• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
@blackrose jej, krasny vecer vas caka.....si to uzite! :slight_smile:
ja som si hodinku pospala.....a zase ma brusko pobolieva.... :unamused:
27. okt 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: @aduliak moja no coskoro pojde male von , ja ti davam max tyzden
27. okt 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 ja chcem cez vikend porodit moja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale viem, ze babatko je teraz panom, takze zalezi na nom :slight_smile:
27. okt 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vsetkym krasne stvrtkove ranko :slight_smile:
28. okt 2010 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko aj ja prajem :slight_smile: ja mam od dnes po obede viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikend :grinning: :grinning: :grinning:
@katka.he ahoj :slight_smile: tak ja uz mam odber za sebou... a 9 - 10 dc pridem zase na folikulometriu. Inak som si dnes zistovala, ci mi robil aj ster na ureaplazmu a ano, tak mam aj tu negativnu, tak som rada :slight_smile:
28. okt 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose blacky super ... to je dobre ze mas na ureu... negativne vysledky... juj a ako ti potichucky zavidim ze mas volno
28. okt 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose a aky bol odber...ruka boli alebo nie?
28. okt 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he a ty si si ho nevybavila?? ved som ta navnadila, ci nie? :wink:
no zatial neboli a vyzera to tak, ze uz ani nezacne... dufam :sweat_smile: viac ma boli ta druha, z minuleho tyzdna :grinning:
28. okt 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose aale co ti poviem... navnadila..ale co by som robila sama doma bez mm? dovolenku si musime nechavat na dolezitejsie veci.... :wink:
28. okt 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he no vies, pretoze jej uz vela nemam..a aspon na Vianoce..alebo tyzden po by sme chceli byt s mm domka :dizzy_face:
28. okt 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he no ved aj ja som dufala, ze si aj mm zoberie dovolenku, ale nevyslo mu to, tak ja aspon upracem, nebudem musiet potom cez vikend, urobim nejaky kolac a tak... pohodicka :slight_smile: ja mam dovolenky dost, kedze som neminala skoro ziadnu cez leto
28. okt 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no ved to ..my sme ju minuli cez leto ... kedze sme boli pri mori.. ale nelutujem... mame krasne spomienky...no mna keby nebolelo brucho, tak si tiez upracem uz v piatok..ale mozno mi bude lepsie... este ze som v kancliku sama... sedim tu v takej neprirodzenej polohe skrcenej s teplou poduskou na brusku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :grinning: .... uz aby presli tie dni :frowning2:
28. okt 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky....uz som doma z poradne....takze na porod to este nevyzera, krcok stale 2cm, mala je este dost vysoko.....tak ja uz neviem.....ja uz chcem rodit!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
takze moj HP v poriadku a neviem sa dockat ako muzicek - dufam, ze tam dnes pojde po vysledky (vravel ale, ze do ambulancie uz nevkroci :sweat_smile: )
a ja uz len jedna dvadsatdvahodinova sluzba a volnooooooooooooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
28. okt 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj :slight_smile: supis, ze mas HP ok :slight_smile: a tvojmu mm sa ani necudujem :sweat_smile: :grinning:

@katka.he nazavidim ti tie bolesti.. ja som sa este dnes rano o piatej zobudila na priserne bolesti, hocijako som sa ukladala, dala si tabletku a nic nepomohlo, uz som ani nezaspala... nechapem, toto u mna nie je normalne :angry:
a cestou k dr. v aute ma to brucho priserne bolelo...

@aduliak no mala asi caka na riadny termin :wink: :sweat_smile:
28. okt 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj :slight_smile: supis, ze mas HP ok :slight_smile: a tvojmu mm sa ani necudujem :sweat_smile: :grinning:

@katka.he nazavidim ti tie bolesti.. ja som sa este dnes rano o piatej zobudila na priserne bolesti, hocijako som sa ukladala, dala si tabletku a nic nepomohlo, uz som ani nezaspala... nechapem, toto u mna nie je normalne :angry:
a cestou k dr. v aute ma to brucho priserne bolelo...

@aduliak no mala asi caka na riadny termin :wink: :sweat_smile:
@aduliak :sweat_smile: .... to som strasne zvedava, kedy sa to rozbehne - dr. ti nepomohol?
@luga ee .... nepomohla....krcok je stale uzavrety....dalsia poradna stvrtok :confounded:
@luga a super, ze mas dobre vysledky HP!
28. okt 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ani ja sa mu necudujem - ale asi je pravda to, ze keby maju rodit muzi, tak by sme vymreli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@aduliak , no ved "predpokladany" termin mas tiez cez vikend, tak to snad este vydrzis :sweat_smile:
28. okt 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak to asi hej... :wink: a vidis, vyzera to tak aj ked nerodia... :confounded:
dnes som znova po dlhom case pripravila mm vitaminiky... obcas mu ich budem davat, aspon trocha nech nieco do seba pcha... :sweat_smile:
28. okt 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga jeeej super lucia..mas dobre vysledky.... veeelmi sa s tebou tesim.. ja som zvedava na moje vysledky... modlim sa aby boli dobre..a tebe a tvojmu mm drzim silno palceky nech bude vsetko OK....
28. okt 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :grinning: super poznamka - cierny humor ... ja tiez rozmyslam, ze etse nejake ecko kupim (par tabliet ostatnych doplnkov este mam) a zacnem ho napchavat - uvidim, co nam povedia vo FC - ako to bude casovo - ak by sme mali este dlhsie cakat, tak nech ich papa - hoci vravel, ze uz nebude, ale bude, presvedcime :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. okt 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no cierny humor... ved co ine nam uz zostava... :wink:
ja som si tiez teraz povedala, ze mozno mu tie vitaminy pomohli aspon na pohyblivost, lebo kedysi bol na podciarknutom b-cku ... co znamena, ze tam nie je progresivny pohyb a ide o pohyb do stran... po case mal uz len ciste b-cko...
tak aby sa mu to nezhorsilo, tak mu budem robit take cykly vitaminove. Nebude ich brat v kuse, ale vzdy mu dam nejaku pouzu. Ono to tiez asi nie je vhodne pre telo, aby sa stale dopovalo vitaminmi... a teraz mal pauzu od jula. Tak je asi znova na case nieco papat... :slight_smile:
28. okt 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , dakujem, aj ja som rada ...a ja zajtra drzim palec :wink:
28. okt 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , moj mal tiez asi tak nejako pauzu .... veru, musime zacat, lebo sa bojim, ze nam povedia azoo (strasne sa toho bojim :unamused: )...akurat som mu volala, tak ze uz tam caka :grinning:
28. okt 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ako bolo na koncerte? ... mm nadaval, ze sa nevedel dostat domov - akurat tadial siel pred zaciatkom koncertu - ste mu zavadzali :grinning:
28. okt 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak takze este nieste pripraveny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teraz to bude o nervy vsak moja :grinning: :sunglasses:
28. okt 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no tak sa to robi zavadzat luginmu mm na ceste domov ?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , ahoj maji :slight_smile: ...veru, nerobi sa to :wink:
28. okt 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 ani nehovor....nervy mam uz stale....dnes som od 4 hore, co som bola nervozna z poradne.... :sweat_smile:
28. okt 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no strasne to bolo, teda co sa cesty tykalo... neviem ci teda kvoli koncertu, ale cele mesto bolo upchane... no hroza... a to tvoj mm nebol este vnutri :grinning: mali to zle zorgnizovane... ludia boli strasne nervozni, bolo to preplnene na prasknutie, ale potom ked to zacalo, tak bolo super :slight_smile: proste Zbirka :dizzy_face:
ja na azoo... radsej ani nemyslim... ale chcela by som mm preventivne v zime poslat na spg, ci sa mu nezhorsuju vysledky... :unamused: ale on o tom este nevie :wink:
ak ti mm zavola, rychlo nam daj vediet! :confused: :sweat_smile:

@majuska7979 ahoj :slight_smile: nooo, na buduce sa budeme snazit niekde uhnut :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze aj u mm hp a stery v poriadku ... urolog ho pekne povzbudil: "nebojte, budete mat deti, ale nie prirodzene" :stuck_out_tongue_closed_eyes: - to mi je novinka :rolling_eyes: :grinning:
28. okt 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok