• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
@luga ahoj :slight_smile: ako zijes?? tak to sa mas ze uz vikendujes, aj ked tu nedelu nezavidim :unamused:
8. okt 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga jaj tak vam je dobre... tak si to uzite s mm
8. okt 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa dievcence ja odchadzam.. pekny vikend
8. okt 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he krasny vikendik katka aj tebe :slight_smile:
8. okt 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , dobre? myslis? :wink: .... maj sa, pekny vikend :slight_smile:
8. okt 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , zijeme - praca, spanok, praca :slight_smile: ... citala som, ze ti nejako rychlo narastol folik :confused:
8. okt 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , jaj a este som sa chcela spytat, ze tvoj gyn. vie o spg. tvojho muza - viem, ze si pisala, ale zabudla som
8. okt 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no tiez som sa cudovala a aj gyndos povedal, ze nejako rychlo rastie, tak chudak ani nevedel predpovedat, ze kedy bude ovu.. :wink: ale ukludnila som ho, ze mavam tak cca 2-3 dni pred tym hlien a zatial nemam, tak povedal, ze ak spozorujem hlien mame sa snazit cez vikend a v pondelok mam znovu prist
no a o vysledkoch som mu povedala uz prvy den a vo stvrtok som mu aj priniesla vysledky ukazat, inak na to nic nepovedal...
8. okt 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak to potom zijete rovnako ako my :wink:
8. okt 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no to je asi velka pravda... treba si to proste vyckat :slight_smile:
8. okt 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , zavidim ti takeho dr. - kiezby boli vsetci taki - to je radost k nemu chodit :sweat_smile:
tak folik asi tym padom uz tak rychlo rast nebude - som zvedava ... s tym snazenim je to celkom vtipne - vlastne ti ho nacasoval nie podla foliku, ale podla hlienu - to by si zvladla aj sama nacasovat :wink:
aaa, a zaujima aj mna, kedy budem mat ovu ...lebo v centre sa ma pytala, ze kedy cakam ms (aby ma vedela objednat na sono) a ja som jej povedala taky skorsi termin a teraz vyzera, ze sa to nejako posunie - vcera a dnes som merala a som este stale pred ovu - snad to nebude v stredu problem :unamused:
8. okt 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose tak snad sa cez vikend zadari :wink:
8. okt 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga uz ste boli v tom CAR-e?? A ako?? Co vam povedali?? Pis, pis :slight_smile:
no vlastne mi to naozaj naprogramoval podla mojho hlienu, ale zase aspon mi to tak nejako odsuhlasi v pondelok, ci bola/bude ovu :slight_smile:

@haninkat dakujem

kocky padam aj ja... majte sa krasne a krasny vikendik, luga, pridem si to este dnes precitat, paaaa :slight_smile:
8. okt 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , nie, nie, ved az v stredu - ale telefonicky, ked sme sa objednavali, tak nas objednala podla ms - kvoli usg
8. okt 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , papa, pekny vikend :slight_smile:
8. okt 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahaaaaa a ja ze mi nieco uslo :wink: :sweat_smile: tak ok, tak drzim silno palce
a preco si mala prist na usg az po ovu?? vacsinou sa chodi pred, nie? :confused:
8. okt 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas o podla mna z toho daco bude :wink:
8. okt 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , nic ti neuslo :wink: ... vdaka :slight_smile: ... netusim, preco nas objednali takto, ale ani ma to netrapi
10. okt 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
čudne... http://www.fertilityfriend.com/home/2e7522
teda čudne že som stupla...
10. okt 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka drzim palceky :wink:
10. okt 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 ach, dakujem,
ale teraz ozaj neratam žeby som bola tehu.... asi prvy krat...
boli sme spolu dva dni pred ovu tak neviem neviem....
ale nezvyknem takto stupnuť :confused:
10. okt 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , tiez drzim, palce :slight_smile: ... aj ked viem, ze nejako extra tymto dielcim teplotam netreba davat vyznam - kazdopadne, drz sa tam :slight_smile:
10. okt 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, krasnu nedelu vam prajem :slight_smile:
ja som dnes na pochybach... sexikovat, ci este cakat?? podla teploty to vyzera na ovu, ale este som nemala hlien, ktory mavam vzdy kazdy mesiac! :confounded: Citim len strasne mokro, uz aj v noci som citila...
http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
@kamilka drzim palce :slight_smile: ale celkovo si vyssie ako minuly mesiac... ale to nemusi nic znamenat... ale aj moze :wink:
@luga :wink: .... a si v PD alebo v BA?
10. okt 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose bleky tak ja myslim že sexikom nič nepokazíš :wink:
aby ti to potom zajtra nebolo ľúto
ale trebalo by to ajtak poistiť stale rano po vzostupe teploty
no tato alternativa u nas nikdy neprichadzala do uvahy, lebo my rano nieeeee
10. okt 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ahoj, ved mokro je "plodno", tak sup-sup :slight_smile: ... uz som v ba-v praci, vcera sme boli doma v pd - aspon trochu odreagovania a oddychu ... teraz je to brutal, robim 5 vikendov po seba - teraz je treti a uz mam toho plne zuby :confounded:
10. okt 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , mmm, ja som mala ovu v piatok a v sobotu sme mohli poistit a ani neviem, kedy mm odisiel a potom cely den makal, tak nist - este stale dufam, ze otehu bez uo :sunglasses: - ale asi nieeeeee :grinning:
10. okt 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ak sa smiem spytať - prečo robiš vikendy?
čo tam vlastne cez vikend robiš?
a inak - počula som o tom, že vtedy ak sa par rozhodne isť na uo alebo na nejaku liečbu,
tak otehotnie :slight_smile:
tak hadam :slight_smile: aj ty
ale mňa prave rozbolelo brucho ako pred mrchou :frowning2:
10. okt 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , ano, stava sa to - ale len vyvolenym :wink:
brucho moze boliet :wink: :slight_smile:
10. okt 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moja mokro to je plodno :wink:
10. okt 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby normalne nemozem kukat co sa robi s mojim mm :grinning: od vtedy co ho boli chrbat z rana cvici, vecer tiez :confused: a teraz sa smeje ze ja to sa teraz gulkaviem a teraz on bude sexi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pekne pekne takto sa to robi :confused: :confused: poznate nejake cviky co sa moze aj pocas tehu??? :confused:
10. okt 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok