• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
:grinning: flaska sa da hocikde kupit :wink:
jasne, black, takto je to zabava :slight_smile: ... to je radost z takej prkotiny :slight_smile:
12. nov 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak Black ja byť tebou ešte nevešiam úplne hlavu, veď si neklesla pod čiaru... :wink:
12. nov 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Kveti... :slight_smile:
12. nov 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka moja kamoska sa tiez tak niejako opila ako ty, strasne ze do pomaly otravy alkoholom, zaspala na zemi s tym ze sa o nu nemal ani kto postarat, lebo vsetci vokol boli takyto narubany, a o 2 dni sa dozvedela ze je tehu... :wink: a narodil sa jej zdravucky chlapcek, krasny ako anjelik takze neboj, bude to dobre, iba si specatila tehu takze to je v poriadku :wink: :slight_smile:
12. nov 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Puska to fakt? Nevymyslela si si to? Takéto príbehy mi velmi pomáhajú... ďakujem :wink:
ALe aj ona mala asi stres z toho,že??
12. nov 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naozaj prisaham :dizzy_face: nie ona zo zaciatku bola v soku a povedala to radsej aj svojmu dokymu ale ten sa len zasmial, ze to sa nemoze tak ci tak stat, to len keby bola neprestajne opita cely mesiac :grinning: ....takze sa nemas coho bat...a teraz si to zacni uzivat... ozaj co ti povedal tvoj muzik ze cakate babato druhe???
12. nov 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka ahoj ... no vidis dobre :unamused:

nina, neverim, ze by klesla a ja by som bola tehu... a posledne mesiace mi nikdy neklesla pod ciaru. Aj minuly mesiac klesla na 36,5 ako tento a to som dostala mrchu o 2. hodine rano a merala som o 4 hodiny neskor, co uz som vedela, ze mrchu mam...

luga :grinning: jasneeeee ze sa da :grinning: prave mi kolegyna navrhla, ze sa mozme opit dnes :grinning: ale to ja take nemusim ked idem druhy den do prace :unamused: :zipper_mouth:
12. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Black takéto pitie som mala radšej, lebo aspoň si to vytrpíš v práci a nepokazíš si víkend... :wink:
No a mrcha furt nikde? Zaujímavé... Mne keď klesla, do 2 hodín bola tu... :confused:
Puska vážne ti veľmi ďakujem :wink:
12. nov 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, ja som kedysi mavala mrchu vzdy hned rano... po prebudeni do 20 min. prisla... v posledne mesiace neviem preco chodi od obeda neskor... naposledy som ju dostala v noci, co sa mi nikdy pred tym nestalo... resp. si uz ani nepamatam kedy :wink: takze necham sa nou prekvapit. Ale krcek mam uplne makky, hore a otvoreny. Uz zacal aj biely hlien. Do vecera podla mna pride. :frowning2: Ale nevadi, uz nech je aj po nej...
12. nov 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nespoliehaj sa na nič Black... AJ ja som mala krčok mäkký :unamused: Zabal to až keď to budeš mať červené na bielom... :grinning:
12. nov 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina, cervene na bielom, to je dobreeeee :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No a nie?? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, tak som spat :wink:

...tak dostala som nejake antibiotika, ale vaham, ci ich zacat uzivat...robila som si aj druhy testik, ta ciarka je uz viditelnejsia, ale este stale to nie je ono...skusila som aj dat dve foto do albumu, tak skuste pozriet...co si myslite? :confused:
12. nov 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Willi neber ich!! Kedy máš dostať mrchu? Podla mňa si tehotná! Aj ja som mala na tomto tete tú druhú čiarku takú slabú... Mala si si kúpiť mamatest 2 v 1 tie pásiky... Byť tebou,idem teraz hneď!
12. nov 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak sa pridavam ku nine uz to mam potvrdene od lekara som v 8tt...ostatnym prajem aby ste cim skor otehotneli...
12. nov 2009 o 15:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmmmmmmmm willi....tak si este nedavaj antibiotika, ci je ti az tak strasne zle ze to potrebujes??? si mohla povedat dokymu ze skusate babo ci ti nemoze dat nieco homeo alebo tak...ja tak stale chodim a pytam :grinning:
12. nov 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka, chcela som pasiky, ale nemali ich...este mam jeden test, tak ho necham na zajtra rano (z ranneho mocu to bude asi lepsie vidiet) a uvidim. Mrcha by mala prist v sobotu
12. nov 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tinka - gratulujem a vitaj medzi nami! Dufam, ze Ninka tu rozbehla tehulkovsku vlnu :wink:

...puska, nie je mi az tak zle, radsej ich nebudem uzivat, ved zajtra ostavam doma, takze mozem to kludne vylezat :wink:
12. nov 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...skoda, ze do stredy nebudem mat pristup k internetu, aby som stresovala s Vami :grinning:
12. nov 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tinka to 1311 znamena, ze zajtra mas narodeniny? :slight_smile:
12. nov 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takže nám ani zajtra nedáš vedieť ako si dopadla?? :frowning2:
12. nov 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka tebe grautulujem a willi tebe budem gratulovat zajtra!!!!! :grinning: krasa nadhera ako sa to tu rozbieha len tak dalej, pak dojde rad aj na mna :wink: a co je s adu??? kedy dojde zo sluzobky oni sa trafili do ovu a podla mna ta sa tiez k vam tehulam prida.... :grinning: tak pekny den este...ja utekam dom medzi kvapkami dazda....ach sakra... :confounded:
12. nov 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...nebudem mat ako :frowning2:
autor
to si mobilom fotila?
ano wili mam zajtra narodky...
12. nov 2009 o 15:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ninka - ano
12. nov 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tinka gratulujem a šup daj si 8tt za meno :slight_smile:
...tinka, tak aj ked predcasne vsetko najlepsie k narodeninkam :wink:
willi, podla mna si tehula :wink: ninka, ved povedz az kedy sa ti ukazala pekna ciarocka!
radsej by som tie antibiotia neuzivala. Pockaj a uvidis. Ale podla mna si tehulaaaaaaa :grinning: :dizzy_face: joooooj :slight_smile: ako sa tesim
len to pekne vylez a v stredu nam sem hodis krasne // :grinning:

no a mne sa mrcha este stale nespustila... takze cakam az to budem mat cervene na bielom :grinning: :grinning: :grinning: (nina skveleeeee)
12. nov 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kde si sa flákala Black?? Ha? :wink: Aj podla mňa je tehula... :grinning:
12. nov 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok