• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@katka.he som zle napisala, mm pride dnes :slight_smile: ale pondelok ide este na poslednu tyzdnovku do Trebisova :slight_smile:
8. okt 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak :grinning: tak potom to je skutocne super... :dizzy_face: :dizzy_face:
8. okt 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na chvilocku vas opustam dievcata... ale mozno tu este dnes zavitam..ak by aj nahodou nie, tak vam vsetkym prajem prezitie naaadherneho- slnecneho a pokojneho vikendu :wink: :wink: pa
8. okt 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 klobuk dole..chcela by som mat takeho muza...moj o adopcii zatial nechce ani pocut...a tak si na to babatko musim pockat..ci uz svoje..alebo???
8. okt 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he dakujem :wink:
@majuska7979 no rastieme pekne rychlo :slight_smile: len keby tam uz radsej rastlo nieco ine a nie len folikul :grinning: :wink:
8. okt 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he aj tebe prajem krasny vikend a oddychni si pekne :slight_smile:
@oknosmas my sme sa uz o tejto teme par krat rozpravali a ani jeden z nas nie je zasadne proti. Urcite ak by sa nedarilo, tak by sme nad adopciou zacali vazne rozmyslat.
8. okt 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose bude rast aj brusko ver mi :wink: coskoro az potom budes zhrozena ze boze kolko kg budes musiet nosit zo sebou :grinning: :grinning: takze si uzivaj :dizzy_face:
8. okt 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko prajem :slight_smile: , ako sa dnes vsetky mate? U mna nic moc :unamused: , dnes som vstala ze mam kramovske bolesti aj ked ich mam dostat az v stredu tak uz sa na to telo pripravuje. Ach aj ked som vedela ze tento mesiac to nevyjde aj tak som mala taku malilinku tuzbicku :frowning2: tak ale neva, skor to pride, skor to odide a mozme skusat znova :slight_smile:
8. okt 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat to je ten spravny postoj..mozte skor skusat znova!!! :slight_smile: a co ak to tentkrat predsa pride? stastie sa potkne aj na nas..a sup....fazulky do bruska..
8. okt 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas velmi v to dufam, cim skor, tym lepsie :slight_smile:
8. okt 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ahoj
ja sa tvojmu mm tak ani nečudujem....
ja by som si tiež neadoptovala dieťa - a ten hore to vie
8. okt 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 joj keby uz boli take starosti :dizzy_face: ale ja verim, ze pridu, skor ci neskor, ale pridu :slight_smile:
@haninkat nechcem v tebe vyvolavat nadej, ale mrcha bolesti moznu znamenat aj tehu :wink: ale mas spravny pristup... na nic sa neupinaj a raz to pride a budes sa veeeeelmi tesit :slight_smile:
8. okt 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze caute babenky... uz som vybavila co som mala a znova som tu.. je tu niekto? :confused:
8. okt 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katka, ja som tu tak priebezne :slight_smile:
8. okt 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose servus este si v robote?
8. okt 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he este hej :slight_smile: ale dufam, ze tu dlho nepobudnem, ideme sa dnes po praci s mm trosku prevetrat do mesta, tak sa trosku tesim, uz som niekde v meste nebola ani nepamatam
8. okt 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty co planujes na vikend?? chystas sa niekam?
8. okt 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose nie nic neplanujem..aj tak by to bolo zbytocne :wink:
8. okt 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he a to uz preco??? Ci co pride, to bude? :wink:
8. okt 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose aale stale ked nieco naplanujem, tak nikdy to nevyjde... :grinning:
8. okt 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he tak potom ozaj radsej neplanovat :grinning: ja tiez nic neplanujem, ale nie preto :wink: asi budeme doma a uvidime co sa naskytne :slight_smile:
8. okt 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose presne tak...
8. okt 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ja viem, ale ja vobec necitim ze by som bola v tehu :unamused: a nadej sme tomu nedavali velku kedze sme sa milovali len raz cez ovulacnu fazu, aj to som si nebola ista ci to bolo v ten spravny den :grinning: takze tak, ale moj muzik uz vyzera ze je fit, takze tento mesiac mozno :wink:
8. okt 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose a este som chcela podakovat za mile slova, to vzdy potesi :slight_smile:
8. okt 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat nemas vobec za co :wink: ved aspon my si tu navzajom davame mile slova, ked uz nik iny nas nechape :wink: :sweat_smile:
a tehu sa podla mna fakt neciti, az kym to nie je uz par tyzdnov :wink: resp. nikdy si nebudes ista ci to je tehu alebo mrcha
8. okt 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den :slight_smile: uz vikendujete? :wink:
8. okt 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahojja som este napriklad v praci? ty uz mas volno?
8. okt 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ahoj, a dokedy sa tam zdrzis? sup-sup domov :wink: ... ja nateraz uz mam volno - v nedelu ficim do prace najblizsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga uz o chvilocku palim domov...ako sa mas?
8. okt 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , klasicky den bol dnes ... ale som stastna, ze uz som home a este stastnejsia budem, ked pride mm a vyrazime do pd (snad) :slight_smile:
8. okt 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok