• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@majuska7979 :grinning: , no pekne ... su cviky aj pre tehulky - treba pohladat
10. okt 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no idem sa na to kuknut ale prvo si urobim cviky upratovania v dome :grinning: :grinning:
smial sa vcera ze teraz on bude fit a ja budem jeho hrusticka :confused: :angry: :sunglasses: o ja to tak nenecham :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , to sa mu smeje, ved on yzato moze, ze budes ako hrusticka :grinning: ... a moze byt rad, ze si tehu :wink:
10. okt 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :grinning: no to teda akurat som dosla z nakupov uff, znova som pokupila nejake vecicky pre Damianka :dizzy_face: hodim ich do albumu :wink:
10. okt 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , krasne ... takze Damian? zhodli ste sa lahko na mene?
10. okt 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky...ako vikednujete? :slight_smile: je tu niekto? :slight_smile:
10. okt 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja no troska nam trvalo kym sme nasli nejake fajne meno aby sa pisalo aj na svk aj v pl rovnako, takze to bude Damian Samuel :wink: :dizzy_face:
@aduliak ahoj moja pocasie tu mame uplne nadherne akurat som si uvarila chinu a chystam sa potriedit moje veci ktore neobleciem, a letne dat mimo, lebo uz ide jesen, nech sa mi troska skrina vyprazdni :sweat_smile:
10. okt 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , a preco dve mena? to druhe si nenechate pre braceka? :wink:
@aduliak , ahoj, no comment :grinning:
10. okt 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja v polsku davaju vzdy 2 mena :wink: a paci sa mi to tak :dizzy_face:
10. okt 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 ahaa, tak to je nova info pre mna :slight_smile:
10. okt 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga kazdy den sa ucime nieco nove :grinning: :dizzy_face: ako sa inak mas?? nejake novinky??
ja som sama doma lebo mm je na fuske :unamused: chudacik moj ale co uz narobim :confounded:
10. okt 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :wink:
11. okt 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko prajem vsetkym :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
takze ovu asi vcera nebola, som zvedava co povie dnes dr... ale sexik sme pre istotu mali vcera vecer a aj dnes rano (podla odborucani dr.) ale no musim povedat, ze to ziadna zabava teda nie je... natiahnut si budik skor kvoli sexiku a potom tak nejako donutit telo pracovat... skor to pre nas oboch bola makacka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uvidime ako to zvladneme este aj zajtra a mozno pozajtra :grinning: :sweat_smile:

@petuska123 ahoj :slight_smile: ako?? ty si ktory den??
11. okt 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ahoj ja som pred mrchou cca v piatok by mali dojst ja tiez idem dnes k dokimu
11. okt 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ty si mala tu stimulku, nie?
11. okt 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...tak mm prave odisiel.....ale uz posledny krat do Trebisova a od buduceho tyzdna Kezmarok.....tak sme uz vlaky z Popradu pozerali, ako sa dostane domov, ked to na mna pride....snad aspon do toho buduceho tyzdna vydrzime 2v1 :slight_smile:

@blackrose drzim palce, aby bola ovulka dnes, ked ste sa tak snazili.....tvoj mm neprotestoval, ze to mate takto nalinkovane?
11. okt 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose este ju len idem asi absolvovat neviem co mi povie doki
11. okt 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ahoj :slight_smile: no obaja sa na tom smejeme :wink: :grinning:
@petuska123 ahaaa, ja ze si ju uz mala...
ok, tak ja padam k dr.
11. okt 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose drzim palce :slight_smile:
11. okt 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne ranko alebo predpoludnie prajem :slight_smile:
11. okt 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat ahoj....ako sa mas?
11. okt 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ahojik, ale ok, v stredu mi maju prist kramy tak cakam, cakam nech mozme zacat skusat znova. V nedelu som drzala babanko, jedna znama krstila ich babo v kostole a my sme ju dlho nevideli tak som bola pozriet babanko, nadherne a ona mojmu muzovi, tu mas, vyskusaj si to, mu ju hodila do narocia, a mala uplne kludna a stastna pri nom a potom som ja skusila a pri mne plakala :grinning:... ale musim povedat ze to manzelovi svedcalo :wink:
11. okt 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. okt 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat ja v ramci moznosti dobre...mala sa mi uz zosunula asi nizsie, uz ma tlaci dolu trochu, tak dufam,ze este take 2tt vydrzime 2v1.... :slight_smile:
takze tvojmu mm to svedcalo? no parada, len nech trenuje :slight_smile: moj sa bude asi bat zobrat malinke prave narodene dietatko do ruk ( a aj ja :slight_smile: ), ale snad to pride samo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. okt 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak jasne, ze vydrzite... pojde to presne podla planov :wink: .. Ja mam vzdy taky pocit ze ked viete ze je vase tak to pride prirodzene :slight_smile:
11. okt 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat dufam :slight_smile: strasne sa uz tesim....a aj bojim...sriedaju sa u mna rozne pocity :slight_smile:
a co ty? ktory DC si?
11. okt 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak to si viem predstavit ze sa bojis ale zase ake to bude nadherne ked budes uz moct babanko drzat v naruci :slight_smile: , moc ti zavidim, ale prajem ti to ak to ma nejaky zmysel.. :slight_smile: Ja som dnes 26DC, tento mesiac to vemi pravdepodobne nevyslo, manzel mal zdravotne problemy tak sme to mohli len asi 2 krat v strede cyklu aj to neviem ci to bolo na ovulaciu lebo som to nejake mala popletene tento mesiac :unamused: .. nemam ziadne priznaky tak cakam kedy mi pride mrcha, jedine co robim je vela jem ale to preto lebo som asi pazrava pred mrchou :grinning: tak ale neva no, bude sa skusat dalej :slight_smile:
11. okt 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat moj mm chodi na tyzdnovky a ked sme Terezku spravili, tak tiez sme spolu boli len parkrat ( a to len cez vikend vzdy) a to som k tomu bola chora....staci sa milovat raz, ale v spravnu dobu :slight_smile: mozno ste to zrovna vystihli... :slight_smile:
11. okt 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte dievcata, Adi ja odpadnem, ty to mas za par... :confused: :grinning: Boze ako to ubehlo... My sme chori... :frowning2: Teda ja nastastie nie, ale Laurinka a Risko to chytil od nej... :frowning2: :frowning2:
11. okt 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak jaj no co by som za to dala, ale nejako v to neverim :unamused: , ale tento mesiac som na tom lepsie psychicky, minuly si myslim, ze som si normalne vsugerovala nevolnosti a ine pocity ale tento mesiac proste viem, ze ziadne priznaky nemam tak uz to beriem rozumnejsie :slight_smile:
11. okt 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok