• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@katka.he radsej by som sa nemilolvala a bola tehotna :grinning:
21. okt 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , este nikto neotehu z tvojho okolia teraz? stale sa caka na nas? a za aku dhu dobu od plavania v mori si sa dozvedela, ze niekto je tehu? :wink: :sunglasses: :grinning:
@riami78 a co sa s tebou deje? :wink:
21. okt 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka aj to raz pride mojenko.. neboj sa... som ti vravela si malducka a zdravucka... o chviku ani sa nenazdas a mas fazulku v brusku :wink:
21. okt 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he joj hovoris o mne ako keby si ty bola nejaka starenka :grinning:
21. okt 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka dobre si to napisala... ono niekedy sa moze posunut ovulacia a vtedy sa ti aj predlzi cyklus, co bezne ludia, ktori nesleduju svoj cyklus chapu ako meskanie, ale pritom to nie je meskanie, len posunuta ovulacia.
Vacsinou ten cas po ovulacii je rovnako dlhy. Takze ak vies, kedy bola ovulacia, vies urcit aj termin nasledujucej ms.
U teba je vsak cudne to krvacanie. Vacsinou sa krvaca pri zahniezdeni vajicka, pripadne v dnoch, kedy cakas mrchu alebo aj niekolko dni mozes mat spinenie a mozes byt tehu.
Ak sa ti mrcha nerozbehne, tak si skus este raz urobit test zajtra rano z prveho ranneho mocu :slight_smile:
21. okt 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga vzdy to bolo do dvoch tyzdnov od snivania a teraz este nic.....cakam na Black.... :grinning:
21. okt 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no ved to ta sobota mi nesla do hlavy..som myslela ze uz ide mrcha a nic...a dnes znova.ale ked mam normalnu krv,sice slabsiu tak asi tehu nebudem ze? :(
@aduliak :grinning: :grinning: :grinning: jaaaaaaaaj moja :wink:
@aduliak , myslim, ze dva tyzdne odvtedy este neubehli - black to stiha :sunglasses: :grinning:
21. okt 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby modlite sa za mna, lebo ma slak trafi :grinning: :grinning: :grinning:

@solinkarka neviem... hmm... zalezi asi aj od toho, ci budes krvacat cely den, resp. ci sa ti to rozbehne a budes niekolko dni, ak len chvilu, tak stale tam je moznost tehu
21. okt 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, klidek :grinning:
21. okt 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ja som zmierena s tym ze zas z toho nic nebude ako vzdy :unamused: brusko ma uz zacina pobolievat...uz aby aj skoncila nech mozme opet snazilkovat :D teraz nevies ako si mam pocitat kedy asi bude ovu ked mi meskala?
21. okt 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose a za co konkretne sa mame modlit?
21. okt 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka no vzdy od prveho dna menstruacia, ale vypoctova metoda je dost nepresna... skus si pozorovat aspon hlien. Ak je tahavy, resp. vodnaty, tak mas plodne dni a v posledny den takeho hlienu, alebo prvy suchy den po hliene je vacsinou ovu... ale tiez sa to tazko pozoruje.
Mozes si skusit kupit ovulacne testy, ale tie sa robia obvykle do 11. dna kazdy den, lezie to dost do penazi
alebo mozes skusit bazalnu teplotu...
21. okt 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he Aj moj manzel povedal, ze ak by sa nam to podarilo hned, vela "zabavy" by sme si neuzili! :dizzy_face:
21. okt 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka aby som bola tehu :wink:
kedze nemerias bazalnu teplotu, tak asi ani nerozumies mojmu grafu, ale mam celkom vysoku teplotu dnes, tak sa modlim, aby to tak vydrzalo :wink:
21. okt 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose asi skusim merat tu bazalku..tie ovu testy asi kolko stoja?
21. okt 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga Neviem. Vzdy vecer mam kyselinu ako hrom. Vcera som myslela, ze az vracat budem!
21. okt 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose jaaj tak silno drzim palceky nech to aspon tebe vyjde :wink: budes testovat?
21. okt 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka Ja som si bazalnu teplotu merala asi 3 mesiace, ale bola som z toho jelen. Jeden cyklus som mala az skoro 40 dni, uz som si myslela, ze sa zadarilo, testovala som ako diva a nic.
21. okt 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riami78 hmm telo je nevyspitatelne..treba mat riadnu trpezlivost
21. okt 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka Ty mas este casu dost, ja keby som mala tvoj vek... jaaaj :wink:
21. okt 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka V lekarni som kupila 5 ks za asi 6,- eur.
21. okt 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riami78 nooo vela ludi mi vrawi nech neblaznim ze som este mlada ale aj tak si spravim po svojom...my mimi chceme a basta :sunglasses:
21. okt 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka To je dobre, ked chces dieta, tak je to OK. Ja v tvojom veku by som sa na to nahovorit nedala ani za svet.
21. okt 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riami78 hmm su drahe veru.ale tak coo uz ked chceme mimi musime aj nieco obetovat. vy snazilkujete ci? :slight_smile:
21. okt 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka to je dobry pristup... vobec to neodkladaj, hlavne v dnesnej dobe, ked nevies kolko to potrva... :confounded:
neviem co stoja, ale riami ti uz napisala, ale niekedy minies za cyklus aj 2 krabicky :frowning2:
ak chces zacas s meranim, tak ti budeme s radostou radit...
hlavne zasady merania su:
- merat vzdy na tom istom mieste (usta alebo posva)
- merat vzdy v ten isty cas
- merat vzdy po minimalne 6 hodinovom spanku
- merat este pred tym, nez vstanes z postele
kazda mala odchylka (vstanie z postele hodinu pred meranim, kratsi spanok, zima, choroba, alkohol) moze ovplyvnit teplotu, ale na to si zvyknes a po case budes vediet, co ti robi odchylky
dobra stranka o merani je http://www.merenibt.xf.cz/index2.html
a zapisovat teploty si mozes na www.fertilityfriend.com
:slight_smile:
21. okt 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja s terajsimi skusenostami by som sa na to v pohode dala -radsej skor ako nikdy
21. okt 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, si vo svojom zivle :wink:
21. okt 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riami78 , s tou kyselinou je mozno lepsie sa obratit na dr., ked to trva dlhsie a je to take silne :unamused:
21. okt 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok