• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
veru, aj alpy by mi tam mohli narásť... :grinning:
16. nov 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka, držím palčeky a potom ukáž aj fotečku, sa teším... :grinning:
16. nov 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alp radsej nie, potom by sa v tom bolo tazko vyznat :slight_smile:
16. nov 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mám vážne problémy... Asi sa pocikám.... :frowning2: Mám ísť k nemu s plným mechúrom, no neviem či to zvládnem... a aby nebolo málo, asi ma prestal poslúchať žalúdok! :zipper_mouth:
16. nov 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... dost zle ... nezostava ti vsak nic ine, len vydrzat .... alebo sa vycikaj uz teraz a sa riadne napi, to by sa mohol mocak naplnit este ...
16. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak podávam hlásenie: nebolo nič vidno, len gestačný vak a žlté teliesko, ale tehu mám potvrdené, o dva týždne idem na kontrolný ultrazvuk... A teraz bomba: vraj som otehotnela len nedávno a ovulácia nebola skorej ako 18 dc a teplota je vraj nespolahlivá... Dobré,že? Takže baby, kašlite na plodné dni, milujte sa stále... :wink:
A k pitiu: vraj mi može kludne vypočítať, dokedy možem ešte absolvovávať žúry... :wink: Samozrejme som to nechcela, nedám ani kvapku do seba,ale je fajn vedieť,že ani teraz by som bábu neublížila, tak 2 týždne dozadu 10000% nie... :wink: :slight_smile:
Majte sa, letím pre malú.... :wink:
16. nov 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka tak super....ja som uz inac citala a pocula od viacerych, ze meranie BT nema az take vysoke percento uspesnosti
16. nov 2009 o 15:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, ninka super,
ja som bola dnes u mojho dokiho, povedala som, ze sa snazime viac ako pol roka, trochu som pridala , aby ma nevysmial, povedal, ze u mna je vsetko ukazkove - ovulacia bude vo stvrtok, vtedy sa mame aj snazit, najlepsie vecer... :slight_smile: a ten spermiogram, spravi tiez on, len mm musi doniest cerstve rybicky , buduci tyzden, za poplatok 3 eur
16. nov 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka tak blahozelam...a vela zdravicka vsetkym...
16. nov 2009 o 17:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky je tu este niekto ?
16. nov 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak som mala brutal den :sunglasses: tak ako som sa dnes nabehala to za cely rok nie :grinning:
prvo som ostala stav v traficu, to som meskala na zaucanie asi 10min, potom sme mali hodinovu prestavku, to som sa rozhodla ist do banky :angry: a metrom, myslela som ze to otocim, presvihla som to o 20min :grinning: ale vsetko bolo ok, nic mi neurobili :grinning: vsak ja za to nemozem, ze to blbe metro jazdi ako sa mu zachce :rolling_eyes: skoncili sme o 4pm co je o hodkyu skor nez sme mali, :wink: a zajtra zaciname o pol hodky neskor :grinning: takze super :grinning:
ale novy system je nahovno :angry: je az privelmi zmodernizovany, ze sa ani debil z toho nevysomari, ale co uz :rolling_eyes:

nina, neuveris, ale si pamatam ze mi pisalo v horoskope, ak sa snazime o babo, najlepsie dni su 12,14 :grinning: takze asi nieco na tom bude :grinning: i ked si myslim , ze pri dnesnom doslova behani,ak nejaka ta skrupinka vo mne rastla to som ju pri dnesnom behani vytriasla :confused: :rolling_eyes:
16. nov 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu este niekto :wink: asi nie, ako vzdy :wink:
16. nov 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem sa rozpravat sama so sebou :rolling_eyes:
16. nov 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka mozme sa porozpravat ak chces...
16. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojjjjjjjj mata
ako sa dnes mame??? normalne tu uz skoro nik nieje :angry:
ako sa mas???
16. nov 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majka mam sa ok vdaka za opytanie.dneska som bola u kozmeticky tak som krasna :grinning: :grinning: :grinning:
a ty ako?
16. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mati, ja si myslim ze u teba to ide na dobrej ceste, :wink:
16. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja narozdiel od teba, som behala cely den :sweat_smile: a vypadam hrozne :wink:
nemozem sa uz dockat este zajtra do prace a letime domkou :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vazne sa hrozne moc moc moc moc tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. nov 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco si myslis ze to je u mna na dobrej ceste?

a kde byvas ze letite domov?
16. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v uk, presnejsie londyn :unamused: a ver mi uz mi to tu lezie na nervy :unamused: hlavne to pocasie :confounded:
preco si myslim, lebo ako si pisala, uz citis ked mas ovulku, a viem ze dr casto hovoria ze ked beries antikoncepciu, to asi taky rok treba na ocistenie tela :wink:
16. nov 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ja tu ovu mam vdaka liekom... :unamused: keby som ich vysadila tak mi ms nepride.
a ake mate pocasie?my sme mali od piatku super 12 stup slnecno.dneska tiez nebola az taka zima ale bolo zamracene.
16. nov 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuto, to je hrozne, 10min prsi, 10min vyjde slniecko, proste pocasie na hov...no s prepacenim :angry:

ale co tu mozme ine cakat, blby kraj blbe pocasie, zacinam to tu fakt neznasat, jedine co ma tu drzi, to je nas sen skoncit domcek, kupit auticko a este vyuzit tento kraj ak otehotniem, co dufam este stihnem, nech uz som tehulka :grinning:
16. nov 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko ste UK?
16. nov 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja to som uz viac nez 4 roky, a mm je tu uz asi 8, alebo 9
16. nov 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ste sa zoznamili tam?
16. nov 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babule už som tu dlho nebola... :slight_smile: čo je nové??? :confused: žiadna tehulka??? :confused:
16. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áááá tak predsa máme tehulky :slight_smile: objednávky prišli asi tam kam mali... :wink: ...srdečne blahoželám nina88 aj tebe tina... :slight_smile:
16. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mata tu sme sa zoznamili :grinning:
16. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majka7979...pod ku nám k tridsiatničkam aby si tu nebola sama... :wink:
16. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tam :wink: dufam ze nevadi ze mam 24??? :wink:
16. nov 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok