• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@luga ahoj ale nic take, vsetko po starom..stale cakam na ovulku a ona nikde uz som 19dc :unamused:
8. nov 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka :confused: to vazne? a kde sa zdrzala ta potvorka? grafik nemas? a kolko dnove cykly zvyknes mavat?
8. nov 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga 30-31dnove :unamused: graf veru nemam bo meram len prvy cyklus a zapisujem si to doma :slight_smile: no len teplotka stale nizko
8. nov 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
acha, nepises teda na fertilityfriend ani na kinderwunsch, niekde na papier? a t stale 36,3?
inak uz by ta ovulka mohla byt :unamused:
8. nov 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no dnes do konca len 36,0..myslis ze ma vplyv na to ze meriam o stvrtej rano?
8. nov 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm, tak ked uz takto klesla, tak ovulka musi byt za dverami :wink: ... jasne o stvrtej je t nizsia ako o siedmej - ale hlavne je, ze merias stale o tej stvrtej - to sa ti chce tak skoro vstavat? :sweat_smile:
8. nov 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no nehce ale musim kedze byvam na dedine a o piatej rano mi ide bus do prace..mam aj ovu testy ale neviem kedy ich robit
8. nov 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , fuuu, nezavidim, to by som nezvladla :sweat_smile:
podla mna to uz tento cyklus nema zmysel zacinat (aj ked teoreticky sa da skusit) - uvidis, ako to vyjde podla teploty
8. nov 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga do mrchy mam este nejakych 13dni cca tak uvidim
8. nov 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka, ved ano, to je proste najvyssi cas na ovu :slight_smile:
8. nov 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga aj ked neviem ci je alebo neni ovu skusame stale s drahym :wink:
8. nov 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , tym nic nepokazite :wink:
8. nov 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak ja mam po krasnej nadhernej nedele... skoda... mm bol od piatku do nedele prec a ked sa vratil, tak sme si urobili krasne nedelne poobedie... citila som sa ako cerstvo zalubena :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
ja mam asi dnes ovu... o piatej idem k dr. tak som zvedava, ci tam este folik uvidi...
http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
8. nov 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ajoj cerstvo zalubena :grinning: ..tak aspon niekto ma tu ovu :D
8. nov 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ved hej a ja len dufam ze to nevinde nazmar :slight_smile:
8. nov 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
no tak dufam, ze aj tvoja je uz za dverami, ked si dnes tak klesla, tak to vyzera na ovu :wink: snazilkujte :dizzy_face:
a ktory si den od zaciatku ms???
8. nov 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose uz som 19dc a cykli mam 30-31dnove...
8. nov 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ahoj, oooooooo :slight_smile: ...tak ste ju predsa stihli - a si sa bala :wink: ... a ked to bolo take "zalubene", tak nech to ma aj pozadovany "efekt" :slight_smile:
8. nov 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga dakujem :wink: a este dnes po praci budeme spolu, tak to hadam este stihneme poistit :dizzy_face:

@solinkarka tak to ti aj moze vychadza, ked by si dnes mala ovu a mala by si 12 dnovu LF (lutealna faza - od ovulacie po ms), tak to vychadza na 31 dnovy cyklus... pravdepodobne mavas tak neskor ovu
8. nov 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose boze to je hroza :slight_smile: a vies co ma tak zaujima ze ci aj tehotna ovuluje...ked uz predsa nema kramy tak by uz nemala nie? :confused:
8. nov 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose, urcite :wink:
@solinkarka , jasne, ze nie je ovu
8. nov 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga dakuejm za info :wink:
8. nov 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. nov 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. mozem sa k Vam pridat? :confused: uz som tu raz pisala... no o par tyzdnov som sa pridala k mamickam cakatelkam....... zial nas drobcek nevydrzal a cez vikend v 9 tt+ 3 dni odisiel.... tak teraz si dame chvilku pauzu a zaciname odznova..... :pensive:
8. nov 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mozem sa aj ja pridat k vam? :slight_smile:
8. nov 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka1987 ahoj..to mi je luto ze to takto dopadlo.tiez by som bola z toho na nervy...ale hlavu hore si mlada :slight_smile: kolko ste sa snazili?
8. nov 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím si jednu objednávku na miminko :wink:
8. nov 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka ahoj ...presne rok a pol sme sa snazili viem nie je to az tak vela..... ale aj tak.. takmer 10 mes.som brala duphaston a mala som ist uz na laparku.. vtedy sa podarilo babatko... no a takto to dopadlo.... ale myslim pozitívne lebo keby upadnem depresiam , zbytocne zotavenie maternce a organizmu predlzim.... uz mame naplanovanu na jar s mm dovolenku az si oddychneme... a necham tomu volny priebeh....
8. nov 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka1987 to je dobre...my sa snazime len 5 mesiac ale zda sa mi to vecnost :unamused: vsimla som si ze sme rovnaky rocnik a dokonca aj menovkine :slight_smile:
8. nov 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dakujem vam vsetkym za podporu! uz sme od dnes s Terezkou doma, je uzasna!!! krasna, zlatunka, dobrucka....no nemam slov....nasa princezna! :slight_smile:
8. nov 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok