• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@katka.he joj ty si zvedavejsia nez ja :slight_smile: ja sa ale bojim ze mrcha nepride a test bude negativny :(
19. okt 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 dakuj Bohu aj za to jedno.... :wink:
19. okt 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka ja viem ... presne stale sa bojim aj ja toho isteho.. sklamania.. ale tym ze to oddialujes, tak s tym nic nevyriesis :wink: :slight_smile:
19. okt 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 , aaaale staci aj jedno vajko, neboj :wink: a to uz teraz mas taky velky folikul? :confused: velmi tomu teraz nerozumiem - na iui este nejdete teraz, ci?
@solinkarka , tak zajtra drzim palce - nech su riadne kolajnice :slight_smile:
@blackrose , je mi jasne, ze vdaka folikulometrii, inak to clovek asi nema ako zistit, jedine zeby ho ozaj kazdy mesiac na inej strane pichalo, ale to si aj tak bude len domyslat ... a neviem, ci mu maju nieco zistit, radsej ani nie :sweat_smile: - varikokelu nepotrebujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ved v poho mi mozete vraviet, ze mam tehu priznaky - so mnou to uz nic nerobi :wink:
19. okt 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ja viém necha sa stane co sa ma
19. okt 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga dakujem pekne. urcite dam vediet :slight_smile:
19. okt 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka hm asi tak.... ale ked si sa rozhodla pre zajtrajsok.. tak testni zajtra.. naozaj ti budem drzat palce a velmi ti prajem z celeho srdiecka aby sa ti na testiku zjavili // a aby ste boli stastni :wink: :dizzy_face:
19. okt 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no na varikokelu som zrovna nemyslela :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mohol by patrat po pricine dg... som ja ale optimista :grinning: :grinning:
@petuska123 22 mm folik je akurat na prasknutie, snazilkujte dnes a zajtra o 106 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. okt 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he no dakujem pekne. snad to vinde ako pises
19. okt 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nie teraz nemam len ked som chodila na foli....tak i lekar povedal ze je 22mm teraz ideme vo stvrtok na 1 sedenie na spermiuo a na kozultaciu a tam sa rozhodne ako dalej dnes som 5 den cyklu a na ten stvrtok mi vychadza akurat 14 den tak aspon na vysetreni zisti ze ovu mam...
19. okt 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , to teda si optimista :slight_smile: - ale mozno budeme prekvapene :wink: (doporucil mu nejakeho polosukromneho, tak mozno si da zalezat )
@petuska123 , ahaa, tak uz rozumiem ...
19. okt 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak teda drzim palce... kedy budes vediet nieco viac?? Daj nam potom vediet :slight_smile:
19. okt 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , vdaka, dam vediet, jasne, ale ide az o jednej, takze sama som netrpezliva :sweat_smile:
19. okt 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga dnes mas poobednu?
19. okt 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , mhm, a nocnu :confounded: .. tak sa mi nechce a este stale mi je divne - aj napriek tabletke od bolesti (asi pocasie :rolling_eyes: ) ... uz nech je zajtra :sweat_smile:
19. okt 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby tak ja som sa az teraz vytrtolila z postele :grinning: tak dobre sa spinkalo :sweat_smile: :sweat_smile: ale ide sa do prace na zehlenie :grinning:
19. okt 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte dievcata, nieco nove??? Ach jaj, my sme chori... :frowning2: S Laurinkou som 2 tyzdne bojovala s nejakym virusom a ked sa ona da dokopy, chyti to mna a teraz aj Riska... :frowning2: Hnusne choroby. A to sa dopujem tolkymi vitaminmi...
Dufam,ze sa maly z toho rychlo dostane, puka mi srdce pri kazdom odsavani sopla, take to je hnusne, chudatko male a statocny je, vobec neplace...
Ja mam tak uzasne dieta damy, ze neviem cim som si to zasluzila.. :slight_smile: Samozrejme 2 deti :wink:
19. okt 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , ahoj, aj v uk je take krasne spacie pocasie? klasicke, ze? ...
@nina88 , ahoj, rychle uzdravenie prajem
19. okt 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@luga dakujem :wink:

Neviete co je s adulkou??
19. okt 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 krasne ranko prajem :wink:
@nina88 asi si to urcite niecim zasluzila :wink: mozno karma :slight_smile: a je super, ze to tak krasne zvlada, ved je to maly silak :slight_smile: nech ste vsetci rychlo zdravi!
@luga juj, nezavidim :confounded: takze sa novinky dozvieme zajtra?
19. okt 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 no tak hadam je v poriadku, zatial ziadna sms-ka o porode neprisla
19. okt 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 , adul si zatial spokojne tehulkuje - ak sa to dnes nezmenilo (ale myslim, ze nie, to uz by oznamila)
@blackrose , mozno napisem vecer z prace - ak zase nebudem do jedenastej makat :rolling_eyes: (cize dozviete sa zajtra :sweat_smile: )
19. okt 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga budem drzat palce, aby si mala kludnu sluzbu :slight_smile:
19. okt 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga som ti odpisala k tej mojej fotke :wink: :grinning:
19. okt 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , dakujem , snad bude - nech pekne prsi a vsetci budu sladko doma spinkat :slight_smile:
19. okt 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , skoro kazdy par sa podoba - nam tiez vela ludi hovori, ze sme "rovnaki"
19. okt 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak potom to bude asi naozaj pravda na tom, ze vrana k vrane sada :slight_smile:
19. okt 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale bolo by to dost sokujuce zistit, ze ste surodenci .. :wink: :grinning:
19. okt 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak to ano :grinning: neviem co by som robila....
19. okt 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , odpadla :grinning:
19. okt 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok