• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
@haninkat , nic si nejdem vyvolavat, slubujem :sunglasses:
7. okt 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe pekny den :wink:
7. okt 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat pekny den aj tebe :slight_smile:
tak ja uz som po obede... teraz by to chcelo poobednu siestu :grinning:
7. okt 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co dobre si mala na obed? :slight_smile:
7. okt 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre nic :grinning: skoda, no... ale nevadi, hlavne ze je plne brusko a nie som hladna :grinning: neskor si napravim chute kolacikom :slight_smile:
inak citala som si temu ferticent a vyzera to celkom dobre :slight_smile: baby su tam spokojne, az ma to navnadilo, ze by som uz do toho isla aj ja, ale keby nebola ta skola... na jar asi pojdeme aj my do ferticentu a zacneme to pomaly vybavovat, aby som po statniciach mohla ist do toho :slight_smile: ved tam sa este caka aj na schvalenie od poistovne, robia sa vysetrenia a tak, tak to by som zvladla aj popri skole :slight_smile:
7. okt 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, babulky, tak ako sa mate? ja som prave prisla z prace a som ako vypluty rezanec..ale uplne...a to dnes nebolo v skole take hrozne...aj pocasie je fajn...no...proste rezanec
7. okt 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas servus maji... ajajaj zeby uz prvy priznak?....ako unava? :wink:
7. okt 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :sweat_smile: ... zly vyber? ... tak su aj ludia, ktori vo FC spokojni neboli - ale tak zda sa mi to z ba centier este take "nemasove" - ved potom ti napisem
@oknosmas , ahoj, a coze ta tak ubilo?
7. okt 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie, kati,na priznaky je velmi skoro.. :wink:
7. okt 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hups, utekam, pekny den :o)
7. okt 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga neviem, mozno moja vecna anemia, mozno len tak, hlad, smad... netusim, ale uz je lepsie..uz relaxujem :wink:
7. okt 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahooooj
7. okt 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja sa padam obliekat a dat dokopy tak zatial ;)
7. okt 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda, ked pridem, vsetci odchadzaju :slight_smile:
7. okt 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas tak sa najedz a oddychni si..bude ti potom lepsie
7. okt 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he uz som sa najedla, urobila si kavicku a oddychujem..a je m ilepsie...ako sa ti dari, kati?
7. okt 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas co ja viem... bolo uz aj lepsie... :wink: ..ale zase na druhej strane aj horsie :wink:
bola som dnes u gyndosky tak mi tam nasla polyp.. tak som zvedava ako zase dopadnem...ale uz to nechavam vsetko tak.... ved vies...
7. okt 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas to je dobre oddychni si.. :slight_smile:
7. okt 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem k dr. pozriet ako nam ten chlapak podrastol :grinning: cafte zatial :slight_smile:
7. okt 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ahoj...aj ja som tu na chvilu ... a tiez fucim po obede.....mala som vyprazany syr a baby karotku na cibulke....mnam :slight_smile:
7. okt 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ahoj :slight_smile:
ja som tu tak občasne...
ako dopadol kontrolny spg?
7. okt 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose drzim palce :slight_smile:
7. okt 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka ahoj kamilka, no, ako spermio.. :wink: my sme vlastne neboli na kontrolnom teraz, boli sme na iui v sobotu, tak uvidime, ako dopadol tento nas spermio asi tak o 10 dni :slight_smile:
7. okt 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyprazany syr...mnamky...adu..a ty este pracujes, ci si doma?
7. okt 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna dnes prepadla neskutocna chut an kapusnicu...na namesti som ju totiz zacitila z dakej restauracie a uz sa s tym nedalo nic robit. utekala som do obchodu, kupila vsetko potrebne a bezala domov varit kapustnicku...a k tomu som dostala velku chut na hydinovu tlacenku s octom a cibulkou..no, proste dnes mam kyslu chut...riadne.. dufam, ze nebudem musiet uz na nikoho dychat.. som sa napchala..takymi netradicnymi vecami..naposledy som nieco take jedla hoooodne davno...povedala by som, ze par dost rokov :slight_smile:
7. okt 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze som spat a folicul krasne narastol, normalne neverim a to ze rastie o 2 mm denne... tak dnes ma 16 mm a predvcerom mal len 9 :confused: :slight_smile:
dr. povedal, ze ak budem citit plodny hlien, mame snazilkovat cez vikend a ak nie, tak pockat do pondelok a v pondelok idem znova na folikulometriu a bude mi robit aj hormonalny profil
7. okt 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas tak to ja ti drzim silno presilno palce :dizzy_face: :dizzy_face: a bolelo ta to aj tento krat tak velmi? ci uz nie?
7. okt 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, bolelo, a riadne... ale po zakroku som bola asi skor fit, ako minule.. a nekrvacala som skoro vobec ..kdezto minule som celkom dost..teda na moj vkus...
7. okt 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose super black..cez vik treba vyuzit vsetko, co sa bude dat...urcite to pride, ked foliky tak rychlo rastu :slight_smile:
7. okt 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose aj ja si myslim, že zajtra už treba :slight_smile:
alebo lepšie v sobotu, to budeš mať poistene tak či tak :slight_smile:
7. okt 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok