• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
baby dnes som stretla takych plepsakov s deckom a som dosla na jednu vec..preco taky ako oni maju deti..hm
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lebo oni nemyslia na robenie decka, ci otehotnie ona..oni myslia len na sex..proste na obycajnu j....ku :grinning: :grinning: :grinning: sorry za vyraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a fakt ked je clovek zdravy a sa nedari..tak vtedy je to v hlave..treba asi fakt sa milovat a mat z toho potesenie ako ti obycajni, jednoduchí ludkovia :grinning: :grinning:
13. okt 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka ak som to dobre pochopila, kedze si merala o 6:00 a teplota bola 36,9 tak v case 7:30 by bola cez 37 :wink:
vyzera to fakt nadejne...
nechcem byt pesimista, len nechem aby si sa zbytocne predcasne tesila... ja som tiez nikdy nemala 36.9 a potom zrazu 4 dni po sebe hej a aj tak z toho nic nebolo :frowning2:
teplota si s nami obcas robi co chce...
13. okt 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , bral aj listovku - bral uz asi vsetko :sweat_smile: a rozmyslam, ze zase budeme pokracovat v kure
@majuska7979 , dakujem , v pohode, nesmut za mna :wink: (zlata si :slight_smile: ) - cysta je to najmenej
13. okt 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga takze podla vas listovka nezabera na patologiu... a proste mozno ti nasi chlapi maju niekde inde problem... a liekmi sa to neda upravit :frowning2:

@kamilkka a uz to tu rozbehni a my sa rychlo pridame!!! uz tu dlho nebola tehulkovska etapa!!! :dizzy_face:
13. okt 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose bleky, ano, maš pravdu...
uvidime čo daju nasledujuce dni, ale ja tak strašne nemam rada take namotavky!
bleky, kukni stare grafy a uvidiš že tento je iny....
a ano, bola by cez 37...
teraz som pomerala a mam 37,2
tak kto z toho vyjde!!! :angry:
13. okt 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja hlavne ze to beries sportovo a ide sa dalej, na tehu staci len jedna spermijka :wink:
a urcite to je nervami tie spermosky, stres, ....
@blackrose , mozno aj zabera - patologia je jediny parameter, ktory sa nam nezhorsil :sweat_smile:
juuuj, ano, kami, dvojciarku straaaasne zelam :dizzy_face:
ANO, TREBA ROZBEHNUT TEHULKOVSKU ETAPU!
najbližšie sa prida @oknosmas (den po mne)
a potom vy všetky do jednej!
13. okt 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka moja drzkam palceky :wink:
13. okt 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja ti potom pošlem miliony ba priam skviliony TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
13. okt 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 :slight_smile: :wink: ...stres nevieme poriesit velmi
13. okt 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga my sme mali patologiu ako jedinu stale rovnaku 80% mam pocit, ze ta sa velmi nemeni...

@kamilkka ja vidim len tvoje dva posledne grafy... takze sorry :wink:
ale ano s oknosmas to tu rozbehnete a ja sa k vam rada o 2 tyzdne pridaaaaaaaaaaaaam :grinning: dr. by bol velmi rad, ak by mu to na prvy sup vyslo :grinning:
@kamilkka , budem cakat :slight_smile:
@blackrose , to je celkom dobre, lebo keby mi povedia 99, tak skolabujem :slight_smile:
black, to by bol dalsi gol, keby vam to vyjde na prvy sup - tfuj, tfuj, tfuj :slight_smile:
13. okt 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja ja viem, mm bol tiez v strese, a otehu som v tom mesiaci co zmenil pracu?? :sweat_smile: neviem ci to bolo tym, mozno ze sa blizila dovolenka, nemam tusenie, :confused: ale na stres to sa neda nic poradit, :pensive:
13. okt 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no to by asi aj mna trafil slak, keby som tam videla 99 % :unamused: brrrr
a jasneeeeeeeeee vyjdeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile: (aj ked si to velmi nemyslim :wink:)

inak vsimli ste si, ze tu dnes mame vacsiu depadu po deviatej vecer ako cez den?? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose blacky mas pravdu vacsinou je najvacsia debata doobeda alebo poobede :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 stres robi velmi velmi velmi vela, verim tomu :wink: aj mm sa trochu polepsilo v praci, ale to uz asi 4 mesiace dozadu, takze uz by mohol prist vysledok :wink:
13. okt 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moja uvidis ze coskoro sa tu vsetky budeme tehulkovat :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. okt 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
každy sa uberame svojou cestou ale bližime sa k jednemu cieľu
zatial nas zastrešuje @majuska7979 tehuľka - tak popraj :wink:
ale sa mi kus uľavilo - aspoň som sa vykecala, ked už neviem čo si mam myslieť :wink:
13. okt 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz by sme mohli :slight_smile: tabulecka sa nejako prestala cervenat a posledne terminy porodu su februarove... a teraz uz idu julove a my stale nic... hmmmmmm :angry:
13. okt 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka nemysli si radsej nic... a proste cakaj co bude... aj tak to nezmenis, len sa budes zbytocne stresovat :wink: budem cakat na tvoju zajtrajsiu teplotku :slight_smile:
13. okt 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
13. okt 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose pozrela si IP?
13. okt 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 dakujeme
a nech nikomu nechyba!
13. okt 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre bambulky moje idem si ja uz lahnut lebo som unavena jak pes :grinning: moja 3 ranna je zamnou :dizzy_face: :dizzy_face: a teraz ma cakaju 3 popoludnovky :angry:
13. okt 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 dakujemeeeeeeeee :slight_smile: a dobru noc prajem, pekne si oddychni :slight_smile:
13. okt 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, dobru ... zavolala mi mutka, prekecali sme hodinu :sweat_smile: :confused: :grinning:
13. okt 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no, nam proferttil zabral...pohyblivost sa zlepsila a aj mnozstvo... sice uz davno nebol na kontrole, ale bolo to jednoznacne zlepsenie po troch mesiacoch kury. odvtedy ho vlastne berie stale, vraj kym sa budeme snazit, tak ho ma brat.. nuz berie, a ked mu dojde, tak uz sam bezi do lekarne, bo ma pocit, ze to bez neho nepojde..
14. okt 2010 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga mrzia ma tie vysledky, no, je to stale lepsie ako zle..takze teraz rychlo konat, aby ste cim skor mali vysnivanu fazulku. velmi ti to zelam... a verim tomu....
14. okt 2010 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok