• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
krasne ranko :slight_smile: tak moja ovu je asi dnes, vcera som volala este dr a povedal, ze podla HP je ovu uz aj na spadnutie, takze asi az dnes, kedze nestupla teplota... ranny sexik sa nekonal... :frowning2: nezvladli sme to...
http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
@petuska123 drz sa silno, zubami nechtami hore :dizzy_face: :wink:
@katka.he ahoj :slight_smile: kde si bola vcera??
12. okt 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose budem sa snazit........ale cakam pad........
12. okt 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte fesandy.... :slight_smile:

@blackrose taze budikova metoda vas dnes nedonutila? nevadi....vecer to isti :slight_smile:

@petuska123 no ukazkovy poovu grafik....

@katka.he ahoooj
12. okt 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ahoj :slight_smile: no, nie je to take jednoduche :wink:
12. okt 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
@blackrose , takto nepocuvat pana doktora - tsts :slight_smile: ...cize hp asi dobry, ci?
12. okt 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj :slight_smile: no ja by som aj pocuvala, len mm bolo trosku zlozite "donutit" :wink:
no robil mi hp len teraz v case ovu a neriesil ci dobry, alebo zly, ale riesil, ci je uz ovu na spadnutie, alebo este nie... viac menej si to tym chcel potvrdit... takze asi je hp v poriadku :slight_smile:
12. okt 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , no jo, niekdy je to tazke - a to sa ako tesil predtym :grinning: ... a ide ti robit hp este raz teraz po ovu?
12. okt 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose chapem, o com hovoris...ze mm donutit rano po budiku na akciu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. okt 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak @luga no jo no .... oni to nemaju take lahke ako my...
mm sa tesil, ale on sa zase pretrhnut velmi nemusi :wink:
neviem ci mi bude robit hp este aj potom... ved uvidim co mi povie... ale vysledky mam negativne, len este na chlamidie cakam... teda na vysledky, nie na chorobu :grinning:
12. okt 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose a kedy ides teraz k dr?
12. okt 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky... tak ako sa vam dari? :wink:
12. okt 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak zajtra na potvrdenie, ze folik praskol...
@katka.he ahoj :slight_smile: no kde si bola vcera?
12. okt 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose servus blacky.... mala som dovcu :wink:
12. okt 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ahojik, to viem presne co myslis, moj muz na to tiez musi mat chut, tiez to neni nic moc, ked mu povies tak teraz musime ist na to :slight_smile: ,ked to chlapske telo nezvlada tak sa mozes aj roztrhat a nestane sa :grinning:, my zenske to mame veru o dost lahsie :wink: a ako sa inak citis?
12. okt 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ahoj kati, no mohlo by byt aj lepsie :unamused: ale aj horsie :slight_smile: a co ty?
12. okt 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he predlzeny vikend? hmm, dala by som si povedat. Dufam, ze si si ho uzila pekne :slight_smile:

@haninkat no ved to... a aj dr. moze rozkazovat kolko chce :grinning: :wink: inak sa citim dobre, dakujem :slight_smile:
vobec toto nahananie sa za ovulkou neriesim... prave vcera som vravela manzelovi, ze ved aj doktora ten optimizmus rychlo prejde, ked mi dojde o dva tyzdne mrcha :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, kolko optimizmu :grinning:
12. okt 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ale prosim ta, nemozes mat taky pristup, musis mysliet pozitivne :wink: ... nikdy nevies :wink: ... je super ze sa k tomu stavia tak dobre vas doktor, niektory mozu byt dost drsny ako to tu tak citam tak hlavu hore, do vianoc sa urcite zadari :wink:
12. okt 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat , to sme si vraveli aj minuly rok :grinning:
12. okt 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no tak mate tu mna aby som udrziavala vas optimizmus :wink: , asi ten 2009 nebol spravny, 2010 znie ovela krajsie :slight_smile:
12. okt 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat , vdaka :wink: ... ale myslim, ze uz to berieme trosku z nadhladu :slight_smile:
12. okt 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby potrebujem radu::objednat sa do heliosu alebo da ISCARE??co je lepsie??pomoc
12. okt 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga hej aj mne sa zda ze sa drzite super kocky :slight_smile:
12. okt 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, ja netusim :sweat_smile:
@haninkat :wink: ...( vieme sa dobre pretvarovat :grinning: :grinning: :grinning: ... ale nie :sunglasses: )
12. okt 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga luga si tu ?
napisem ti IP potrebujem radu :wink:
12. okt 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. okt 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no myslim, ze vsetky zenske sa musia trosku pretvarovat, hlavne pred manzelmi, inak by to s nami v tomto obdobi uz nevydrzali :grinning: ...
12. okt 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga @haninkat to je realizmus :grinning: nie som pesimista, ale po tom vsetkom uz naozaj neverim v nejake zazracne zmeny... :wink: uz som toho tolko vyskusala a tolko tym skuskam verila a nic, preto vravim, ze aj dr. to prejde :grinning:
haninkat pekne si to napisala, ze asi ten 2009 nebol spravny a 2010 je, tak uvidim, ci nebude spravnejsi rok 2011 :wink:
@petuska123 nemam skusenost s ani jednym, ale podla toho co som citala, tak asi Helios a mas to aj blizsie
12. okt 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose aj iscare je v martine a poslala som tam objednavku...
12. okt 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat , nooo, moj manzel na to nemoze povedat nic, lebo (aj) on ma problem s plodnostou , takze nejake pretvarovanie pred nim nehrozi - ale on je zvyknuty, takze pohoda :grinning:
@blackrose , ved ja viem, ako to je :wink: ... a presne 2010 uz pomaly konci, takze skor by som to videla na 2011 :grinning:
12. okt 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok