• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@riami78 postupom casu v tehotenstve zase HCG hormon klesa, takze v 6. mesiaci uz nemusela mat pozitivny test :wink:
21. okt 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga juj no... asi som sa predcasne tesila :wink: ale to nevadi, ja to ozeliem :grinning: :grinning:
@katka.he moja je straaaasne slabunka druha palicka..musela som ju natacat na svetko aby som ju videla. ( dufam ze nemam vidiny ale naozaj tam je) :/
@solinkarka isto iste tam je.. ked ju tam vidis..a ak je ruzova a nie siva tak to je dobre :wink: jupii sa taaak tesim..ale nechcem to urieknut :zipper_mouth:
21. okt 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka kup mamatest a zajtra rano hned testuj!!!
21. okt 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze baby drzte mi palce a mozte sa aj modlit ak ste veriace :confounded:
21. okt 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ja neviem ci to nebude zbytocne ked dnes len taka pomaly ako keby ziadna ciarocka :frowning2:
21. okt 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka mojko ja sa stale modlim naozaj za nas vsetky.... snazilky , mamicky, a za vsetkych ludi..za ich zdravie a stastie:slight_smile:)) a za teba hodim jednu modlitbu dnes naviac :wink: :slight_smile: ..a dufam, ze ten sef hore nad nami ju vyslysi :dizzy_face:
21. okt 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he no dufam ze ano. boze neviem ci sa smiat ci plakat
21. okt 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka smej sa... je velmi dolezite byt v pohode..... usmievaj sa na zivot a na ludi okolo seba... pomoze to nielen tebe ale hlavne inym :wink:
21. okt 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he a ked nic z toho tak aspon so mala moznost spoznat ten pocit ked na testiku najdem dve ciarky :slight_smile:
21. okt 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka joj, velmi ti drzim palce!
baby, ja utekam, musim aj poupratovat, aj si obed navarit :slight_smile:
21. okt 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka presne tak..ja som sa tak vytesovala ked som 1x mala na ovu testiku //..pretoze som nikdy na ziadnom teste // nemala :grinning:
21. okt 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak papa adi....
21. okt 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak dakujem.dobre navar..pekny dnik prajem
21. okt 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka prepac ak si to tu uz pisala, necitala som si to vsetko, ale ako dlho ti to uz meska?
21. okt 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim sa aj ja ... praca nepocka :confounded:
krasny den :slight_smile:
21. okt 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he aspon trosku radosti v mojom srdiecku :slight_smile:
21. okt 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominika1988 4 dni ale dnes aj prisla cize nechapem tomu
@solinkarka to je zvlastne, tehu testy su dnes velmi spolahlive, takze podla toho, co si si robila, by si mala byt tehotna, a mas to ako vzdy, alebo je to skor taky vytok?
21. okt 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ja som sa tak tesila z testiku (co mam aj v albume) na ktorom som si nasla ducha asi po 8 hodinach :grinning:
21. okt 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominika1988 ja ani neviem ci som teho ta druha ciarka bola tak ze skoro vobec ...sem tam sa mi to zda ze to asi len ja vidim..
21. okt 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si ho skus spravit este o par dni, ak si tehu, tak ti to ukaze silnejsie, ja som si robila mamatest tiez po styroch dnoch meskania a ukazalo mi to velmi vyraznu ciarku a to som si ho robila vecer, nechcem ta stresovat, musis pockat a uvidis a hlavne by si to mala brat stylom - ak sa to podari, tak sa to podari, my sme sa tiez snazili a prve mesiace som skoro prisla o rozum, potom som si povedala, ze takto to dalej nejde, ved skoncim v blazinci a o mesiac sa to zrazu podarilo, takze holka ziadne stresy, to ma velky vplyv aj ked sa to nezda
21. okt 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ja som videla ten test...aj ja som mala presne takyto isty... ale bol to len hlupy plany poplach :fearful:
21. okt 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste vsetci? Aha, hlad, co?
21. okt 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he a hlavne bol sedy a ja som vedela, ze to je plany poplach, lebo do pol hodiny bol biely a az potom sa zrazu zjavila taka seda ciarocka...
ale aj tak to bol pekny pocit :wink:
idem na obed, zatial sa majte krasne :slight_smile:
21. okt 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose packo a dobru chut... :slight_smile: :wink:
21. okt 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim ze z toho nic nebude...mrska sa uz rozbehla a aj brusko ma uz boli...no nevadi :slight_smile:
21. okt 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka takze ze by to bol len plany poplach??? :frowning2: nechce sa mi verit... hmmm :confounded:
21. okt 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok