• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
@blackrose zajtra mam poradnu, som zvedava..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: bola by som najradsej, keby mi povedala,ze som na 2 cm otvorena a ze za chvilu rodime :slight_smile:
27. okt 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , ahoj, sa mas :wink:
@blackrose , ved Gracko dostalo tu financnu vypomoc od EU, tak asi zainvestovali aj do vzdelania :grinning: ... a niekto proste nie je na jazyky
@vrabcek154 :confounded:
27. okt 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky...tak ja som sa az teraz dostala k netu....
blacky..ahojky moja..ano prave teraz som to dostala...takze mrchujem aj ja... ale dobre je... aspon mi presne vychadza na 3ti den v piatok ist na ten HP... :wink: .. uz len prezit tych 4-5 dni bolesti a bude znova aspon na mesiac pokoj :wink:
27. okt 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , ahoj, beries to pekne optimisticky, tak nech to tentokrat tak strasne neboli a pokoj bude aspon rok :wink:
27. okt 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga to sa len tak tvarim, ze to beriem optimisticky :grinning:
27. okt 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , tak sa vies dobre tvarit :wink: ...ale nabuduce sa (prajem) nebudes musiet :slight_smile:
27. okt 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga dik :wink: ... a ty ako? uz vies nieco nove?
27. okt 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , nie, zajtra budu vysledky z uro a v piatok dalsi spg., mozno aj moje HP
27. okt 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moje budu v piatok tak som zvedava....
27. okt 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , koniec tyzdna bude zaujimavy :sweat_smile: ...ach jo, to nema konca kraja, ze :unamused:
27. okt 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga veru.... ale aspon budeme vediet na com sme... :wink:
27. okt 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he jej, no aspon nieco je na tej mrche pozitivne, ze stihas HP v piatok :wink:
mna uz dnes len trochu pobolieva brusko, je mi podstatne lepsie ako vcera... normalne nechapem :confused: len obcas mi zvykne byt takto zle...
ja idem uz zajtra na krv... zase ma bude boliet cela ruka 3 dni... sestricka nevie brat krv.. :confounded: no nie vsetko musi byt uzasne na tom mojom dr. :sweat_smile:
27. okt 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :grinning: ... hej to mas pravdu..a mozno sa jej to zajtra podari a tebe pichne a zoberie krvicku na prvy sup a dokonca bezbolestne... ja stale ked niekto roprava o brani krvicky ..tak si spomeniem na serial Nemocnica na kraji mesta...a herecku Janzurovu, ktora ako sestricka vravela doktorovi, ktory bral krv... jeee pane doktore vedle... ajajaj zase vedle :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , no aspon nieco :sweat_smile:
@blackrose , nezavidim, ja mam po pondelnajsom odbere dve modriny na ruke - hore sa jej "stratila" zila, tak nebolo dost krvi a asi tri minuty sa to tam pokusala trafit :confounded: a potom bodla dole a tam praskla zila ....minule mi tak dobre odobrala, ze som ani vpich necitila a teraz to bolo hotove tyranie :rolling_eyes:
27. okt 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he :grinning: :grinning: :grinning: vtipne - ale nie, ked sa to stane mne :grinning:
27. okt 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ja si utekam volaco na obed spravit.... :slight_smile: poobede vas pridem este pozriet :slight_smile:
27. okt 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , obed? uz ani neviem, ze bol :grinning:
27. okt 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he no pekneee :grinning: :grinning: :grinning:
baby ale mne nepichne ani vedla, ani ma to v tej chvili nezaboli... ale potom ma ta ruka neskutocne boli, neviem do nej nic tazsie zobrat, neviem ju zohnut ani vyrovnat... no hroza... nechapem... a tiez som po prvom raze mala obrovsku modrinu...
27. okt 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , tak to je zaujimave - moznoze preto, ze mas taku chudu ruku :sweat_smile: ... lebo mna potom ani tie modriny nejako extra nebolia - len v ten den trochu
27. okt 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa, uzite si zvysok dna :slight_smile:
27. okt 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ale ja som to nikdy nemala a uz mi x-krat brali krv... :unamused: ale aj svagrina povedala (ona tam tiez chodi), ze ta sestricka nevie brat krv. Je mozne, ze ma to boli viac ako niekoho ineho, ale ja som nikdy ani modrinu z brania krvy nemala...
@luga krasny den aj tebe :slight_smile:
:dizzy_face: tak uz som spat :grinning: a stihla som si este aj pospinkat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. okt 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: @luga moja no mam uz 2 den volna, a este zajtra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taka som happy chcem zacat vysivat tak uvidime ci mi to vyjde :slight_smile: inak vcera som mala po dlhanskej pauze keksik :dizzy_face:
a bola som v obchodoch a mala som nejake vouchery to som dostala tasku pre maleho na plienky ku kociku zadarmo :slight_smile:
27. okt 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: @blackrose moja maly kopka vo velkom, a specialne z rana ak sa mm zobudi a prihovara sa mojmu brusku, potom on si ide do prace a ja mozem uz nespat :sweat_smile: uz som ho zbuzerovala za to ze mi to robi skoro kazdy den, ale on sa len usmieva popod nos chlapi :rolling_eyes: uz teraz vydno ze budu drzat spolu :sweat_smile:
27. okt 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak moja uz chces mat ten porod za sebou vsak :wink:
27. okt 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 jeeeeej, to je krasne, ze uz takto vnima ocina :slight_smile: vcera to hovorila aj vrabcek, ze jej to malinka robi tak isto :wink:
27. okt 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no je to zaujimave :grinning: hlavne ak oni si idu do prace a ty chces dalej spinkat a to male sa rozhodlo boxovat :sweat_smile: ale no co uz narobime :grinning: a o ktorej idete na ten koncert??
27. okt 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 o siedmej zacina, ale pred tym ideme este niekde na veceru :slight_smile: tak aj romantika bude :grinning: :dizzy_face:
27. okt 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :dizzy_face: @blackrose ale mas fajne :dizzy_face: tak si to pekne uzite :wink:
27. okt 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok