• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
@katka.he nie este nemeriam, spolieham sa ze poznam svoje telo ale toto dokazalo ze to take lahke nie je :grinning: .. no skusime nieco s manzelikom a uvidi sa.. len keby sme nemuseli to nehorazne dlhe cakanie na vysledok :unamused: ale ak sa nezadari znova, tak pojde sa dalej :slight_smile: ..
28. sep 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he tak treba sa cez to nejako povzniest a verit ze raz pride ten cas aj pre nas :slight_smile:
28. sep 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat vobec nemysli na to, ze sa to nepodari..ale na to ako si kraasne mozete uzivat s mm bez toho aby ste si davali pozor... :grinning: :grinning: :grinning: ... vymyslite nejaku hlupost, srandu, zabavu..aby si sa na to nesustredila...vobec o nepomaha (vlastna skusenost) :wink:
28. sep 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he no ja som plakala ked mi to nevyslo prvy mesiac a manzel mi hovoril ze nemozem cakat ze sa nam hned zadari co ja rozumiem, ani ja som to necakala ale zrazu tie emocie sa spustia a clovek nevie co s tym a ako tomu zabranit.. no co uz rozum hovori jedno a srdce nieco ine... :slight_smile:
28. sep 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka no jasne ze pride.... len sa nad tym velmi nezamyslaj ze preco ...a uz je to dlho... a tak.... uzivajte si zivota naaadherneho s mm(alebo priatelom) ...a teste sa jeden z druheho... :slight_smile:
28. sep 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat ja to velmi dobre poznam a samu seba musim castokrat "obalamutit" aby som v tom pre mna naozaj tazkom obdobi nedarenia hladala velke vyhody..preto sa snazim byt nad vecou....a preto sa snazim aspon tu vas troska podrzat aby ste prisli na ine myslienky...
28. sep 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he hej mas pravdu kati, treba si len cas vychutnat lebo telo citi ked je clovek v napati a to nie je dobre, preto sme sa ani vcera nemilovali lebo obidvaja sme boli unaveni a proste by to bolo uplne nutene a myslim ze ani jeden sme to tak nechceli... dnes je novy den tak sa uvidi co prinesie vecer :wink:
@katka.he :grinning: ako keby som pocula svojho priatela teda snubenca :wink: oo to pride ked to budeme najmänej cakat. budem ja uz koncit bo idem dom z prace . taak snad este pokecame.zatial ahoj :slight_smile:
@haninkat presne tak... u nas je to napriklad tak, ze ked viem, ze asi by sme sa mali milovat...ale nemame chut tak to neriesime..neskaceme po sebe "jak zajace" :grinning: a neplodime..jednoducho ked to nejde, tak to nejde :wink:
(prepacte za taky skaredy vyraz)
28. sep 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka ahhoj budem sa na teba tesit..pa a mimochodom to co vravi snubenec, vravia vsetci chlapi..aj ten moj :grinning: :wink:
28. sep 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he - hej si nam vsetkym prikladom, to urcite :slight_smile: , uz sa tesim kedy sem v jeden den prides nam oznamit tvoju krasnu novinku :wink:
28. sep 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he :grinning: tak potom nie nadarmo sa hovori ze chlapi su rovnaky :grinning: ale maju prawdu a co by sme si mi bez nich pocali :grinning: papa
28. sep 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he v pohode za vyraz, na tejto stranke vyrazy netreba riesit :grinning:
28. sep 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat joooooooooj len mojim prikladom nejdite..pre pana krala ved my sa tu uz snazime s mm asi najdlhsie...ste posaleli baby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... aale nie... viem ako si to myslela a dakujem Ti..ale nie som az taka trpezliva ako to mozno vyzera... :pensive:
28. sep 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka jasne moja... moj stale hovori, ze sa este snazime veeelmi kratko, tak preto sa to este nezadarilo :grinning:
28. sep 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka papa a krasny zvysok dna...
28. sep 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he tak ale to je jasne, sme predsa ludia a nie roboty, takze niektore tie pocity sa proste nedaju kontrolovat :wink: a smiem sa spytat kolko mas rokov?
@katka.he moj povedal ze sa bude tak veelmo snazit aby to do konca roka stihol ako darcek an vianoce :grinning:
@haninkat vo februari budem mat 32 rokov ...(skoro mladica) :grinning:
28. sep 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka supeer budete mat naaadherne vianoce.... drzim paluchy... :wink:
28. sep 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne ze mladica :wink: , februar je este daleko, takze nepridavaj si na veku ked este nemusis :grinning:
28. sep 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he no musim verit ale idem uz het z prace bo si ma tu nechaju aj do vecera :wink: a ak prestane brusko vecer na to hupneme :grinning: aj tebe pekny zvysok dna :slight_smile:
28. sep 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@haninkat
@solinkarka tak ja sa nadnes s Vami "dzífcence" lucim a pridem tu aj zajtra..papa a krasny vecer vsetkym :wink:
28. sep 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pa a pekny vecer aj vam obom :slight_smile:
28. sep 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa lucim pre dnes....prajem krasny zbytok dna :slight_smile:
28. sep 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata :slight_smile: ,

majuska - gratulujeeeem k chlapcekovi :dizzy_face:....adu, Tebe sa to uz poriadne blizi, uz si pobalena do nemocnice? Vybavicku uz asi mate skompletizovanu, ze?

tak sa Vam tu hlasim, ako som slubila...vcera sme mali velky utz...stravili sme u dr. 2hod. 15 min., lebo nas drobcek sa rozhodol, ze nam ukaze rozkrok, ale tvaricku nie :grinning: ...takze sme museli robit vsetko mozne aj nemozne, aby nas dr. mohol pomerat...no nakoniec po dvoch hodinach telocviku nam na 5 sekund ukazalo aj tvarickou a to bolo vsetko :grinning: :grinning: :grinning: ...vysledky mame zatial vyborne a cakame dievcatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....ocinko bol velmi dojaty a stastny, ze to bude vytuzena dcerka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...no a dnes (asi pred hodinkou) zacala kopkat, tak ju konecne mozeme aj citit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....zajtra urobim aj foto a neskor hodim do albumu....zelam Vam krasny vecer :wink:
28. sep 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@willi ahojky, gratulujem ku kočke :dizzy_face:
28. sep 2010 o 20:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ahojte..tak som tu zas. tak vcera nakoniec nic nebolo bo sme boli vecer obaja unaveny a kym prisiel drahy z prace ja som uz spala :slight_smile:
29. sep 2010 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@willi to je super, ze cakate vytuzene dievcatko.. blahozelam a prajem hlavne zdravicko
29. sep 2010 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko babulky,
ja uz som hore, musim potiahnut torticku Adamovi k narodkam kym spi, aby ju nevidel.....ma ich sice v piatok, ale zajtra rano cestujeme k nasim, tak ju beriem zo sebou
29. sep 2010 o 06:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok