• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
dobre ranko :slight_smile:
@oknosmas , dakujem :wink: ...ved koname, koname - ale cyklus neurychlis, tak aj cakat zase treba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga je mi jasne.. :slight_smile:
14. okt 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko :slight_smile:
ze waw aky vystup mam :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose

@oknosmas no ved to je super, ze pomohol :slight_smile: len ja som mala stale pocit, ze na taky zly spg, ako mame my, by nepomohol... ale tak teraz rozmyslam, ze to skusime... ved to je jedine, co sme este neskusili :slight_smile:
dobre rano dievcence...
pozerala som si svoje stare grafy a fakt som taky vystup nikdy nemala... :slight_smile: vzdy mam prve dni po ovu nizsiu teplotu a az potom stupne...
14. okt 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose krasne ti vystupila ta teplotka tfuj tfuj ..len tak dalej :wink:
14. okt 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , wow :slight_smile: ...zeby? :wink: ... ale teba vzdy niecim grafik prekvapi a teda aj mna tvoj, lebo ani by som neverila, ze este niecim prekvapit moze (uz len zelenou ciarkou na konci :dizzy_face: )
@katka.he , dobre ranko :slight_smile:
14. okt 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj luga... citala som si vcerajsie prispevky :pensive: ... chce to vela sil a trpezlivosti ..ale isto iste sa coskoro dockate toho po com tuzite :slight_smile:
14. okt 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , kujeeem :slight_smile: ... coskoro asi ee, ale raz snad ano :wink:
14. okt 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga dnes ides na poobednu?
14. okt 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o dvanastej mam byt v praci .... takze idem este asi uprazit tvaroh. sisky a mozem ist ... ako sa mavas, kati?
14. okt 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky....mne sa dnes snivalo o tom, ze plavam v mori....a vzdy, ked sa mi snivalo doteraz o vode, tak niekto v mojom okoli otehulkoval!!!! :slight_smile: aj pri mne sa to splnilo!!! takze cakam, ktora zahlasi dve // :grinning:

@blackrose tak to je iny vystup....parada :slight_smile:
14. okt 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja som si tiez myslela, ze ma uz grafik nicim nemoze prekvapit :slight_smile: no hadam ma uz ozaj coskoro prekvapi zelnou ciarkou na konci :dizzy_face: :dizzy_face:
a neboj, budes coskoro tehulka :slight_smile: verim tomu :slight_smile:

@aduliak tak len nech sa ti stale sniva o vode :slight_smile: a kludne sa na tie // vrhnem :wink: ale teraz je na rade oknosmas a kamilkka :dizzy_face:
14. okt 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga mnam...tvarohove sisky....dala by som si.... :slight_smile: mas nejaky dobry lahky recept? :grinning:
14. okt 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som si pozerala kamilkkin graf a klesla :frowning2: skoda... a tak nadejne to vyzeralo u nej s tymi teplotkami... :frowning2:
14. okt 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja? tak v norme :wink: ... raz sme hore raz dole, takze ked to spocitas tak sa mam celkom dobre.. cize v norme :grinning: ....a ty? ake mas pocity po vcerajsku?
14. okt 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose more je obrovske, vsetky mozte byt tehu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. okt 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :unamused: skoda... je mi luto kamilky... najhorsie je privelmi sa upnut na to ze to vyslo a potom pride sklamanie... :pensive:
14. okt 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose aj ja som pozrela jej graf...skoda....aj ked takyto pokles este nic neznamena
@aduliak no raz isto budeme tehule vsetky :wink:
@aduliak ja viem, ze nic neznamena, ale pravdepodobnost tehu sa znizila :frowning2: skoda....
no tak sa dufam, do toho mora pomestime vsetky :slight_smile:

@katka.he isto raz budeme :slight_smile: tesim sa na to :slight_smile:
14. okt 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he no to ano.... o tom nepochybujem :grinning:
14. okt 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , mam easy recept - zmiesat 250 g tvarohu, 250 g polohr. muky, 1PL pras, cukru, stipku soli, 1CL sody bikarbony, 2 vajcia a 2PL rumu, dat na 15 min do chladnicky a potom vyvalkat sisiky - ja nevykrajujem, ale lyzicou davam na panvicu - ako lievance .... a plavaj v mori kazdu noc, prosim :slight_smile:
@katka.he , pocity mam dobre z dr. a centra a horsie z tych vysledkov ... ale celkovo som nabudena a som rada, ze konecne niekto, kto vie, co treba robit :grinning:
14. okt 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga dakujem za recept! super jednoduchy! som myslela,ze to kysnut musi! :slight_smile:
14. okt 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moja tak tomu hovorim ovu jak fras :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , nemnusi, inak by som to dnes nestihala, len preto to robim, ze to je rychle :slight_smile:
14. okt 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga jeeeeeeeeeej, tak to vyskusam niekedy :slight_smile: vyzera to fakt jednoducho uzasne :slight_smile: hmm, mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@majuska7979 tiez vravim :grinning: dufam, ze z nej aj nieco bude :dizzy_face: asi to bude tym, dr. ten folik stale popichoval :grinning:
14. okt 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a este kolko oleja davas?? tak aby plavali, ale len trochu?? vlastne asi musia plavat... :sweat_smile:
14. okt 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose blacky to uz musi byt ono tfuj tfuj tfuj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...este mam jednu prosbu na vas....mam cislo na Evitku, na Titu, na Ninku a na oknomas....ale tieto babenky sem chodia len sporadicky (mozno az na oknomas :slight_smile: ),ale aj tak by som bola rada, keby ste mi niektora z vas stalic dali ciselko,ze by som vam potom dala vediet :grinning:
14. okt 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok