• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@blackrose xixixixi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak toto bude zarucena tutovka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979, @blackrose , dakujem vam ... no uvidime, ako to dopadne :slight_smile: ... ja by som bola radsej, keby to ide bez ivf, ale navyberam si? :rolling_eyes:
black, to az takto? zakazany sex? :confused: fuuuuu :sweat_smile:
6. okt 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga drzkam palceky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kolegyna v praci doniesla horku cokoladu s chili, ohhhh boze baby, akoze to je riadne afrodiziakum :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: nemohla som obsediet v praci do 11pm a no pridem domov a mm ma problem s chrbtom, takze nic nebolo :confused: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. okt 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 :grinning: :grinning: :grinning: ...pech :grinning:
6. okt 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no luga ale sa ti smeje :grinning: :grinning: :grinning: este som musela dat mm masaz chrbta :sweat_smile: :confused: :grinning: :grinning: a nic iba masaz :grinning: :grinning: :grinning: ale zhodnotil ze mi to vynahradi inokedy tak v to pevne verim :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , urcite vynahradi, o tom nepochybujem a uz sa mozete obaja tesit :wink:
6. okt 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no luga, proste mam doma maroda, vravim mu ze nech si vezme volno on ze nie a popri tom v noci nespi ale teraz som mu volala ze sa citi lepsie :unamused: ale na ako dlho, vies v noci sa nonstop mrvi na posteli, potom mu zmenit obklad ktory mu to vyhrieva, proste ufff, normalne ma asi mam predpripravu predtym nez pride ozajstne dieta :grinning:
6. okt 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, mal by si vziat volno - na chrbat treba trochu pokoja ... a verim, ze mas dobru predpripravu, chlap nesmie byt chory, lebo koniec sveta :grinning:
6. okt 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no vies ako je to s chlapmi, ale co uz nech pracuje ak chce len nech mi potom v noci neskuvina :rolling_eyes: :confused:
aby si vedela ze koniec sveta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vidim ze to poznas :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetci chlapi su asi rovnaki a umieraju uz pri nadche , takze :rolling_eyes:
dnes ids do prace, ci volno?
6. okt 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga dnes aj zajtra mam popoludnovku a potom piatok,sobota,nedela volno :dizzy_face: ale neviem co z toho bude ak mm ide v sobotu aj nedelu do prace ??? neviem akoto chce urobit, sice ide iba malovat ale to je uz na nom :rolling_eyes:
6. okt 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a ty ides do prace??
6. okt 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , snad v praci nestravi cely vikend a trochu budete aj spolu - mne to tiez vie pokazit naladu, ked mam volno a mm musi byt v praci .... ja,jasne, ze idem do prace - poobede - klasika - ale dnes kratko, tak sa tesim
6. okt 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: @luga praveze to ma v plane moja, nasli extra pracu mimo svojej, malovanie celeho bytu :rolling_eyes: takze stravim vikend sama alebo iba s kamoskami :grinning: no co uz aj na to sa tesim :grinning:
6. okt 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s kamoskami to bude fajn - babska jazda nejaka :wink: ... ja mam len sobotu volnu a pojdeme asi na otocku domov - este tam musim vybavit nejake vecicky
6. okt 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga takze mas tiez vikend volny :wink:
6. okt 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , ked myslis ... ja by som to vikendom nenazvala - len jeden ubohy den :sunglasses:
6. okt 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga aspon jeden den stravite spolu :wink:
6. okt 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , ani v tom nemas pravdu velmi, lebo on bude urcite robit nieco okolo domu a ja si pojdem vybavovat svoje - ale nevadi , sama nebudem :slight_smile:
6. okt 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ahoj takze uz aj ty chodis na folikumetriu ? :slight_smile:
a bude ti davat aj pregnyl?
aj nam kazal doktor nesexovat vobec od zaciatku cyklu az kym nepovie ,ale ak mam byt uprimna tak neviem ci to je dobra taktika :unamused:
ozaj uz mi prisiel aj ten gel co si mi dala ten link nan.......aj sme ho skusali tak dufam ze zaberie :grinning:
6. okt 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja skus dat tvojmu manzelikovi horku cokoladu s cili :wink: urcite take predavaju aj u nas, ty kokso teraz som pisala s kolegynou, boli sme obe take nadrzane v praci ze sme ledva sedeli na stolickach :grinning: :grinning: uvidime ci sa mu bude nieco chciet robit okolo domu :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. okt 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , nic mu nedam - musi mat abstinenciu pred spg :grinning: :grinning: :grinning: .... dat ty svojmu :wink:
6. okt 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no uz sa zamyslam ze mu podsuniem troska, zabudne aj na chory chrbat :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: len aby sa potom este niekedy postavil na nohy
6. okt 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :grinning: :grinning: no to teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
baby ale akoze ja to myslim vazne, skuste zjest troska tej cokolady a clovek sa citi tak divne a potom to pride :grinning: ako bomba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, co ti ja viem, ja som ju uz niekolkokrat jedla, ale ziadne taketo bombove ucinky som nepozorovala :sweat_smile: ... mozno by som este raz mala skusit a zacat si to vsimat :sunglasses:
6. okt 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no moja skus ale horku, nie mliecnu :wink: kecala som s kolegynou a ta chamajda mala keksik, 2 razy v noci a este stihla dnes rano 2 razy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: smejem sa z nej ze dnes si idem pozriet ako kraca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , ved horku som jedla - sedemdesiapercentnu a nic :sunglasses: :grinning: ... no teda, to by som sa aj ja pozrela :sweat_smile:
6. okt 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja ale s chili :wink: no uz sa na kolegynu tesim ked ju uvidim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a predstav si ze ta opica je este stale nadrzana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , jo, jo, s chilli :sunglasses: ... :confused:
6. okt 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok