• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
@blackrose , ahoj, tak dobru chut, ja tiez jem - ale teda doma
fuuu, zly sen :unamused: ...mne sa tiez snivala nejaka hovadina a "vystupovali" v nom clenovia rodiny, ktorych som uz dlhsie nevidela a samozrejme zase dake babatko - ale nemala som z neho priemny pocit
27. okt 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nemam rada taketo sny, lebo potom mas z nich neprijemny pocit este cely den... :confounded: este si pamatam, ze som v tom sne dr. povedala, ze tak uz viem, preco som doteraz nemala mat babatko... :unamused:
ale podme na krajsiu temu! dnes ideme s mm na koncert Mira Zbirku s orchestrom :grinning: tak sa tesiiiiiiiiiiim :grinning:
27. okt 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :wink: ovu sa pomaly blizi...mala som slabu ciarku na ovu teste vcera
27. okt 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len tie babatka stale mame na mysli, este aj v sne - juuuj :angry:
jeeeej, prijemny zazitok zelam - kde koncertuje?
27. okt 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 super moja takze ovu je na ceste :wink:

@blackrose super troska sa odreagujes od vsetkeho ;) sla by som na koncert :dizzy_face:
ja nemozem uz spat :angry: maly bol asi hladny lebo som sa musela ist napapat :sweat_smile: a idem sa asi pustit troska do upratovania :sweat_smile: vonku nam hrozne prsi, :pensive:
27. okt 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga v BA - Pasienky :slight_smile:
@majuska7979 velmi sa tesim :slight_smile:
ok, teraz mam anglictinu, tak padaaaaaaaaam
27. okt 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 , ahoj, tak nech je vydarena :wink:
@majuska7979 , si mi pripomenula, ze som chcela zapnut pracku - dakjem, by som zabudla ... a co si drobec ziadal na ranajky? :wink:
27. okt 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ty chodis na anglictinu? :confused:
27. okt 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no uz boxoval a ja som uz tiez vyhladla :grinning: nabudem vsetko zvaovat na drobca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale myslim ze zachvilku znova zalahnem :sweat_smile:
27. okt 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose pekne to tam roztocte s mm :wink:
27. okt 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , ked sa ti da, tak si lahni :wink: ...hlavne, ked vam prsi, tak sa bude dobre spinkat :slight_smile:
27. okt 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no da sa mi da :slight_smile: ale idem asi na postu do obchodu kupit kapustu lebo sa chystam robit segedinsky gulas, a no potom si schrupnem asi poobede :wink:
27. okt 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , takze dnes mas volny den? :slight_smile:
27. okt 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze uz sme skoncili :slight_smile:
@luga hej, mame v praci AJ, tak sa trosku vzdelavam :slight_smile: ved ja som z AJ uplna truba... teda rozumiet textu rozumiem, ale problem mam s rozpravanim :sweat_smile:

@majuska7979 no velmi to tam neroztocime, lebo sa tam sedi :frowning2: nemam rada koncerty na ktorych sa sedi... su potom ovela nudnejsie... a uz sa futbalista trosku ukludnil? Ci stale kopka??
27. okt 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , som na tom podobne, tiez sa nikdy neviem vykoktat a tak len trpnem, aby neprisiel nejaky englishspeaking klient :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a zvykne sa stavat, ze k vam niekto taky chodi?? :confused:
a mne ked sa raz za rok stane, ze mi niekto zavola, tak poviem "moment please" a volam kolegu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja mam z toho vacsi stres a paniku a kvoli tomu neviem povedat povaly ani to "moment please" :grinning:
27. okt 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stava sa to cim dalej tym castejsie ... momentalne chodi vela greckych studentov so psami - nejaka "nova moda" tento rok - a niektorym nejde dobre ani rozumiet - obcas tragedia
:grinning: ja mam z toho tiez stres a vypadavaju mi zakladne slovicka - je to celkom hanba
27. okt 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga grecky studenti???? :confused: a co tu robia???
no je to hanba, tiez si tak pripadam, ale ked mne to proste nejde :frowning2: ved som sa ucila uz 6 rokov anglictinu a nic z toho... :unamused:
27. okt 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte fesadnicky.... :slight_smile:
27. okt 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pravdepodobne studuju :wink: (ale netusim z ktorej skoly su) ...black, ja som sa ucila dvanast rokov - este som chodila aj na "jazykovu zakladku" a vidis - to by chcelo odist aspon na rok do uk
27. okt 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja musim v robote kazdy den komunikovat v AJ....na zaciatku to bolo desne, ja som vzdy skor hovorila po nemecky....ale bola som donutena a teraz mi to uz nerobi problem chvalabohu....
27. okt 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ved jasne :wink: len som sa cudovala, ze z grecka na slovensko! :grinning: :grinning:
no jedine to, odist, ale teraz je uz neskoro a ked som bola mladsia, tak to este nebolo take ako teraz... vtedy sa to len rozbiehalo a hlavne, ja by som to asi aj tak nezvladla odist sama niekam prec...

@aduliak ahoj :slight_smile: tak ako, ako nerodis?? :wink:
27. okt 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak to je super, bola si donutena... ja nie som a tak na to aj kaslem :wink: mm tiez nema problem rozpravat ci nemecky alebo anglicky... ale on chodil z prace na sluzobky do zahranicia, tak tiez bol donuteny...
27. okt 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak kto mi povie, ze ta glukozova voda sa da celkom zniest, tak ho asi poslem niekde :grinning: :grinning: :grinning: Samozrejme som hrala hrdinku, ked som dostala ten kybel -sialku s tou vodou, ale ked som uz bola v polke , tak ma dobre napinalo, tak som si tam dala citron, chvalabohu som ho mala :sweat_smile: . No ale to bol des, fuj, fuj a este raz fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 fuuuuuuuuuha, nezavidim.... to je fakt take hnusne?? :confused: :zipper_mouth:
27. okt 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najprv to bolo ok, ale uz v polke pitia, a to bola fakt velka sialka, taky kybel, ma napinalo, potom som musela cakat 2hod, kazdu hodinu mi brali krv z prsta. Dnes som si ista, ze nebude ziadna cokoladka ani nic sladke , fuj, fuj
27. okt 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem do mesta, pokupit nejake veci, ked je tak pekne, hlavne do lekarne, ale mi je bleeeee :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
27. okt 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 daj si kyslu uhorku :wink: no tie dve hodinu su hadam este horsie nez to vypit, nie? Ja neznasam cakanie... :confounded:
27. okt 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 a viem, ze je to riadne hnusne ta sladka voda :slight_smile:

@blackrose nerodim....vsak piatok, nie??? :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ved jasneeeee, ja len pre istotu :grinning: :grinning:
27. okt 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok