• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
Ok,dievcence..idem pozitivne mysliet a na to nemysliet
4. okt 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka , ahoj, noooo, v praci treba pracovat :grinning: .... tak tfuj, tfuj, tfuj :wink:
4. okt 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka nechapem, co si to dovoluju..zablokovat ti kona :grinning: ...tak drzim palce, nech vam to vyjde... :wink:
4. okt 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he veru je to drzost :grinning:
ale co u zmusim byt rada ze mam aspon mam nejaku robotu
no nic idem sa najest, tak sa tu majte ja sa zase niekedy na obed prihlasim :slight_smile:
4. okt 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka Ok moja... tak sa maj krasne a dibru chut k obedu.. :slight_smile:
4. okt 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu zase....mame detsku doktorku! strasne zlata osobka :slight_smile:
4. okt 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mna chyta nejaka depka :angry:
4. okt 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi vsetky depky prec... ok? pusti si daky dobry film alebo si precitaj pekny knihu...rob to, co mas rada a nemysli na nic zle.. alebo tu len tak s nami bud..
4. okt 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi vsetky depky prec... ok? pusti si daky dobry film alebo si precitaj pekny knihu...rob to, co mas rada a nemysli na nic zle.. alebo tu len tak s nami bud..
4. okt 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.. :slight_smile:
5. okt 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tu vazne nikto nie je??? :confused: :astonished:
5. okt 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasavice :slight_smile:
ja len na skok, prave sa chystam k tomu mojmu uzasnemu skvelemu gyndosovi :dizzy_face: som zvedava co mi dnes povie :slight_smile:
5. okt 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.... :slight_smile: ja sa chystam dnes na prietoky na 15.30 :slight_smile: drzte mi palce, som zvedava aj , ci nam Terezku potvrdia :slight_smile:

@blackrose tebe drzim palce u dr!
5. okt 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babmbulky tak po dlhom case som sa znovu ukazala :grinning: :sweat_smile:
ako sa mate??
5. okt 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 ahoj maji... ja sa mam dobre..ale ty sa pochval... :slight_smile:
5. okt 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he no ja super, vcera som lietala s mm po dr, bolel ho chrbat a nemohol ani lezat ani sediet a ani privelmi dlho chodit, tak to vypada za ma natiahnute svaly na chrbtici :confused: :rolling_eyes: takze je pekne na tabletkach a no mam doma dieta :grinning: :grinning: :grinning:
a ako ovu moja uz bola??
5. okt 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 ja neviem..ale nebude nieco vo vzduchu, ze vsetci mm maju nieco s chrbticou?.. zvlastne... ale vela zienok sa stazuje ze maju doma mm "indisponovaneho" :wink: ... ja som prave po mrche..takze do ovu este hodne daleko... :slight_smile:
5. okt 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he asi bude nieco vo vzduchu :grinning: najhorsie je ze ty dospely chlapi sa spravaju ako deti :sweat_smile: , mozno este horsie :rolling_eyes:
5. okt 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: , no tak ked si uz poviem ze nebudem mysliet na babatko a aj sa mi darilo na par dni tak som vcera v noci mala sen ze som tehotna a este k tomu taky realisticky ze som sa videla aj s bruskom, tak aj tak na to podvedome myslim :unamused:
5. okt 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ty brdo adul ved ty o chvilu rodis :DDD to som tu tak dlho nebola?

a majuska ze 23 tyzden wau baby nestacim sa cudovat :slight_smile:

nejake nove tehulky?
5. okt 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat moja netrap sa, zabudnut na to sa uplne neda, ale aspon sa ti dari troska na to zabudnut :wink: babatko tu bude co nevidiet uvidis
@janushik1 moja no leti to ako nikdy, sama sa divim :sweat_smile:
5. okt 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: som spat, tak krasavec je 9mm :grinning: je malicky, asi to bude tento krat jeden z tych dlhsich cyklov, mam prist znova vo stvrtok po obede... dr. mi urobil zatial nejake vytery na zapaly... vlastne ani neviem na co vsetko :sweat_smile:
5. okt 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janushik1 a ty ako pokracujes?? ako sa mas??
@haninkat tak to poznam :unamused: to sa aj mne snivaju taketo realisticke sny... ja uz som aj rodila, aj kojila... vsetko som si v snoch uz zazila :grinning:
5. okt 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose super blacky :dizzy_face: vidim ze tento dr moze pouzivat titul DR :wink:
5. okt 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky hodila som foto bruska :wink: takze uz sa gulkaviem tyzden co tyzden viac :grinning:
5. okt 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 no fakt, je hrozne fajn :slight_smile: a este mi aj povedal, ze som mu mala zavolat, ze tam idem, aby som necakala :grinning: ale to mne nevadi, ja si na neho s radostou pockam :wink:
5. okt 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 fiiiiha, tak uz sa pekne gulkavies teda :slight_smile: taky pavucik :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moja a vies si predstavit ze uz som pribrala 8kg
5. okt 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 krasne brusko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@janushik1 no veru, dlho si tu nebola....ja uz chytam stresy z porodu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@blackrose tak to mas super dr!
5. okt 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 dik, dufam aj ja :slight_smile:
5. okt 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 8 kg je pohoda....ty si chudulinka :slight_smile:
5. okt 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok