• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@kamilkka ahoj :slight_smile:
@katka.he dakujem :slight_smile: no ved nechame sa prekvapit ako dopadne tento cyklus :wink:
8. okt 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ahoj :slight_smile:
dnes už lepšie?
8. okt 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/2e7522
no ok, len že dosť neskoro - 18.deň
8. okt 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka a mavas obcas tak neskoro ovu?? ci to je prvy krat??
moze sa oneskorit, to sa stava...
8. okt 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka a bolo mi niekedy aj zle? :wink:
8. okt 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose mavam mavam
a možno toto je problem
idem na clostilbegyt.... tak uvidime
a dnes ešte na odber....

@katka.he ty si taky sangvinik jak bič!
8. okt 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
škoda že ten MK nepíše ako chat... trocha mi vadi jeho spomalenosť...
8. okt 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. okt 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ano som o tom plne presvedčena!
8. okt 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka a mozno to ani nie je problem... niekto mava aj taketo dlhsie cykly
a vy uz nieco s dr. riesite??
8. okt 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ty si bola na folikulometrii, vsak? co ti tam povedali?
8. okt 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute jezibabky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: si nevsimajte oslovenie, nejako mi sibe, tancujem po dome :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. okt 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ano tento tyzden som bola 2x a v pondelok idem zase
v utorok mal folicul 9 mm a vo stvrtok 16 mm... rastie rychlejsie ako 2mm za den ako sa hovori.. inak mi nic extra nepovedal...
v pondelok mi urobi aj HP a vraj ma posle aj na genetiku...
8. okt 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ahoj :slight_smile: to je super, ze mas taku paradnu naladu, urcite sa tesis, ze sa ti vrati mm :slight_smile:
8. okt 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose si to uplne vystihla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: este budem musiet zvladnut oholit nohy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. okt 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ajoooj ako sa mas? dlho som tu nebola :slight_smile:
8. okt 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak :grinning: :grinning: :grinning: tak to drzim palce... pripadne nech ti ich oholi manzel ked sa vrati :wink: :grinning:
8. okt 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka ahojky moja.. ja sa mam v norme :wink: a miestami az troska lepsie :grinning: ..a ty?
8. okt 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ja tak celkom fajn trosku ulietane bo ideme na svadbu v sobotu...a ako s mimcom? bude co? :D
8. okt 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no to by bola romantika :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. okt 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka jasan ze bude..len som stratila papierik na ktorom bol napisany datum, ze kedy :grinning: :grinning: :grinning: ... aaale zartujem... verim tomu ze babatko raz pride..hoci aj s pomocou lekarov :wink: .. jaj takze vy sa idete svadbovat..a kam idete na svadbu? saty-uces -nechty- topanky..vsetko pripravene? :wink:
8. okt 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he vsak hej aj mi na tom pracujeme..snazime sa tak 2-3x do tyzdna, zevraj neni dobre kazdy den. teraz mam plodne dni tak vecer to isti :D tak saty a topanky sme uz kkupili uz len uces a nechty si nejdem robit iba prelakujem priesvitnym lakom :D
8. okt 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak :grinning: :grinning: viem si predstavit :wink:
@katka.he ty srandistka :slight_smile: inak som ti vyssie napisala za tu folikulometriu, neviem ci si si vsimla :wink:
8. okt 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he a na svadbu nejdeme nikde bude tu v nasej dedine.vydava sa priatelova sestra cize moja buduca svagrinka :D
8. okt 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulienky :wink: tak ja uz mam volno 3 dni :grinning: :grinning: :grinning: jeeejjjj, konecne :dizzy_face: :dizzy_face:
8. okt 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte snažilky, máte problémy s otehotnením? mohla by som pomôcť prírodnými produktami z mrtveho mora. viac info mailom harmonia28@azet.sk
8. okt 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka ..juj to je dobre... tak vam prajem vela zabavy a priatelovej sestre len to, aby nikdy nemusela vyslovit slova lutosti ohladne zajtrajsieho dna... nech su stastni :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

@blackrose ano vsimla som si black... takze troska ste sa pohli vpred..to som rada... a prajem aby ti vysli len a len dobre vysledky :wink:

@majuska7979 mas pravo oddychovat tak oddychuj plnymi duskami :wink: :slight_smile:

@aduliak jojoj dnes uz bude tutu mutu :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: tesim sa adulka, ze si taka vesela a stastna... :slight_smile:
8. okt 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose jeeej takze pekne rastiete :dizzy_face: super
8. okt 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he no lebo je piatok!!! a uz len tyzden bude mm v Trebisove potom maju ist do Kezmarku, co je tiez daleko, ale stale o polovicu blizsie domov!! :slight_smile:
8. okt 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak juuj a ja som si uz myslela ze dojde dnes... ale nevadi... uz bude prec len tyzden... ktory zbehne kozmickou rychlostou :wink:
8. okt 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok