• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
autor
vEĎ UVIDíME... Podla mňa tiež, ale tak aj ja som mala falošne pozitívne testy... :angry:
13. nov 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej :frowning2: ale snad ich nemoze byt tak vela... tych falosnych :frowning2: to uz by sme sa na tie testy potom fakt nemohli spoliehat... :unamused:
13. nov 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To sa ani nemožme Black... :frowning2:
13. nov 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave preto vzdy radsej cakam az na vynechanu mrchu... a nestresujem :slight_smile:
13. nov 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nestresuješ? :grinning:
Kde ste všetky??
13. nov 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestresujem kvoli pozitivnemu/nepozitivnemu testu.... to ze dufam, verim ze som tehula je zase ine stresovanie :grinning:
13. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Písala willi,že mrcha sa rozbehla... :frowning2:
13. nov 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaach jaj :cry: takze predsa len pokracujeme v nasom dvojickovani :frowning2: skoda no, tak by som jej to priala... ale vsetko zle je na nieco dobre, moze si dat antibiotika a bude rychlo zdravucka...
13. nov 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak tak... :unamused: :wink:
13. nov 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloo dievcence je tu niektora z vas? :unamused:
13. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kati, ja tu priebezne som/nie som :slight_smile:
13. nov 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu tak priebezne:slight_smile:... jaj black..mne sa k bolesti bruska pridala aj hnacka...jaaaj neprijemne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nuž Kati, piatok 13. ako vyšitý... :angry:
13. nov 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby mne vybuchnú prsia... :frowning2: :angry:
13. nov 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tuto asi skapal pes... :frowning2: Vždy sa teším,že si niečo prečítam a nič.. :frowning2:
13. nov 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ... tak ja ked som dnes rano odmerala t, tak som skoro odpadla : http://www.fertilityfriend.com/home/2a2d73 .... to bez varovania .... precooooo?????? :angry: ....som myslela, ze cez vikend :unamused:
13. nov 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, to bola ovulka :wink: dufam ze ste sa snazilkovali :wink:
ja dnes takto :frowning2: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 netusim o co ide??? :confounded: :cry:
13. nov 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ste tu??? niekto????????
13. nov 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi je velmi luto ohladom wili, ja som si myslela ze to uz bude dalsia tehulka :frowning2:
13. nov 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, viem, ze bola, len som o nej vcera nevedela ... snazilkovali, ale keby viem, tak aspon stojku spravim, aby sa tam nejaka z toho mala dokotulala :grinning:
fuuu, tak neviem, majus, uvidis podla zajtrajsej teploty - je mozne, ze ti pomalsie po ovulke stupa t, alebo este nebola ani ovulka -ako to citis?
13. nov 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, aj ja som dufala, ze sa niekto k ninke uz prida ... ale co som pozerala, tak titu vyzera celkom nadejne :slight_smile:
13. nov 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no luga :wink: drzkam palceky som si ista ze jedna mala rybycka si najde cestu :grinning:
co si ja o tom myslim??? neviem, lebo jajko ma uz neboli :confused: prestalo, takze uvidim zajtra aka bude teplotka :confused: tak to vypada ze je pochadzam asi z doby kamennej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. nov 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga vsak sa aj pridala, nina :grinning:
tak to vypada ze kazdy mesiac niekto pojde :grinning:
13. nov 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga myslis ze mam troska spomalenu teplotku??? lebo moje mokre dni su fuc :angry:
13. nov 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemozem si robit uz nejake nadeje, lebo zase budem potom ronit krokodilie slzy, tak radsej to budem brat s rezervou ... snad po "prelieceni" manzelika ... :unamused:
preco z doby kamennej? :slight_smile:
13. nov 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som to videla na tu spomalenu teplotu, ale nie som vobec expert ...
ale sanzilkovali ste v spravny cas, nie? :slight_smile:
13. nov 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lebo v dobe kamennej a mamutovskej bolo hrozne zima a teploty boli stale v minuse :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
no co uz, mozno to stupne zajtra :angry: ak nie to ju osobne nakopem do zad....nej casti tela :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, som nejaka spomalena po tej praci, vobec mi to nemysli :grinning:
myslim, ze uz stupne, nemze ta tak natahovat :slight_smile: ... vidis, ako to mame teraz opacne, teba natahuje a mna prekvapuje svojou rychlostou - ako blesk z cisteho neba :slight_smile:
13. nov 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale co to myslis s tou spomalenou teplotou, ze napriklad ovulka bola a teplota sa ukaze az o par dni vyssia???
ze ci sme snazilkovali ??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mm je v siedmom neby :grinning: tolko sexiku co mame za tento mesiac to mal asi iba na svadobnej ceste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a kedy si myslis bol ten spravny cas??? :confused:
13. nov 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no luga, tak to vypada ze budem pozorovat tvoj graf :grinning:
13. nov 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok