• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@katka.he hej ma urobeny je ok a tam povedali ze 3 dni tak 3 dni :wink:
26. okt 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga jooj ako ti je len dobre...... ale v pondelok je statny sviatok a mame volno aj my jupiiiiiiiiiiiiiii :grinning:
26. okt 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 OK tak 3 dni :slight_smile: .. jasnacka ze treba posluchat to co povedia v centre ... asi kazde to ma urcene inac :wink:
26. okt 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , veru, desat dni je uz privela - max je 5 dni ...ale zase nepochopila som uplne, preco my musime presne 5 dni (este nam to zdoraznil :unamused: ) - kazdopadne, nech je uz piatok - budeme mat uz vsetky vysledky (snad) a hor sa na genetiku
26. okt 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga to ti verim..aj ja volam v piatok pre vysledky... bojim bojim.... az trasiem nech budu v poriadku... :zipper_mouth: :fearful:
26. okt 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , budu, musia byt - tfuj, tfuj :slight_smile:
inak ja by som bola normalne rada, keby mm trebars nieco najdu na tej urologii (napr. malo testost.) - lebo to by sme mali este nadej, ze by sa to dalo zlepsit :sweat_smile: - ale asi to tak nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nam vsetkym prajem do tohto kola veeeeeeeeeeeela stastia v plodeni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@luga no myslim, ze dorazi az po obede... uz ma to nebavi... :angry: tak rada by som sa jej niekedy zbavila...
@katka.he no aj mna teraz uz asi dva dni strasne bolia prsia... ale mam pocit, ze vcera to bolo horsie...

ja som sa rozhodla, ze si v piatok beriem dovolenku a budem mat 4 dni volna :grinning: tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :dizzy_face:
potom bude mm cely tyzden prec, tak dufam, ze stihneme dalsiu ovu... hmm
26. okt 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja som zvedava na tu genetiku... aj mna chce dr. poslat a chcem sa ho spytat, ci vie poslat aj mojho mm, alebo to musi iny dr.
26. okt 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja sa ti ani necudujem, ja som tiez tak nejako po tajomky dufala, ze najdu nejaku hlupost, ktora sa da liecit a vsetko bude ok :sweat_smile: ale nic a tak zase nevieme co mozme robit...
26. okt 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , koho to bavi - nikoho ... holt, mrska nas ma vsetky neuveritelne rada, nechce sa s nami rozlucit ani nachvilku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
len keby genet. netrva tak dlho - a ta by mohla vyjst dobre :sweat_smile: ...myslim, ze tvoj gyn. moze poslat aj tvojho manzela, nebude s tym ziaden problem
tak my mame do stvrtka este nadej, ze je to nieco "liecitelne" :sweat_smile:
26. okt 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga luga jasne ze je to nieco liecitelne.... a dnes existuju vselijake metody a moznosti.. takze nestracaj nadej :wink:

@blackrose dievcata normalne ste ma navnadili aby som si v piatok zobrala volno :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , velmi tomu neverim, ale malilinka nadej niekde v dialke svieti .... viem, ze tvoj muzicek bral steroidy zhruba pred rokom - bolo to na zaklade zleho hormonalneho profilu, alebo mu to len preventivne nasadili?
26. okt 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga bolo to na zaklade vysledkov spmg... malo pohyblive, nizky pocet, vela mrtvych, morfologia zla... :pensive: ..... a este aj testosteronu mal len 10 a norma je okolo 30 :confounded:
26. okt 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj s jednou spermijkou sa da narobit sarapata :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile: :dizzy_face: ..v to stale veriiiiiiiiiiiiim
26. okt 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , aha, cize aj HP - mmm, a asi mu to teda prilis nepomohlo - takze by som nemala ist velmi do optimizmu a budem sa drzat radsej pri zemi :unamused: ... katka, to iste mi povedala vcera moja gynekologicka - ze staci jedna - ale ja uz tymto vyrokom velmi neverim (hoci niekomu staci :slight_smile: )
26. okt 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja viem..su zeny co sa "obtru o trenirky" a uz su v tom... no poniektorym z nas to voobec nepomaha :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he tu dovolenku si zober :grinning: :wink:
a skusali ste sa uz niektore obtriet o trenirky??? Ja teda nie :grinning: skusim a uvidim, mozno na to treba takto :grinning: :grinning: :grinning:
testosteron je v norme okolo 30?? moj mal 17 a vraj to bolo v norme... :confused:

@luga nadej treba mat a radsej optimizmus ako pesimizmus :wink: drzim tvojmu mm palce :dizzy_face:
26. okt 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose blaky ani ja som sa neskusala obtierat :grinning: :grinning: :grinning: ..mozno tu robime chybu :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 moja brusko sa uz pekne ukazalo a musim uznat ze teraz je den co den vacsie aj to moje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@blackrose moja zas si padla ale vidim ze mrcha este nedorazila takze este nieje nic stratene :dizzy_face:
26. okt 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 jej ved ty ma dobehuješ :grinning: :grinning: :grinning: už si 26tt super
26. okt 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ahoj moja ty sa ako máš?
26. okt 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 moja leti to ani neviem ako :sweat_smile: :wink:
26. okt 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, akurat vesiam pradlo, tak sa skusim o nejake trenky obtriet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ... a tie hladiny hormonov - treba sa pozriet aj na jednotky a kazdy pristroj moze byt inak citlivy, takze "norma" trochu zalezi aj od pristroja
@majuska7979 , ahoj :slight_smile:
26. okt 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 ahoj ty moja optimistka :slight_smile: aaaaale uz je tento cyklus strateny... ale co uz, ide sa dalej :wink:
dobre bambulky, sorky ale namam cas vas precitat idem ja do extra prace si troska pozehlit :wink: tak zatial ozvem sa ku veceru :wink:
26. okt 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :grinning: :grinning: :grinning: len sa pekne poobtieraj :grinning: len nech ta nikto nevidi :grinning: :grinning: :grinning:
@katka.he mozno hej :grinning:
co sa tyka tych hormonov, tak ja len viem, ze na tom papiery sme mali vysledky a pri nich aj normy... bol sice v tej nizsej haldine, ale bol v norme vo vsetkych hormonoch...
26. okt 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj moja :dizzy_face: boze prestante sa obtierat o trenky lebo zosaliem :sweat_smile: ja neviem uz asi 3 tyzdne co to znamena :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence, tak nam sa to uz krati s martinkou, ze 99 dni do porodu :grinning:
26. okt 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok