• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
kraaasne piatkove ranko dievcence :dizzy_face: .....tesme sa na vikendik :slight_smile: :dizzy_face:
22. okt 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he jansne ze tesime uz mam plne zuby vstavat kazdy den o pol 5 :slight_smile:
22. okt 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka paani tak to mas este horsie ako ja ...ja vstavam 5.45 a to mam neskutocny problem vstavat.... a ak smiem vediet ty kde robis?
22. okt 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ale zatial robim opatrovatelku pre jedno rocne dietatko a chodim ku nim na siestu
22. okt 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka a ty pracujes na Slovensku?... takze ty sa staras o dietatko... paani a ake ? dobrunke?
22. okt 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he musim povedat ze malo takych deti poznam ako je on..strasne dobrucky je :wink:
22. okt 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. okt 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ahoj petka..dufam, ze ste sa snazili a snazit sa najblizsie budete :wink: :slight_smile: :dizzy_face:

@solinkarka to je dobre ze je taky zlaty....a si tam s nim dlho?
22. okt 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he nesnazili :unamused: a snazit budeme hadam cez vikend :grinning:
22. okt 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he tento tyzden kazdy den 9hod :slight_smile:
22. okt 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 je lepsie sa snazit pred ovulkou ako po nej..ked ti zacne stupat teplotka znamena to ovulka uz prebehla.. takze uz dnes sups na mm :wink:
22. okt 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka takze o tretej koncis.. takze rodicia toho maleho su zrejme zamenstnani.... a maminka ho este koji..alebo mu uz davas umele mliecko...
22. okt 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he obidvaja su vojaci tak si vies predstavit aky sú zaneprazdeny..uz ho nekoji, pije Nutrilon :slight_smile:
22. okt 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano, holky :slight_smile:
predpoklad vysiel http://www.fertilityfriend.com/home/lucia
@solinkarka , tak sa ti ani necudujem, ze chces babo, ked sa o jedno staras - devat hodin denne je dost
22. okt 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ked som taky mamickovsky typ :D a aky predpoklad vysiel? prepac, ale ja sa v tych grafoch nevyznam :slight_smile:
22. okt 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , prisla ms
...takze praca ti je "laskou" a konickom :wink: - pekne .... nemas strach trochu - predsa cudzie dieta?
22. okt 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga to mi je luto ze dosla :( vies co ani nemam strach. pokial vies si od zaciatku vybudovat s tym dietatom vztah tak myslim ze neni problem :slight_smile: ja tie decka uz mam v krvi :D
22. okt 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , nemusi ti byt luto, ja som necakala, ze nepride - u nas prirodz. otehotnenie velmi mozne, bohuzial, nie je
krasna praca :slight_smile:
22. okt 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga mas nejake zdravotne problemy? :/
22. okt 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose

@luga aaaaaaaach jaj... ziadny zazrak sa nekonal... :confounded:

@solinkarka takze ty uz si takto precvicujes tvoje materstvo :dizzy_face:
22. okt 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skor manzel, ja tiez dake cysty (len tam sa este presne nevie, akym su problemom - nebola som este na laparke)
22. okt 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose jaj ja uz precvicujem od mojim 12r a od 15r som sa rozhodla ze chcem babo len este nebolo s kym ho mat :slight_smile:
22. okt 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ahoj, uz od zaciatku mam zapnuty tvoj grafik, takze som ho videla trosku skor uz :wink: - zatial dobre, len tak dalej :slight_smile: - cakame zazrak :wink: ...ja som fakt necakala nic ine u mna, black, takze nesmutte, ani ja nesmutim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
22. okt 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga aj ja mam nejake cysty a mam strach ci kvoli tomu sa nam sa nedari
22. okt 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , fuuu, od patnastich - teeeeda - to ja som nikdy nebola az taka "mamickovka" - mozno preto je teraz problem :unamused:
22. okt 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , cysty kde?
22. okt 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ale nemyslim si..ja som si uz povedala ze ked to pride tak to pride a dufam ze do 30r sa aj ja dockam..to je este 7r
22. okt 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no to prave neviem.ked som bola pred pol rokom sa sone tak cosi tam bolo..doktor povedal ze je to v norme ale bohvie v akom stave to je teraz..
22. okt 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ty si aka sibalka :wink: :grinning: a co sa teba tyka, tak nesmutim, len ma to mrzi, dufala som v nejaky zazrak :sweat_smile:
a co sa tyka tych mamickovskych pocitov, tak ja som mala tiez take pocity tak od 17-tich, takze luga v tom to nebude, ze sa nam nedari :wink:

@solinkarka su bezne cysty, ktore zvyknu pocas ms prasknut, nemusi to byt nic vazne, ja som tak jeden mesiac mala a druhy nie... skor ide o to, ze zrovna v tom case si u dr. a zbada to, inak by si o tom ani nevedela, ze tam nieco bolo :wink: ale skus ist na kontrolu, ze ci je to ok, ak chces byt pokojnejsia
22. okt 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som asi trafena, stale kukam na ten svoj graf a cakam, ze sa mi tam asi nieco zjavi :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
22. okt 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok