• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
@blackrose , ako bolo v skole?
17. okt 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :grinning: take prekvapenia su najkrajsie :wink:
a v skole bola nuda :slight_smile: som to tam skoro prespala :wink:
17. okt 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose, nepochybne su, stavaju sa, ale nie mne, my si to musime "odtrpiet"
...som myslela, ze si sa nevedela dockat novych info :wink: :grinning:
17. okt 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga len aby sme neboli prekvapene, ze aj nam sa stane taky zazrak :wink: :grinning:
no jasneeee, tesila som sa strasne :grinning: som nahltena novymi informaciami a strachom zo statnic :grinning:
17. okt 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , mne sa uz raz stal (a vies, ako to dopadlo), takze nech sa stane niekomu inemu a s lepsim koncom :dizzy_face:
statnic sa neboj , je tam sranda :grinning: :sweat_smile:
17. okt 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga jasne, uz som jedny zazila :grinning: :grinning:
no a ak sa tebe stane druhy zazrak, tak uz urcite so stastnym koncom :wink:
17. okt 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky,
no už by sa ta smola mohla fakt prelomiť!!!!
a asi je aj jedno, kto to začne, nie?
hlavne nech to niekto začne a potom budu ostatní pokračovať :sweat_smile:
17. okt 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , tak kde je problem? :wink:
@kamilkka , ahoj :slight_smile: ...jasne, ze je to jedno, len nikto nezacina akosi, len sa ponukame :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. okt 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose bleky, ty si taka grafova,
pozri ako pomaly mi klesala ta teplota,
http://www.fertilityfriend.com/home/2e7522
nezda sa ti to čudne?
nevieš mi to nejak vysvetliť?
17. okt 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte som tu nová,aj ja si želám jednu objednávku krásne zdravé bábätko:(snažíme sa rok:(
17. okt 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka ahoj.... urcite to nie je divne... len si neklesla v den mrchy, tak klesat teraz postupne. Niekedy sa stava, ze ti progesteron klesa az pocas mrchy... stava sa to :wink:
a fakt by to uz mohol niekto prelomit... nech je to ktokolvek, ale nech to tu zase niekto zlomi!!!

@veronicka33 vitam ta medzi nami a prajem ti skore tehulkovanie :wink:
17. okt 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronicka33 , ahoj, nie tak smutne :wink: ...objednavka je isto registrovana a babulko pride coskoro :slight_smile:
@kamilkka, mne sa ten tvoj grafik tiez nezda cudny - niekedy postupne pomaly stupa t , niekedy takto klesa
17. okt 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga AHOJ
tak ja neviem,
je mi to čudne preto, že teplota 36,6 alebo 36,7 bola poovulačna
teda vysoka
pred ms, alebo aj niekolko dni skor som vždy spadla dole na 36,5 a tesne pred ms na 36,3 alebo 36,2
ked som rano v den mrchy pomerala a bolo 36,7 povedala som si - dnes isto nedostanem....
a aha.
a na druhy den zasa 36,7..... tak preto čudne
17. okt 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka :sweat_smile: ... neviem, mne sa to zda normalne, proste sa to niekedy stane, ze teplota klesa pomaly az pocas mrchy :unamused: ...ja som tiez zacinala jeden mesiac (ked som este merala) s "vysokou" poovu teplotou (podla mna to nic neznamena) ... ci myslis, ze ano?
17. okt 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ale nemyslim, že to niečo znamena lebo mrcha prebehla a prave dobieha :grinning:
len som sa zbytočne potešila takym vysokym teplotam :unamused:
17. okt 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , ved jo :unamused: ... clovek sa potom namota a tym tvrdsi je pad :frowning2:
17. okt 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj snazilka! ako sa mas? uzivas vikend? ci si v sluzbe?
17. okt 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule.... prisla som sa na oknomas pozriet... sakra :unamused:
17. okt 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leya, ahoj, lenka :slight_smile: , sme doma - oddychujeme, mali sme teraz trosku navstevu - Milanova sesterka a chceli sme ist von, ale prsi, tak lenosime a vy ako? ako sa citis pred utorkom?
17. okt 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , ahoj :slight_smile:
17. okt 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj....mm isiel na futbal, tak som vas pozriet dosla :slight_smile: aj u nas prsi ....desne pocasie akurat tak na spanie
17. okt 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no, ja som prisla pozriet na net, ako sa mam pripravit pred laparkou, ale zacinam byt z tych informacii trocha nervozna....beriem to ale pragmaticky, ze za 48 hodin uz budem mat po tom....a kedze sa vravi, ze do 6 mesiacov po laparke sa treba snazit o dusu a je vyssia sanca na otehotnenie, tak sa aj celkom tesim.....tymto zaroven ziadam o zaradenie do zoznamu objednavok :slight_smile:.....ved co sa tyka dlzky snazenia, som uz "zasluzila" snazilka, takze by sa patrilo konecne sa zaradit na cakaciu listinu.....co povies? :stuck_out_tongue_closed_eyes: (nemohla by si mi nejako po protekcii vybavit prednostne vybavenie ziadosti? :wink: ).....len zartujem.....budem cakat, ako dlho to bude potrebne..... :slight_smile:
17. okt 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leya tak ti velmi drzim palce a posielam virusiky! :slight_smile:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
17. okt 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak dakujem velmi pekne :slight_smile: a drzim palce pri porode...... :wink:
17. okt 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leya dakujem :slight_smile: uz som nervozna, ale kazdej z vas to prajem!!!! myslim teraz tu nervozitu z porodu, aj bolesti pri porode a potom krasne babatko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. okt 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ....no, mysli na to, ze takto o mesiac uz zrejme budete domka a budete si uzivat rodinne stastie.....nervozita je pochopitelna, ale zvladnes to lavou zadnou, o tom som presvedcena.... :wink:
17. okt 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , ved jo, skoda, ze este dnes nevykuklo slniecko, chceli sme si najst cesticku do lesa
@leya, uz si to radsej necitaj, len sa budes bat, aj ked vacsina holiek, co to absolvovala, tak pise, ze to nic nebolo :wink: ... ved potom mi povies, na co sa mam pripravit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nooo, na cakaciu listinu si sa mala zapisat uz davnejsie, ale mozem ta potesit, objednavky sa vybavuju mimo poradia, takze tfuj, tfuj, tfuj :dizzy_face: - protekciu neviem zariadit - taka mocna nie som :grinning:
17. okt 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leya no.....ja si stale opakujem, ze chcem rodit 29.10. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@luga ja som aj dnes po obede zaspala.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dufam,ze je to pocasim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. okt 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ved ja som dosial citala len same dobre veci o laparke, preto som sa ani nebala, ale dnes som nasla aj ine prispevky.... :pensive: ...ale uz som prestala s citanim.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a co, ty sa chystas tiez na laparku? podla mna mas na to casu dost a mozno to ani nestihnes :wink: moj plan je, ze na vianoce (najneskor na novy rok) mame v rukach (ja aj ty) prvy obrazok zo sona... :wink:
17. okt 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak a preco prave vtedy? mas narodky, ci manzel? ci nejake vyrocie? :wink:
17. okt 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok