• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@blackrose tak ja si myslim,ze eliaska caka chlapa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. sep 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliaska33 dufam, inak ma budu desne sny kazdu noc budit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. sep 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak to by bol mm strašne rád.
30. sep 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliaska33 jasne....chlap....a neboj, aj z copane bude uneseny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vidim mojho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. sep 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidíš Adi, že ani ja som si to neuvedomila,že už je to iba 37 dní??? Odkedy si nemeníš dátum na skype, tak to tak nevnímam. Mala by si to tam začať rátať. Čo ty na to? :dizzy_face: :grinning:
30. sep 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, veď pôvodne sme si aj mysleli, že to bude dievčatko (podľa čínskeho kalendára :grinning: ) a hneď povedal, že sa teší na našu malú princeznú.
30. sep 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliaska33 dobry napad :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uz je to tam :grinning:
30. sep 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliaska33 my mame podla cinskeho kalendara chlapa, tak neviem :slight_smile:
30. sep 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no paráááda, takto to budem mať stále na očiach. :wink:
30. sep 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliaska33 aj ja som nad tym rozmyslala, ze by som sa nechala prekvapit az do konca, ked budem tehu, ale mm je zasadne proti... no tak uvidim ako to bude ked budem naozaj tehu :slight_smile: mozno ho prehovorim :wink: :grinning:
no a pilotovi som nieco naznacila, len rychlo letel, tak dufam, ze ma pochopil :grinning:
30. sep 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose vieš, ale aké to je smiešne, keď sa doma tak "naťahujeme" čo to asi je? Sestra sa na nás rehoce, lebo stačí, keď jedna teta povie, že to vypadá na chlapca, tak mm až podrastie. Ale keby čakáme druhé bábo, tak asi by som si to už dala zistiť. A po tom pilotovi si mala vystreliť aspoň svetlicu :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic baby, idem si pozriet nejake topanky, co len nasuchnem.... :slight_smile: potom este za vami pridem :slight_smile:
30. sep 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no veru, svetlica by zabrala....tak cihaj, ci este nepojde okolo :slight_smile:
30. sep 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliaska33 zvladam..co ine mi zostava :wink: :slight_smile: :sweat_smile:

@aduliak helikoptera vybavena..mozes pokojne spavat :wink:
30. sep 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne ranko orajem :slight_smile:
30. sep 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to malo byt prajem :grinning:
30. sep 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat ranko???? moja zlata... aj ja by som chcela take ranko o 11.11 :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze vrtulnik isiel zase okolo... ale viete ake je zlozite zohnat svetlicu??? :confused: :fearful:
@haninkat aj ja tebe orajem :grinning:
30. sep 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ale ja zijem v skotsku a tu je este len 10.21, od deviatej som v robotke, len som sa teraz dostala na net :slight_smile: ale ine by to bolo ranke keby som si mohla lenosit v postielke :grinning:
30. sep 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no tak aspom som ta rozosmiala :wink:
30. sep 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule :slight_smile:
Jej Adi tvoj mm bude v Kezmarku??? to je jaka nahodicka...odtial pochadzam :grinning: :grinning: len uz tam nebyvam...ale moji rodicia su stale tam...hehehehe
Aj ja som rozmyslala ze keby som uz bola tehu nechala by som sa prekvapit co to bude...ale zase sa poznam, ja som strasne netrpezliva a asi bych to predsa len chcela vediet :frowning2: :grinning:
Inak babule...ja mam taky chaoticky tento mesiac moj graf....vsak pozrite a zhodnote mi...cista haluz... :sweat_smile:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige.php?1,nummer=22,userid=63253
30. sep 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose uz je zajednany blaky.... :wink:
30. sep 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat to vazne????? v skotsku??? a ake je tam teraz pocasie? :slight_smile:
30. sep 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. sep 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he hej, moj manzel je skot :slight_smile: . dnes je tu docela pekne, studeno ale svieti slniecko ale vcera dost lialo takze typicke skotske, kazdy den inak a nikdy nevie clovek co na seba hodit :grinning:
30. sep 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat aplanujete tam zostat navzdy? jaj to ta obdivujem ze si odisla od rodiny tak daleko..ja by som to asi nezvladla...mne je dobre tu na Slovensku :grinning:
30. sep 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he no este neviem ci navzdy ale urcite dalsich 5 rokov :slight_smile: . Aj mne bolo na slovensku dobre ale laske nerozkazes :wink: . teraz to neni tak hrozne kedze je tu priamy let z edinburgh do bratislavy takze za par hodiniek som doma tak sa da prist niekedy len na vikendy co je super :slight_smile:
30. sep 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat a casto lietate na SVK?
30. sep 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puska16 graf je prazdny... :confused: :unamused: ja tiez neviem ci by som vydrzala do porodu :wink: :grinning:
@katka.he super :slight_smile: takze adka sa moze tesit, ze mm bude doma :slight_smile:
30. sep 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he no tento rok sme boli asi 4 krat (3 krat asi na 5 dni a stvrty krat na dva tyzdne) ale chcem skusit ist este raz ale neviem ci mi daju dovcu :frowning2: Buduci rok bude lepsie lebo tento rok som sa vydavala tak sme mali aj svadobnu dovolenku 2 tyzdne v turecku tak to bolo take vselijake, buduci rok sa nam podari ist ovela viac lebo budeme mat dovcu na slovensku iba :slight_smile: vzdy sa tak napapam ze mi ide brucho prasknut, clovek si vsetko vazi ked zije mimo :grinning:
30. sep 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok