• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@blackrose no ja nemeriam vobec, dnes je treti den.. v utorok som aj citila take stavy ze asi dostanem len ovela miernejsie nez zvycajne, ja vacsinou umieram pred kramami a tento krat to nebolo take silne no a vcera sa to uplne ustalilo a skoro ziadne bolesti, dnes tiez take zvlastne ale nic moc... . Inak nemam vobec ziadne priznaky, takze asi ich dostanem dnes, no uvidime :unamused:
11. nov 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat uplne ten strach poznam ked to meska a nevies ci spravit test
11. nov 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja by som tak rada ale mam taku malu dusicku, ze dufam ze som v tom a ked spravim a nic z toho tak bude po tom :frowning2: .. vcera mi manzel hovori ze ci som si to dobre vyratala.. keby vedel ako presne si vsetko ratam, ja mam kramy vyratane uz na dalsie 3 mesiace dopredu kedze mi chodia nacas chlapi jedni :grinning:
@isabella_fly no ved to... este asi pockam do vikendu... ak sa ani zajtra neobjavia v co hrozne dufam tak v sobotu si spravim testik a potom bude bud :slight_smile: alebo :frowning2:
11. nov 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat juj, tak nevahaj a testni :wink: skus sa od toho odosobnit a ratat aj s tou horsou moznostou, aby si nebola sklamana, ale ak ti meskaju uz 3. den, tak je to dobre znamenie :slight_smile: vies kedy si mala ovu??
11. nov 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja spalo sa mi otrasne :confounded: akurat dnes sa mi spalo uplne nanic :confounded: na pravom boku malemu sa nepacilo to ma kopal, na chrbte to som zas ja nemohla vydrzat lebo ma brutalne chrbat bolel no a na lavom znova kopal, ale nakoniec som nejako zaspala a nasla nejaku tu polohu :sweat_smile: a dnes bude hrozne v praci pocasie je na 4 pismena, a lety su dnes plnucke :rolling_eyes: co viac si mozem priat :rolling_eyes:
11. nov 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 juj chudatko nase... :frowning2: ja neznasam byt nevyspana, mne spanok velmi chyba
11. nov 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moja ani mi nehovor, som unavena, musela som si urobit kavu, spat uz nemozem, lebo ked lezim to ten maly si tancuje a kope, a chrbat ma boli tak ci tak takze je lepsie ked sedim nez lezim :rolling_eyes: uz to zacina moje tehu priznaky a bolesti, vcera som v praci pocitila jeho krasnu nozicku, ako uplne nadhernu :dizzy_face: asi ju riadne vystrel tak sa mi brusko vypuklilo :grinning:
11. nov 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat , tfuj, tfuj, uz nam treba tehulku - bo od marca ziadne porody tu nemame naplanovane :grinning:
@majuska7979 :unamused: tak to ti nezavidim - vydrz este dva a pol mesiaca a potom sa ....tiez nevyspis :sweat_smile:
11. nov 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no neviem ci sa da od takehoto niecoho sa odosobnit, ja nemam ovulacne testy takze ratam z toho co som vycitila som mala ovulku v stredu 27 oktobra a mali sme sexik den predtym tak uvidime :confused:
11. nov 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja nic inne mi neostava len to vydrzat :wink: :sunglasses:
11. nov 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga he he, dakujem, no uvidime :slight_smile: .. mojej svagrine sa snivalo ze som tehotna tak ked to vyjde to bude ina haluz a ked nevyjde, tak uz o ziadnych snoch nechcem ani pocut :grinning:
11. nov 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose a co ty? ako ide progres? vidim ze ste to tiez stihli den pred ovulkou tak snad to vyjde, moc vam drzim palceky :wink:
11. nov 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , asi tak
@haninkat , niektore sny sa plnia - mne sa mesiac, ked som otehotnla, tiez snivalo, ze mam v brusku mimi - som ho tam videla v zrkadle ...ale odvtedy sa mi o mojom tehu snivalo raz-dvakrat a to uz pravda nebola ..... takze veeelka nahoda to bola
11. nov 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a ty si bola tehotna uz? ja ani neviem??
11. nov 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat , bola - asi tri tyzdne vsehovsudy - v januari
11. nov 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga joj to ma moc mrzi :frowning2: tak nech sa ti teraz rychlo znova zadari a objavi sa ti krasny usmev na tvari :slight_smile:
11. nov 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga to s tym "a potom sa... tiez nevyspis" bolo bombove :grinning: ale tak lepsie ked drobec zobudi placom, ako ked sa clovek budi na nejake bolesti... asi :sweat_smile:

@haninkat ja som tomu vtedy tak tiez neverila a tiez som vlastne ani nevedela kedy bola ovulka, no a nejake 4 dni som cakala a tusim na ten stvrty som uz urobila test, presne viem co prezivas, kludne pockaj ak este chces :wink:

@majuska7979 tebe ten maly naozaj veru robi problemy s tym spankom, moja mala je nastastie asi kludnejsie babo :dizzy_face:
11. nov 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly a mala si aj vedlajsie symptomy? citila si akoby ti to malo prist alebo nemala si vobec ziadne pocity, ja som z toho trosku confused :fearful:
11. nov 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat , v pohode (obcas ma to zamrzi, hlavne, ked si predstavim, ze uz by bol drobcek pri mne, ale tak cas to uz vyriesil), a dakujem ...snad sa v novom roku podari ivf
@isabella_fly :wink: ... urcite je lepsie byt zobudeny zvukom ako ranou do brucha alebo rebier ...srana, ake su tie babatka este aj v tom brusku rozdielne :slight_smile:
11. nov 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nikdy nevies, mozno sa zadari aj predtym. moja kamoska sa uz tiez chystala nejake dva mesiace na ivf a posledny mesiac predtym sa im zadarilo, tak teraz tebe tfuj tfuj :wink:
11. nov 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat no ja zatial pokracujem tak, ze sledujeme folikulometriu a HP a planujeme genetiku a mozno laparoskopiu, aj ked do tej sa mi nechce velmi ist :unamused:
11. nov 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat , tak vdaka, ale tento zazrak sme si uz "vycerpali" v januari, takze tomu neverim, budem stastna, ked nam vyjde aspon ivf (podla moznosti prve)
11. nov 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , kedy vas chce poslat na tu genetiku?
11. nov 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga urcite vyjde, treba verit :slight_smile:
ahojte babule :slight_smile:
@blackrose co to je ta laparoskopia? nikdy nevies mozno sa ti zadarilo tento mesiac :wink: ...
11. nov 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly no dava mi zabrat v praci nonstop loptosuje, :rolling_eyes: , neviem co za hyperaktivne dieta to bude ale uz sa toho bojim, ze ja a mm dokopy :angry:
11. nov 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly moja myslim ze to bude tiez tym, ze som bola taka vychrtlina a teraz tiez nemam nejako vela kg na sebe tak citim kazdy jeho pohyb :rolling_eyes:
11. nov 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok