• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

17. januára 2017 
@haninkat tak pekny dnik :slight_smile:
5. okt 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat no urcite to mame asi lahsie rodiny sa rozumeju :grinning: chvalabohu sa vidia raz za rusky rok :grinning:
5. okt 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat papapap moja a prijemnu pracu ja tiez pomaly pojdem lebo musim este par veci urobit
5. okt 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 krasny dnik ti prajem :slight_smile:
5. okt 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niekto? ja som uz naspat z prietokov, stale cakame dievcatko, aj ked stale to nie je na 100% :slight_smile: prietoky ok, plodova voda v norme, je hlavickou dolu, odhad vahy 2800 g ..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. okt 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak jej tak gratulujem, uz ste vybrali aj meno?
5. okt 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat uz mame dlho meno....Terezka :slight_smile:
5. okt 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak krasne meno :slight_smile:
5. okt 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak a vy ste sa kolko snazili?
5. okt 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat 12 mesiacov v hrubom....mali sme prestavky..a mm chodi na tyzdnovky.... Blackrose ma vo svojom albume tabulku s tym, kto sa kolko snazi....pozri :slight_smile: ale uz som bola tiez nastvana,ze sa nedarilo, aj ked viem, ze do ovulky sme sa trafili malokedy....takze presne viem, ako sa citite.....
5. okt 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no utekam, som nejaka hladna :slight_smile: prajem krasny zbytok dna :slight_smile:
5. okt 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak tak papa :slight_smile:
5. okt 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer :slight_smile:

@majuska7979, osem kil? :confused: sa mi nechce verit ... a brusinko krasne :dizzy_face:
@aduliak, tesim, ze ste ok ... o mesiac je Terezka na svete :dizzy_face:
5. okt 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne usmiate ranko vsetkym :slight_smile: nezabudnite sa usmievat, pretoze dnes je svetovy den usmevu :slight_smile:
6. okt 2010 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne usmievave ranko aj tebe miska... a vsetkym :slight_smile: :grinning:
6. okt 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: cafte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
nespite, ved je tak krasne :grinning:
6. okt 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tiez prajem krasne usmievave ranko :slight_smile:
6. okt 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.... som doma z poradne....krcok mam skrateny na 2cm, ze sa uz pomalicky skracuje, inak vsetko ok, aj krvny obraz......brala mi vyter na streptokoka :slight_smile:
6. okt 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , ahoj a co znamenaju tie dva cm ? (kolko je, ked je este neskrateny? :sweat_smile: )
6. okt 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... a ja som nas uz objednala do FC - ideme o tyzden :slight_smile: :dizzy_face: ... dufam, ze nezostanem hned sklamana :sunglasses:
6. okt 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak idete teda na to???vsetky vysetrenia idu robit na novo??
6. okt 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja mam odjakziva kratsi, doteraz som mala 2,5cm.... inak byva okolo 3,5 cm....
drzim palce na FC!!! to vam hned aj spg budu robit?
6. okt 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 , ideme, cakat a skusat uz asi nema zmysel ... neviem, co idu vsetko robit - o tyzden nam spravia usg a spg a kazali doniest vysledky (HP a laparka - ale to som ja neabsolvovala - mne nerobila moja gyn. skoro ziadne vysetrenia - hned sa ma zbavila :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
6. okt 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , aha - dobre vediet, to si zapamatam a dakujem, budeme ich potrebovat :wink:
6. okt 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no moja 8kg :grinning: :grinning: :grinning: ja som tiez nechcela verit vlastnym ociam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , vaha sa musela pomylit , ved si chuducka :wink:
6. okt 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja vaha sa nepomylila :wink: vazila som sa na letisku :grinning:
6. okt 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko :sweat_smile: (skor som sa nestihala ozvat) a prajem vam trosku slniecka :slight_smile:
moj rozbiehajuci sa grafik http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose a zajtra zase folikulometria, tak som zvedava aky velky chlapak z neho zase bude :sweat_smile:
@luga urcite nebudes sklamana, kedze uz si plne rozhodnuta ist do IVF :wink: tak to oni budu radi a pojde to rychlo, do konca roka budes tehulka :dizzy_face: drzim silno palce :dizzy_face:
som zvedava na vysledky spg...
6. okt 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga takze ste sa rozhodli IVF :wink: tfuj tfuj tfuj aby ste bola do konca roka tehula :dizzy_face:

@blackrose no grafik sa pomaly rozbieha, :sunglasses: tfuj tfuj tfuj
6. okt 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 dakujem :slight_smile: potrebujem vela pluvancov :wink: teraz mame zakazany od dr. sexik a mozme az ked nam povie a potom maraton :grinning: rano aj vecer... teraz mm nevie vydrzat a potom nebude vladat :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok