• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
dievcata niekedy mam dojem ze si tu pisem sama so sebou :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :grinning: .. tak, kedze tu nikto nie je tak sa mavajte krasne... vsetkym prajem prezitie krasneho vikendu a pokojne prezitie dusiciek :dizzy_face: :slight_smile:
29. okt 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ale ani sa necudujem, ved vsetci okolo mna boli chori, minuly vikend som pomahala mame s upratovanim pomalovani pri otvorenych oknach a aj ona aj brat boli chori.. hmm... len dufam, ze ma to prejde za tieto styri dni volna
jasneeeee ze vysledky budu vyborne :slight_smile: ja nad inym ani nerozmyslam :wink:
29. okt 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ja tu som :wink: ale ak ochadzas, tak aj tebe pekny vikend a prijemne prezitie sviatkov :slight_smile:
29. okt 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/2e1a7c bre ano ja som sa teraz zobudila mam dnes volno posexualne :grinning:
29. okt 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ahoj :slight_smile: aj ja mam dnes volno :grinning: ale neplanovane som ochorela, tak to volno asi stravim cele v posteli :frowning2: vlastne... nie ze by mi to vadilo :grinning: len keby som sa lepsie citila...
takze ste ovu stihli?? citala som co ste vcera podstupili... super, ze sa vami zaoberaju, dufam, ze vam pomozu a budete mat babatko aj bez IVF :dizzy_face:
29. okt 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@blackrose , ty si vies vybrat volno :sweat_smile: ...rychlo sa uzdrav :wink:
29. okt 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj :slight_smile: no jasneeee :grinning:
29. okt 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga
@blackrose som tu nakukla a koho tu nevidim :wink: :grinning: ... caute babulky
29. okt 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose
@katka.he , ahojte
anka, ako sa citis?
katka, tak ako ste dnes dopadli?
29. okt 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....som tu zas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: poupratovala som vsetko, umyla tri okna, bola na hodinovej prechadzke....a Terezka nic....si tam hovie, puci sa, kopka,ale von sa nechysta :slight_smile:
29. okt 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , ahoj :slight_smile: ....tak ju tam nechaj este tyzden :wink:
29. okt 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no....asi budem musiet :slight_smile: ale aka je tvrdohlava aj ked je len v brusku potvorka :slight_smile:
29. okt 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak :slight_smile: deti s nami cvicia uz od pocatia ... ona je teraz panom, vyberie si sama, kedy pojde von ...ale odkaz jej, ze uz sa jej nevieme dockat, tak nech nerobi drahoty :wink:
29. okt 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja sa s nou cely den rozpravam, ako ma postielku nachystanu, ako sa na nu tesime, ako ju lubime....a ona sa len vypuci a ma nas na haku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. okt 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak :grinning: :grinning: :grinning: ...ktovie, co si mysli .... adul, pre upokojenie, uz to ozaj dlho nepotrva - max tri tyzdne :sweat_smile:
29. okt 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga joj, daj pokoj....myslim,ze v TN vyvolavaju porod po tyzdni prenasania....zajtra idem do nemocky za porodnikom, tak sa ho popytam, ako to s nami vidi :slight_smile:
29. okt 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , este lepsie, takze uz len dva tyzdne :wink: ... ale nie, daj vediet, ako na tom ste potom
29. okt 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga jasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: stale si robime srandu, ze co ked to bude chlapcek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. okt 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , mne to vadit nebude :wink: :grinning: .... ale myslim, zeby to uz zistili :wink:
29. okt 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no neviem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: stale nam to nechceli potvrdit na 100% :slight_smile: ale to je jedno.... :slight_smile: tych par ruzovych veciciek by som odlozila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. okt 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , podarilo sa ti zohnat neutralne veci? ... lebo ono to je dost tazke - Vanesa ma vsetko ruzove, lebo ziadna ina farba neexistuje ... ja nemyslim, zeby to bol chlapec
29. okt 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga my mame vacsinou neutralne farby....takze bezova, zlta, zelena :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale aj par satociek mame, babka neodolala :slight_smile:
29. okt 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: satocky musia byt ...adul,som zvedava, kedy sa narodi ... co planujes na vikend?
29. okt 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak no ja pre dnes koncim...nejako ma na spanok lame :slight_smile: prajem vam krasny vikend a keby cosi, tak dam vediet :slight_smile:
29. okt 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga este na chvilku som tu :slight_smile: zajtra idem do tej porodnice, potom si uvarime zemlovku na obed a budeme si uzivat posledne dni vo dvojici....a ty?
29. okt 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , my ideme domov - takze rodinka a pohoda
29. okt 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nejako som sa zapozerala do telky a zacitala, tak odpisujem az teraz :sweat_smile:
citim sa celkom fajn, uz ma ani hrdlo neboli, nadcha sa mi zatial takmer nerozbehla, len mi trocha huci v hlave... citim sa ako keby som mala teplotu, ale nemam... dufam, ze sa to velmi nerozbehne...

@aduliak no verim, ze sa to rozbehne rychlejsie, ako si myslis :wink: kamoska este rano nevedela ze bude rodit a vecer uz porodila :grinning: takze, len sa copani prihovaraj :slight_smile:

no, pocujem, ze uz mm prisiel, tak sa majte krasne, idem sa nechat obskakovat :grinning: :grinning:
29. okt 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga takze paradny vikend.... :slight_smile:

@blackrose dakujem za povzbudenie :slight_smile:

a ja uz vazne tiez idem od vas... :slight_smile: pekny vikend!
29. okt 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa, aj moj uz prisiel :dizzy_face:
29. okt 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky moje :wink: ako sa mate?daco noveho ?nova tehula alebo co ste dfajake vysterenia pochodili.napiste:D
nam sa to krati uz je za nami mesiac aj pol :wink: mali sme 183 a teraz mame 137 tak parada :D
nech uz je marec :wink: :wink:
29. okt 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok