• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@luga ale vsetko bude, neboj :wink: aj ty budes potom takto zavidiet :slight_smile:
26. okt 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly , uz sa na to tesim :wink: ...len dufam, ze sa toho dozijem :grinning:
26. okt 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga takze som si pozrela mm vysledky a ziadne jednotky tam niesu :astonished: .. takze to uz neriesim ........
26. okt 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , pre istotu :rolling_eyes: ...verim, ze si lekar nevymyslal
26. okt 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ale samozrejme, ze dozijes, uz urcite coskoro :wink:
26. okt 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly :wink: uvidime
majte pekny den , papa :slight_smile:
26. okt 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze dobre rano :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som sa teraz vytrepala z postele, no hruza :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he :grinning: :grinning: :grinning:
@luga pekny den prajem :slight_smile:
26. okt 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 dobre rano :grinning: aj ja by som sa, keby som nemusela ist do prace :grinning: je taky den, len na spanie :pensive:
26. okt 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale hned som sa prebrala a uz beham po byte, idem nieco nakupit a uvarit, manzel isiel na tovar zase chudacik
26. okt 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rano o pol 7mej sa s nami lucil, a bozkaval brusko a mala potom hodinu kopala :wink: :wink: take zlate to bolo
26. okt 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 jej to je krasne.... :dizzy_face: malinka fazulka sa zrejme tesila ocinkovi, ze sa s nou hral :dizzy_face:
26. okt 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 jeeeeeeeej, to je krasne :slight_smile:
26. okt 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky.....som stale v celku :slight_smile:
26. okt 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ahoj adi...... takze cakas do piatku..hej? :slight_smile:
26. okt 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ano ano ano :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pozeram prave na nete, co mam robit, aby som prood urychlila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. okt 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak vraj pomaha hamiltonov hmat.....
26. okt 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he to robili tusim Ninke....len neviem, co to presne je :slight_smile:
26. okt 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak tak to neviem ani ja :grinning:
26. okt 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze mrcha mrchata uz dorazila... a aj s krcami, ale na stastie sa to da zvladnut bez tabletky (zatial) lebo tu v praci nemam aj tak ziadnu po ruke...
@aduliak ahoj :slight_smile: hamiltonov hmat je tusim nieco s povolenim krcka, ale to moze robit aj tak len lekar...
26. okt 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose sakra....tak predsa mrcha dorazila? :frowning2: aj tvoj dr bude smutny,ze? :frowning2:
26. okt 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, ja si idem pospat.... :slight_smile: poobede vas mozno este stihnem prist pozriet.... :slight_smile:
26. okt 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak hej hej... ale co uz... ved som aj tak velmi na ten zazrak neverila :wink: no a aj dr. mozno jeho optimizmus prejde... takze vo stvrtok by som mala ist na krv, idem zavolat sestricke
26. okt 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze krce uz sa mi riadne rozbehli... do toho aj hlava... je mi stale teplo zima teplo... nedokazem sa na nic sustredit :confounded:
ak sa podari, idem o chvilu domov... len ma musi mm vyzdvihnut...
26. okt 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, nejake novinky? Uz som tu dlhsie nebola, zadarilo sa uz niekomu? :slight_smile:
26. okt 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ahoj, no to mi je moc luto :(, tak ja ti poviem ze ani u nas nic z toho lebo z nejakeho dovodu moj manzel nemohol sexikovat cez ovulaciou , takze zase cely dalsi mesiac cakat :unamused: .. ja ti neviem ale myslim ze pocituje dost velky natlak v tom obdobi lebo mimo toho je to pohodka, vcera bol z toho uplne mimo a ja tiez :frowning2:
26. okt 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak moja tebe sa to uz pomaly blizi...jeminku :wink:
26. okt 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata :confused: dnes este nikto ? strasne sa flakate ...pracujete, "dobiehate" aj piatok? :wink:
27. okt 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko prajem :slight_smile:
ja som dnes mala hrozny sen... brrr... zistili mi v nom, ze mam rakovinu... nador v hrdle... to bolo tak neskutocne zive, ze ked som sa na ten sen prebudila, tak som ho v tom hrdle fakt chvilu citila.... brrrr... :confounded:
katka ako?? uz si dostala?? :confused:
27. okt 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoooj :slight_smile: ja este nepracujem, prave som prisla do prace a ranajkujem :slight_smile:
27. okt 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok