moja hlavne hore hlavu a do boja, raz sa to podarit musi :wink: viem ze sa to lahko hovori :rolling_eyes: ale pride to stastie aj k vam :wink:
28. sep 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 ja to viem a stale s tym bojujem... a viem ze to raz pride... :grinning:
28. sep 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he presne tak treba verit :wink: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
28. sep 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aj ja sa pridavam k tym, co prave zacinaju dalsi cyklus. Tusim nas bude viac s rovnakym DC.
28. sep 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule....vidim ze black a katka nic?? uff skoda...uz som vam verila...no tak hadam do konca roka to vyjde :wink: ja tiez stale verim a zatial nic :grinning: ale nechcem prestat verit, lebo viem ze to ma vyyyznam :slight_smile:
Black teraz skusame s pre-seed tak som zvedava coto bude za zazrak....vy ste ako boli spokojny???
28. sep 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj puska :slight_smile: no ja som bola s preseed spokojna, co sa tyka pocitu, nebol taky "umely" ako bezne lubrikanty a podobal sa na original hlien. Ale nam nepomohol... mozno pomoze, ak budeme mat niekedy lepsie vysledky spg.
28. sep 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky....prisla som vas na chvilku pozriet....ako som na materskej, tak nic nestiham :slight_smile:
28. sep 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm....aj ja som bola celkom spoko...dokonca to bolo aj prijemne :wink: tak dufam, ze nam zabezpeci dobre prostredie pre spermijky a sup sa oplodnia s vajkom :wink: a bude babato ....jupiiii :grinning:
28. sep 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak seervus adi.. joj ja som tu kazde skore rano a teba nikde... je mi tu smutno ....a co take porabas ze nic nestihas?

@puska16 ahoj puska..tak teba som tu uz dlho nevidela..ako sa ti dari?
28. sep 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte baby..ako sa mate???uz menej sem prispievam .......aj cas mam ale mam trosku pauzu :wink:
28. sep 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he vcera som vydrhla celu kuchynsku linku, dala prat predposledne mimi vecicky, robila som este do prace volaco....
dnes som cele doobedie zehlila, vytesovala som sa s tych malinkych obleckov....uvarila som francuzske zemiaky a teraz musim zase volaco do roboty porobit a potom si chcem ist nejake prechodne topanky pozriet, ja mam vsetko na jesen len take elegantne, na opatku...a chcem volaco pohodlne, co len nasuchnem a idem a hlavne nizke... :slight_smile:
vzdy rano si spomeniem, ze Katka je uz asi na konikovi :slight_smile:
28. sep 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ahoj peti presne dnes rano som na teba myslela, ze kde si... :grinning: :wink:
28. sep 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak veru adi keby si vedela ako mi tu chybas :confounded: ..ale tesim ked si pomyslim ze si doma vegetis.. no aj ked to co si dnes rbila sa vegetenim nazvat neda :grinning: ...sikulka....
28. sep 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he to je telepatia :grinning:
28. sep 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he joj, tak sa posnazim niekedy prist tak ako vzdy...o 7 :slight_smile: brusko mi uz zavadzia pri praci, som chcela spajzu upratat a nejako sa v nej tazko otocim :slight_smile:

@petuska123 a ty sa mas ako?
28. sep 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Katka, jo mam sa dobre....da sa, len uz nie som tak casto na konikovy a vobec na compe...trochu si odtoho oddychujem...to vies...asi mi uz z toho riadne sisalo :grinning: ale uz je to zase oki :wink: jo a ty ako moja?? doma je okay??
28. sep 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok