• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
krasne ranko prajem, tak ja uz sa dnes hlasim z prace... konec valania... :frowning2: a bolo mi taaaaaaaaaaak dobre doma :slight_smile:
@kamilkka oligoastenospermia by sa mohla dat upravit s vitaminmi, skoda ze nevies presne pocty, je to divne, ze vam to nedali... skus si ich vypytat...
@aduliak ty si teda cislo :grinning: a ze pohodicka :grinning:
@katka.he mna tentokrat tiez bolelo viac brusko, hlavne v prvy den, ale na stastie nie tak velmi ako teba... mne zaberie tabletka a mam na pol dna pokoj...
30. sep 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he tak to je dobre....som zvedava, ako si na mrchu zase zvyknem....takto mi je super :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka pozri IP
30. sep 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose pohodicka.... :slight_smile: vies, ako som sama doma, bez mm, tak mi v noci takto sibe....pride na mna strach, ze nebudem vediet, co s babatkom a v noci studujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. sep 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak a čo sa tyka mna idem na stimulaciu clostilbegytom
@bleky ty si spominala že vam povedali, že možeš otehotnieť ale chvilku to potrva, že?
ake ste mali vy vysledky?
30. sep 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem dobre ranko kocky :slight_smile: ... tak dnes sa nam ta mrcha zial potvrdila nesmiernymi krcami v podbrusku :frowning2: uz je len otazka casu, kedy sa to naplno spusti :frowning2: ... uz aby bolo co najrychlejsie po nej aby som mala cas aj na vyrobu drobceka :wink: prajem vam krasny a nicim neruseny dnik :slight_smile:
30. sep 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka no asi aj ja no este neviem naisto ale naposledy mi to doki povedal ze sa ide stimulovat..
30. sep 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka no my mame dg oligoastenoteratozoospermia a miestami sa nam to aj meni :wink: ale viac menej mamte tuto diagnozu.... pohybujeme sa v hodnotach 7-10 mil./ml, pohyblivost b, 80% patologia ... to su take zakladne hodnoty
a nam povedali uz hadam vsetko mozne... v CAR, ze je to len na iCSI a urolog, ze sa s tym da prirodzene otehotniet, len to moze dlho trvat... takze si mozem vybrat :slight_smile:
30. sep 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak tak to verim, ze si z toho nervozna, to je asi normlany pocit... ale uvidis, ked budes s copanov, tak ti to pojde tak samo, od ruky :slight_smile:
30. sep 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka mas IP

@blackrose to dufam aj ja, ze nejako vycitim, co mam robit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vy sa chystate teraz niekedy na spg?
30. sep 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky moje akurat som sa napchala a musim padat idem zehlit, od tial na nakupy, vecer kolegova narodeninova party na ktoru sa mi brutalne nechce ist :rolling_eyes: ale asi sa iba ukazeme v restike a padame, to mam v plane a no mam tolko zehlenia doma ze mam co robit :grinning: takze sa vam ozvem zajtra ked uz budem mat kludnejsi dnik :angry: :slight_smile: :wink:
30. sep 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak a to preco si sama ..kde mas mm?
30. sep 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak zatial sa nechystame... boli sme v juli... tak mozno zase zaciatkom roka, len tak pre istotu, ci sa nahodou nieco nezmenilo...
ja si tiez pripadam ako nemehlo, co sa deti tyka... ked vidim ako to tym mamickam ide :sweat_smile: ale tiez si myslim, ze ked to pride, tak to vie robit kazda :slight_smile:
@majuska7979 tehotenstvo je dobra vyhovorka na akcie, na ktore sa ti nechce :wink:
30. sep 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he mm je stale na vychode....Trebisov....chodi na tyzdnovky... :unamused: :unamused: :unamused: preto mam strach, ci vobec porod stihne :frowning2:
30. sep 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak jasne ze stihne..treba objednat helikopteru??? :slight_smile: :wink: :grinning: ... objedname..len aby bol s tebou.. nic neboj...
30. sep 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam tu prave jedna helikoptera lietala nad hlavami, tak ju skusim zastihnut a poslat do trebisova :grinning:
@aduliak a kedy by sa mal vratit domov??
30. sep 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no super black.. zajednaj tu helikopotvoru aby doviezol aduske mm domkov co najskor :wink:
30. sep 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he jasneeee :wink: :slight_smile:
30. sep 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose
@katka.he ste moje zlaticka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
pride domov piatok vecer a pondelok rano zase odchadza...... :frowning2: este tri tyzdne budu chodit do Trebisova a potom uz "iba" Kezmarok...prave v tom najkritickejsom case...ale potom bude mat tyzdne volno, ked sa copana narodi :slight_smile:
30. sep 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak adi neskutocne... ved ty mas uz len 37 dni do dna D... a budes mat v naruci svoje zdarvucke vonavucke babatko... :dizzy_face:
30. sep 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ja budem rada, ked do 24.10. vydrzime 2v1 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to mam ako ciel, takze musime :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. sep 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, už som tu dávno nebola. Kolegyne sú na porade, je mi smutno, tak som si povedala, že sa idem pozrieť, čo tu máte nového. Ahoj Aďulík, ja som vedela, že ťa tu nájdem
30. sep 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak jak kinderko :grinning:
30. sep 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliaska33 ale toto....ake prekvapenie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pekne ti tam svieti 27.tt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. sep 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliaska33 no ahoooooooooooooj...konecne si prisla..ako sa mas?????? vies ze nam tu chybas? napis nieco o sebe co mas nove a tak...juj sa tesim ze si tu nakukla... :dizzy_face: :slight_smile:
30. sep 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak tak copana to bude musiet este tych 5 tyzdnov proste este vydrzat... :wink:
@eliaska33 ahoj, ako sa mas? ako sa citis? Rozpravaj :slight_smile: a ty este nevies ci to bude dievcatko alebo chlapcek?
30. sep 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he Katka neuveríš, ale perfektne. Ale Ty sa pochváľ. Ako to zvládaš?? :slight_smile:
@katka.he presne tak :slight_smile:

@eliaska33 Katka s Black mi akurat helikopteru pre mm zajednavaju......aby porod stihol :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jééj, po takej dlhej dobe, čo som sa neozvala (až sa hambím), ďakujem za privítanie.
Black - my s mm nechceme vedieť čo to je, nakoľko je to prvé naše bábätko (vytúžené), tak sa nechávame prekvapiť. Ale doktor už vie, čo to je.
30. sep 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čítala som, aby som bola aspoň trošku v obraze. A čo podarilo sa skontaktovať s pilotom??? :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok